580 Shares 8165 views

Caps "Braxton" (Braxton): zdjęcia i opinie

Wiele kobiet zgodzi się, że aby podnieść kapelusz jest bardzo trudne, znacznie trudniej inne części garderoby. To nie jest odpowiedni kształt, ciśnienie w głowę, a następnie przesuwa się w oku lub na górze. Jej kolor może sprawić, że twarz blada lub podkreślają piegi. Jest to szczególnie trudne, aby wybrać kapelusz dla kobiet z fryzury z grzywką. Jeśli jest to ukryte pod czapką, zaczyna trzymać się w różnych kierunkach. Oraz w celu odsłonięcia huk, nie wszystko pasuje do modelu. Dlatego zazwyczaj kapelusz w zimie te dziewczyny kupować co roku. Nie pozostają w tyle kobiet i mężczyzn.

W ostatnich latach stały się popularne dzianiny czapki i ustawia ukraińskiego marki „Braxton”. Jakie modele można kupić w sklepie internetowym marki?

firma Braxton

Braxton Firma produkuje i sprzedaje kapelusze dla kobiet i mężczyzn od końca ubiegłego wieku. To lekkie, letnie kapelusze często zalotny, czapka, beret, czapki. Wiele ciepły zimą i jesienią dzianiny. Ustaw „czapka + szalik”, „bierze + szalik” i inne.

Różnorodność modeli i rozwiązań konstrukcyjnych pozwala wybrać kapelusz tak, jak indywidualnymi cechami i jednocześnie ukryć braki mogą być zaznaczony. Caps „Braxton” wygodne, piękne, wysokiej jakości. Gama modeli jest stale aktualizowana, aby lepiej sprostać wymaganiom współczesnej mody i jej nowe trendy.

Zaletą wielu modeli obejmują szeroką gamę opcji skarpetek kapelusze „Braxton”. Opinie konsumentów, że produkt może być wyciągnięty na czole lub noszenia grzywką otwartych, otwierać i zamykać uszy. Niektóre zmiany w jednym lub drugim kierunku, umieścić w górę fali. Z czapki „Braxton” jest łatwe, aby podkreślić swoją indywidualność i styl.

Można go odebrać czapkę i beret mężczyzn i kobiet w każdym wieku. Żywe kolory nie są zbyt jasny, głównie ciepłe odcienie szarości, beżowy, brązowy, bogate w kolorze czarnym. Szeroko stosowany nakrapiane skórę, szczególnie w modelach męskich.

warunków produkcji, materiałów i wyrobów gotowych, w tym spreparowanych „Braxton” czapki (Ukraina) spełnia podstawowych standardów europejskich. Potwierdzają to certyfikaty jakości.

rozpiętość

Firma rozwinęła w ostatnich latach na bliskie więzi handlowych ze słynnych butików i sklepów sprzedających kapelusze. Caps „Braxton” sprzedawany na Ukrainie iw Rosji. Teraz coraz więcej osób korzysta z usług sklepów internetowych. Osoby pragnące kupić kapelusze „Braxton” prawdziwe zdjęcia są wysyłane za pośrednictwem poczty elektronicznej. Potencjalni nabywcy decydują się go kupić czy nie, niektóre z modeli do wyboru. Wszakże w kolejności są pytani o zastępstwo.

materiały

marka produktu „Braxton” są przeznaczone dla różnych porach roku, odpowiednio, różne materiały są używane do ich produkcji.

Na lato używać naturalną pościel i szyfonu. Zimowe czapki, szaliki, berety wełniane. Jednakże w czystej postaci, materiał ten rzadko stosowane: produkty od 100 procent wełny szybko usiąść po wystawieniu na działanie wody, zwłaszcza ciepłej wody; źle zachowują swój kształt. Dlatego też bardzo różne rodzaje włosów o 40%. Do niego dodaje się do włókna z poliamidu (25%) i elastanu (5%). Do produktu było puszyste i piękne, angora zastosowanie (do 30%).

cena

Nakrycia głowy, w tym zimowych „Braxton” czapki, mają niską cenę. Szczególnie podczas zakupu po cenach hurtowych, średnio wynosi 75-110 USD. Cena za „Braxton” kapelusze (Rosja) wynosi od 220 rubli. 325 rubli. Zakupów w sklepie będzie kosztować około 150 USD. lub 440 rubli. Firma oferuje zniżki na wiele towarów. I kupowania dużych produktów hurtowych, można uzyskać nawet tańsze.

To trwa „Bianca”

Zima dzianiny beret „Bianca” jest w różnych kolorach. Może być biały, czarny, brązowy i odcieni (jasne i ciemne kawy, terakota). Istnieją modele z dzianiny z Melanż przędzy o tym samym kolorze. Materiał – wełna i angora, akryl i uzupełnione elastan.

