399 Shares 3362 views

Sałatka z ogórków przejrzałych w zimie bez sterylizacji: recepty

Tradycyjnie ogórki są zbierane w zimie w postaci solone lub marynowane. Istnieją również przepisy na sałatki w połączeniu z innymi warzywami. Ale co, jeśli jesteś późno przy żniwach, a nieco przejrzałe ogórki? W tym przypadku pochodzą z opcjami ratownicze obrabianych właśnie z powodu tych warzyw. Jest możliwe, aby przygotować sałatkę z ogórków przejrzałych w zimie lub ikry. Tak więc, należy użyć całą uprawę i zadowoli rodziny smaczne przekąski, które są szczególnie dobre w zimie, jako przypomnienie lecie.

pyszne sałatki

Sałatka z ogórków przejrzałych w zimie dla jej smaku nie jest gorsza od zamówień młodych warzyw. Aby preparat 10 kg ogórka, 10 g chili, 50 g liści czosnek i chrzan 700 gram gruboziarnistej soli i kopru kwiatostanu. Wszystkie elementy umyć i oczyścić czosnek i pokroić na kawałki wielkości średnie. Pieprz oczyścić z nasion i pokroić w krążki. Ogórek pół zmielić za pomocą tarki i miesza się z solą. Pozostałe warzywa (wybierz najmniejszy) określone w wiadrze, wsypać przyprawy, przyprawy i mieszanki przejrzałych ogórków. Pozostałą przestrzeń jest wypełniona zimną wodą, która musi obejmować wszystkie warzywa. Wytrzymuje ogórki w ciepłym miejscu na 3-5 dni. Następnie przesuwamy je do słoików i zamknąć pokrywę Kaproń. Przechowywać w chłodnym miejscu.

Ogórki z octu

Sałatka z przejrzałych ogórków dla receptur zimowych , które są oferowane, można przygotować szybko i łatwo. Ta postać z dodatkiem octu i oleju roślinnego ma przyjemny smak i łatwy ostrinku. Take 2 kilogramy przejrzałych ogórki, pół szklanki cukru taki sam olej roślinny, 6 obrane czosnek, ocet trzecia dysza (9%), dużej łyżki stołowej zmielonego pieprzu i dwie łyżki soli. Sałatka z ogórków (przejrzałych na zimę – najbardziej it) miłośnicy pikantnych potraw. Główny produkt przemywa się, obrane i pocięte na kawałki. Zioła i czosnek zniszczyć dowolny sposób. Leżeliśmy wszystkie składniki w odpowiednim pojemniku i dodać pieprz i sól. Wszystko dobrze wymieszać i wlać ocet i olej. Temat ogórki kiszone przez 4 godziny. Następnie przejście do czystych słoików, ubijania dobrze. W tym czasie, będą one dać sok – to powinno wystarczyć w każdym słoiku. Następnie, jeśli masz zamiar zapisać się do obrabianego przedmiotu przez długi czas, umieścić sterylizowanego pojemnika. Następny zakasać powieki i usunąć w zimnym miejscu po schłodzeniu. Sałatka z ogórków przejrzałych w zimie nie dostać gotowy bez gotowania, więc nie bądź leniwy i zrobić dobry uczynek. Jeśli zdecydujesz się po prostu zdywersyfikować latem lub jesienią nawet menu, to danie może być podawane jako przekąska niemal natychmiast.

kawior

Jeśli składniki pokroić na mniejsze, okazuje się, że jajka można wytwarzać nawet z przejrzałych ogórków. Co trzeba zrobić? Do przygotowania trzeba będzie 5-6 dużych ogórek, cebula, pomidory, 5 trzy średnie marchewki, 2 papryki, mała łyżeczka soli, pieprz i olej roślinny. Wszystkie warzywa są myte w ogórkowym skórki i usunąć nasiona i pokroić w kostkę małym rozmiarze. Z papryki i cebuli działają podobnie. Trzy marchew wykorzystujące tarką i pomidory zrobić sok pomidorowy. Wziąć patelnię z grubym dnem i wlać go w oleju roślinnym. Następnie umieścić ogórki i gasić je, aż wyparuje połowa soku. Następnie dodać wszystkie inne warzywa. Teraz trzeba dodać sól i pieprz do smaku kawioru. Gotować ją do miękkości, aż do odparowania nadmiaru płynu. Nie zapomnij mieszać potrawę do warzyw są spalone. Spread kawior do przygotowanych słoików i wieczek bliskich.

