208 Shares 1401 views

Zobaczmy, co bota?

Ludzkość stara się uwolnić swoje życie niepotrzebnych problemów. Dlatego też pochodzić z różnych robotów, gotowe do przeprowadzenia jakichkolwiek zaprogramowaną pracę. Czasami jest tak, okazuje się, że można tylko ciężko oddychać! Jednak wielu nie zdaje sobie sprawy, co jest stawką. „Co to jest bot?” – pytają. Zastanów się kim, a raczej czym jest, co „to” został zaprojektowany i podsumowanie danych.


1. Co to jest w tym wszystkim chodzi?

Jak już zostało powiedziane, w chwili obecnej istnieje wiele robotów (w skrócie – boty). Mogą wykonać taki zakres prac, które nigdy nie będą mogli spotkać się z ludźmi. Mają one jednak istotną wadę. Są jeszcze, dzięki Bogu, nie wiem, jak myśleć. A więc, są bezpośrednio zależne od danej osoby. Dlatego na pytanie „Co to jest bot?” nieco źle, bo w tej chwili nie ma sztucznej inteligencji.

2. Jakie są?

Internet – ogromna sieć, w której ludzie nie tylko mogą spędzić swój wolny czas, szukać informacji i rozrywki, ale także do wykonywania działalności gospodarczej. Zgodnie z ogólną zasadą, aby mieć udanego biznesu w przestrzeni wirtualnej, konieczne jest poinformowanie Inni użytkownicy Internetu na stronie internetowej. Aby zautomatyzować ten proces, wymyśloną przez specjalne programy. Na przykład, istnieją boty do „ICQ”. Ich zadanie jest proste. Po pierwsze, są one dodawane do kilku tysięcy użytkowników, a następnie wysłać je do tego samego rodzaju wiadomości. Wielu odbiorców może kliknąć na link, tak że zadanie program będzie realizowany. Istnieją, oczywiście, dla innych celów, takich rzeczy, ale są one mniej popularne. Takie zgłoszeniowy dotyczy środka ISQ. Nie mniej popularne łódź-tłumacz. Jednak jego obsługa jest gotowy do uciekania się do tej pory tylko niewielką część użytkowników. Fakt, że jakość tłumaczenia jest słaba. Mówi się, że duże zasoby finansowe zaangażowane w tej dziedzinie, więc wkrótce sytuacja powinna się zmienić na lepsze. Nie zapomnij o wszystkich rodzajów gier online, gdzie deweloperzy odtworzyć realistyczny atmosfera stworzona rywalizujących robotów, których działania komputer oblicza.

3. Stanowisko botami w Internecie

Został on wcześniej wspomniano, cel, dla którego zostały one wprowadzone dziwną, tajemniczą wsteczną komputer. Po tym wszystkim, pięć lat temu, nikt nie wiedział, kto bot. Ale teraz większość z was wie, co oszuści korzystają z usług takich programów. Tak, ale nie należy zapominać, że są one ktoś inny pisze i dostaje za to pieniądze. Z takich właśnie asystenci mogą szybko podnieść swój poziom w grze, automatycznie umieścić serca w sieciach społecznościowych, aby przetłumaczyć jakiś tekst, pobieranie muzyki, zdobywając automatycznego naciśnięciem linki i wiele więcej. Istnieje uzasadniona opinia, która ocenia wszystkie działania automatycznych programów najniższy wynik. I nie zapominaj, że Internet był pierwotnie stworzony dla wymiany informacji między ludźmi. Ale gdy dana osoba pracuje sposób zaprogramować urządzenie, którego nie obchodzi, co robić, wstępnego zadania, jak mówią, jest zredukowana do zera.

Teraz wiesz co bot. W krótkim zarysie, specjalny program; Jego celem – aby ułatwić życie dla niektórych osób, to prawda, czasami z tego powodu mogą cierpieć innych internautów.