369 Shares 2170 views

Kiedy jechać do Egiptu, aby mieć dobry odpoczynek?

Dla wielu Rosjan, Egipt na równi z Turcji stał się jednym z najpopularniejszych krajów wakacyjnych. Wysoki poziom usług w hotelach, morze, słońce, plaża – co jeszcze jest potrzebne do dobrego wypoczynku zmęczony turystycznej monotonia? Pozostaje tylko zdecydować, kiedy jechać do Egiptu, aby w pełni cieszyć się tą wspaniałą rozrywką w kraju. Należy tutaj zauważyć, że powitanie turystów przez cały rok, pogoda musi odpocząć, chociaż każdy miesiąc ma swoje własne cechy.


Najgorętszym Uwzględniono czerwca dzienna temperatura może wzrosnąć do + 60 ° C Najfajniejsza miesięcy – styczeń temperatura kilka dni może spaść do 15 ° C Zima jest bardzo miękki, więc należy wziąć tylko trochę ciepłych ubrań na wieczorny spacer. Wycieczka do Egiptu będzie mieć inną wartość w zależności od sezonu. Niskie ceny są gorące i zimne okresy, ale w czasie wakacji szkolnych i okresów wypoczynku ceny wzrosną gwałtownie w górę.

Jeśli weźmiemy pod uwagę kwestię, gdy jest to najlepiej udać się do Egiptu, przez miesiąc, otrzymujemy następujące zdjęcie.

styczeń

Wcześniej w tym miesiącu, nie pęka, ponieważ Europejczycy będą świętować Nowy Rok i Boże Narodzenie, więc dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem jest konieczne. W 10. dniu nie jest spokojny, niskie ceny, a temperatura wody jest w zakresie + 20-22 stopni. Napływ turystów jest niewielka.

luty

Temperatura wody i powietrza jest najniższa, ale nasi współobywatele nie zwracać uwagę i kąpieli w morzu. Należy pamiętać, że w tym czasie dużo odpoczynku muzułmanów.

marzec

Temperatura powietrza wzrasta z każdym mijającym tygodniu, a wraz z nią rosną i ceny. W tym okresie silnych wiatrów, a możliwe jest świadkiem piaskową.

kwiecień

Kiedy jechać do Egiptu na wiosnę, więc jest w kwietniu. Pogoda jest piękna, morze jest ciepłe. konieczne jest książka pokoje hotelowe z wyprzedzeniem, ponieważ przyciąga wielu Europejczyków.

maj

Reszta w Egipcie maja święta każdy chce, a są miejsca z problemami. Musimy się martwić o wycieczce w góry i wybrać bilety do najlepszych hoteli. Egipt nie spieszy się do obniżenia cen, mimo że ma silnego konkurenta – Turcja.

czerwiec

Najcieplejszym miesiącem. Popyt spada, ponieważ otwiera sezon na wielu ośrodków śródziemnomorskich. Ceny zakwaterowania są bardzo niskie.

lipiec

Upał jest straszny, można po prostu opalać się w wcześnie rano lub wieczorem, dzień turyści uczynić pęd z jednej jednostki do drugiej. Normalny nakład pracy w hotelach, jak rozpoczęto w okresie wakacyjnym.

sierpień

Bilety należy rezerwować z wyprzedzeniem, bo hotel jest pełen Arabów i Europejczyków. Bardzo gorące, nie kolidują z kremów ochronnych.

wrzesień

Woda jest ciepła, pogoda jest gorąca, ale znośne. Ceny za wycieczki nie są bardzo wysokie. Ponadto, jest to dość spokojny miesiąc.

październik

Kiedy jechać do Egiptu na jesieni, więc w tym miesiącu. Konserwowane idealna kombinacja temperatury powietrza i wody.

listopad

Hotel zachowuje najwyższą możliwą cenę, jak pogoda utrzymuje doskonałe, napływ turystów europejskich istnieje. Pod koniec miesiąca przychodzą odpoczywać Arabów, więc mogą być problemy z zakwaterowaniem.

grudzień

Do 20 liczba ceny są niskie, ale po hotele wypełnić Europejczycy, którzy chcą pamiętać ośrodek katolicki Boże Narodzenie i Nowy Rok. Dlatego pod koniec grudnia i początek stycznia są uważane za najdroższe.

Kiedy reszta Egiptu, każdy musi decydować za siebie. Wybór sezonu zależy od budżetu, osobistych preferencji i oczekiwań ośrodka. Warto wspomnieć, że najbardziej wygodne w kraju wiosną i jesienią.