Trwa „Braxton” nadaje się do prawie każdego. Jej rozmiar jest uniwersalny i pozwala doskonale pasuje umieścić go jak należy. W zdobi relief dekoracji i sprawia, że zajmuje on skuteczny dodatek do zimy razem.

Zestaw damski „Charlayn”

Zestaw składa się z czapki, szalika, który również działa jako kołnierz. Opinie użytkowników powiedzieć, że jest ciepły i lekki. Spośród dziewięciu kolorach, można wybrać najbardziej odpowiednie. Wiązana na tyle proste, ale piękne. Produkt nie „gryzą”, że nie jest drażniący dla skóry. Wśród niedociągnięć można zauważyć, że pojedynczy cap, więc w bardzo niskich temperaturach to będzie zimno. Członkowie zauważyć, że produkt jest lekko naciągnięty podczas noszenia. cena detaliczna 358 USD. (1056 rubli), strona 258 hrywien. (760 pocierać.).

Kapelusz nausznikami „Alaska”

Ci, którzy są w ciężkim zimno wkłada czapkę z dzianiny, odpowiedni zimowa z nausznikami pod nazwą „Alaska”. Bok ozdobiony dekoracyjnym wstęgi aplikacja i kryształami „Swarovski”. czapka Bubo na górze daje szczególną wyrazistość.

„Alaska” dzianiny z alpaki i Merino sześć. Są dobrze utrzymują ciepło. Sprzyja temu dzianiny uszu, policzków, chroniące przed zamarzaniem. Dodatki sztucznego (elastan i akrylowe) umożliwiają długie utrzymanie pierwotnego kształtu.

Braid Hat "Caroline"

Jest to doskonały przykład mody młodzieżowej. Utworzona z dwóch kolorów (szare i żurawiny) wełny i moherowych dodanie syntetycznych. Model jest idealny do czoła wszelkiego rodzaju. Jest to wysokiej jakości, wygodne i piękne.

Cap-cat "Katy"

Modne młodzież hat-kotek z polarową podszewką jest połączony z wełny i angory. Kolory wynosić: biały, czarny, brązowy i odcienie. Model ten jest jednocześnie piękne, modne i ciepłe. Duże wiązanie i metalowe logo litery, ozdobione kryształami „Swarovski”, sprawiają, że znakomity. Wydłużony kształt pozwala na stos inaczej lub ukryć długie włosy. Może być noszona w późnej jesieni, a na mróz.

Cena – 125 UAH. (370 pocierać.).

hat-cap damska "Celeste"

Wykonany w kolorze białym, czarnym i brązowym. Podłużny kształt pozwala korek schować w lub na zewnątrz i ułożone fałdy lub zespołów. Jest miękka, zużyte i siedzi dobrze. Duże plecione warkocze i futro z szyszek bubo szop sprawia, że stylowy i widoczne.

Na wieczku ma pasek metalu z logo firmy. Wiążąc czapki pojedyncze, ale polarowa wyściółka sprawia, że jest bardzo ciepły, podobnie jak wielu kapelusze „Braxton”. Opinie użytkowników powiedzieć, że jest ciasno, więc jest ciepły i wygodny. Gdy produkt jest w kontakcie i wełny alpaki Merino dodanie syntetycznych.

Męskie nakrycia głowy „Braxton”

Męskie nakrycia głowy nie różnią się szczególną różnorodność form, które jest łatwe do wytłumaczenia. Jednak są one dość oryginalne i modne. Zasadniczo jest to zwykłe czapki zimowe i czapki, wydłużone modeli, które mogą być noszone przez chowając żądaną długość. "Kevin", "Ralph", "Dave" – tradycyjne kapelusze "Maris" Dallas' – czapki.

Męska czapka-cap „Dallas”

Zaletą tego modelu można nazwać to, że zamyka uszy i czoło. Długość pozwala na eksperymentowanie z formą: Tuck lub pomniejszyć, zbierać fałdy.

Owinięcie prosty, gęstą żywicę. Materiał – bawełna i poliester. Pierwsze sklepy ciepła, chroni przed drugą rozciągania.

Męskie nakrycia głowy „Palermo”

Tworzone z alpaki i Merino wełny, co czyni ciepło nasadki, Lycra i akrylowy – silna i odporna na ścieranie. Pomagają również zachować kształt. Cena dla zakupów hurtowych z 95 UAH. (280 rub.). Produkt wykonany z białego, beżowy światła szarości. Z wyglądu jest to powszechne dzianiny czapka męska.