Ważnym punktem! Jeśli narezhete warzywa są większe, można dostać bez jajek i banalną sałatkę z przejrzałych ogórków. W zimie (bez sterylizacji go, jednak może stać przez dłuższy czas), jest on usuwany w piwnicy lub lodówce.

Istnieje wiele oryginalnych receptur, które pomogą gospodyni korzystać cały plon, niezależnie od stopnia dojrzałości owoców. Jednym z nich zostaną omówione w następnym rozdziale.

Sałatka z ogórków przejrzałych w zimie z musztardą

Weź kilograma przejrzały ogórek, trzy ząbki czosnku, odrobiną chrzanu i 20 gramów soli. Marynata potrzeba 100 g cukru, 150 g octu, musztardy dwie łyżki stołowe i litra cieczy. Ogórki obrane i nasiona i pokroić na kawałki. Następnie wlać sól i pozostawić na 10 godzin, umieszczając górny jarzmo. Następnie wlewa się sok i ogórek powinny być układane w bankach z tartym chrzanem i zmiażdżony czosnek. Przygotować marynatę, wymieszać wszystkie składniki i gotować. Napełnijcie stągwie z ogórków i zamyka pokrywę. Sałata przechowywane w chłodnym miejscu. Do dłuższego przechowywania, to musi również być sterylizowane.

Bukiet warzyw

Bukiet warzyw wygląda cudownie zarówno w bankach i na stole. Sałatka z ogórków przejrzałych zebranych w zimie, to pomóc w odpowiednim momencie, gdy nagle goście w drzwiach, i to jest konieczne do złożenia przekąskę. Aby przygotować potrzebne kilogram ogórków, dwa duże marchewki, dwa słodkiej papryki, korzenia chrzanu, trzy ząbki czosnku. Ogórki są oczyszczone z nasion i skórki i pokroić w długie paski. Marchew i papryka są również czyste i wyciąć podobnie. Czosnek i chrzan mielenia. Na dnie każdego z banków umieścić przyprawy, a następnie umieścić kliny warzyw, wypełniając całą przestrzeń. Po pierwsze, należy napełnić pojemnik z wrzącą wodą i pozostawić na 20 minut łatwe. Ciecz następnie zlewano i dodać do niego dwie duże łyżki soli, 4 łyżki cukru i małą łyżeczkę esencji octowego (na litr wody). Marynaty zagotować i zalać swoich banków z warzywami. Dość interesujący sałatka z przejrzałych ogórków w zimie. Przepisy, nawiasem mówiąc, może być uzupełniony różnymi przyprawami. Na końcu zbiornika technologicznego przykrywki zamykające okłady i umieść w chłodnym miejscu po całkowitym ochłodzeniu.

pachnący sałatka

6 kilo ogórków wziąć 6 główki czosnku, trzy łyżki przyprawa do koreańskiej marchewki, sześć dużych łyżek soli i trzy łyżki koperku. Warzywa pokroić w plasterki i wymieszać z pozostałymi składnikami. Zastrzegamy sałatkę przez trzy godziny. Marynata się do 750 mililitrów ocet (9%), 30 dużej łyżki cukru i 100 ml oleju roślinnego. Gotować mieszaninę do rozpuszczenia wszystkich składników. Następnie dodać marynatę do ogórków i sałaty urlopu przez kolejne 6 godzin. Po tym możemy rozszerzyć ją do banków i wysterylizować. Dopasowaną pokrywą i przechowywać w chłodnym miejscu. sałatka smak uzyskuje się przez taką niesamowitą ilość wszystkich składników.