621 Shares 1641 views

Dlaczego nie powstał chleb w ekspres do chleba? Reżimy w ekspres do wypieku chleba dla

Dobra gospodyni, prędzej czy później myśleć o tym, że chleb domowej roboty jest znacznie lepsze sklepy. Wraz z tymi myślami chęć zakupić maszynę do chleba. Muszę powiedzieć, że dziś, ten gadżet jest zdecydowanie trend. Dlaczego tak? Ponieważ jest to wygodne, smaczne i zabawy! Ale czasami występują trudności. Na przykład, dlaczego nie powstał chleb w ekspres do chleba? Czyja to wina: Urządzenia hostess lub kuchni? Spróbujmy rozwiązać ten problem.


W swoim domu, a ściany pomogą

Zasada stare powiedzenie doskonale nadaje się do leczenia sytuacji z maszyny do chleba. Shoplifter chleb będzie wydawać tylko tosty, bez smaku i zapachu w porównaniu z domowej bułce. Ale chleb jest produktem uniwersalnym, który jest bardziej lub mniej jak prawie wszystkich ludzi. Niewiele może oprzeć się aromat świeżego pieczywa tak, że w ciepłych chlebów jeszcze kolejek. Nawiasem mówiąc, jest to świetny chwyt marketingowy – zrobić mini-piekarni w sklepie. Kupujący będą chodzić na rzędzie handlowej wąchać muffiny i babeczki. Prawie sto procent szans, że w końcu będą się kilka artykułów z chrupiącą skórką. Dlatego dobrze jest mieć ekspres do domu chleb, z którego można zadowolić pieczenia w domu, kiedy istnieje potrzeba. Przygotowanie chleba w wypieku pieczywa uderza łatwo, tak mistrzowska znajomość gotowania młodą kochankę nie jest wymagane. Wystarczy przeczytać instrukcję i wybrać kilka receptur.

racjonalnych rozwiązań

Nie martw się o to, co gadżet nie ma wystarczająco dużo miejsca. Kształt pieczenia chleba jest porównywalna do mikrofali i spokojnie zmieści się w każdej kuchni. Technicznie rzecz biorąc, piec nie wymaga żadnego wysiłku fizycznego przez właściciela i doskonałej pracy z przygotowaniem rolkach. Od szefa kuchni jest wymagane jedynie do kontrolowania procesu i dokładnie realizować przepis na pyszny chleb w ekspres do chleba.

Ogromny asortyment pieczywa ma limitu. Dlatego można z powodzeniem upiec bujne bułeczki z rodzynkami i cynamonem lub ograniczyć chleb owsiany, więc nadaje się dla dietetyków. W rzeczywistości, poprzez maszyny chleba, można podróżować po świecie, spotykając świt francuskiej bagietki, a wieczorem gryzienie włoski płaski chleb.

Chleb droższe modele przeznaczone do pieczenia chleba z dodatkiem nasion, jagód, owoców i przypraw. Nawiasem mówiąc, chleb z papryką może zastąpić samodzielne danie dla narodu rosyjskiego, ze względu na jasnym smaku.

Powodem smutku

Oczywiście, to jest bardzo rozczarowujące, aby stwierdzić, że chleb wpada do pieczenia chleba. Dlaczego tak? Że właściciel robi źle? Być może cała sprawa jest taka, że „ciężka ręka” osobiście? Nawiasem mówiąc, jest to często przypisuje się ich błędy niedoświadczonych kucharzy. I faktycznie, istota miss na okupowanych szacunku i pośpiechu.

Okazuje się, że przepis na pyszny chleb w ekspres do chleba – to nie jest cała tajemnica sukcesu. Od gotowania zbyt wiele zależy. W tym jego postawę, że ciasto czasami wręcz „czuje”. Jeśli chleb nie wychodzi bujnym, może to być coś takiego jak drożdże lub w ich bezpośredniej obecności. Sprawdź nie przeszkadza, a ich okres przydatności do spożycia. Następnie trzeba sprawdzić poziom cukru, który, nawiasem mówiąc, aktywuje drożdże. Ważne i proporcja – łyżeczka cukru przyspieszy działanie, a nadto, wręcz przeciwnie, spowolnić. Zgodnie z logiką i soli nie powinno być dużo. I mieszane z drożdży nie może trwać, jak drożdże nie podniesie ciasto.

Wszystkie sprawy w trybie

Tutaj stoi gospodyni w kuchni i myśli, dlaczego nie wzrosła chleb w ekspres do chleba? Jeśli nie jest to składniki, a następnie co o tym myśleć? Warto sprawdzić ustawienia gadżetu. Ciasto może również pozostać spłaszczonej jeśli został włączony tryb. Pieczenie chleba w maszynie – proces czasochłonny, więc przez 5 minut bujny chleb i nie mogę się doczekać. Początkujący często mylony w trybach gotowania. Rzeczywiście, ponieważ można upiec chleb maker jak tort i prosty kok lub sernik, tak jak te procesy mogą pasować do jednego trybu?

Podczas konfigurowania piec i sprawdzić jakość wybranego mąki, a także jego zgodność z recepturą. Pamiętaj, że bez przesiewania mąki wzrośnie trudniejsze, a mąka otręby i nie zepsuć pompę. Ale mąki z glutenem daje efekt prawie kulisty.

Innym możliwym czynnikiem – jest brak wody. Po tym wszystkim, ciasto powinno być elastyczne, a jeśli jest to raczej suche, wówczas wyjście chorstvaya bułkę.

A może zbyt dużo?

Zdarza się tak, że chleb jest zbyt bujne. W ogóle, to nie jest tak rozczarowujące, ale nadal nie tak jak powinno być. Co może być przyczyną? Po pierwsze, może to być sumowane Drożdże do wypieku chleba. Po drugie, to może jeszcze być nieco zbyt dużo cukru, który ma przyspieszyć działanie drożdży. Po trzecie, nadmiar wody może powodować nadmierne pompę. No i po czwarte, winni temperatury w kuchni; im jest on wyższy, tym większe ciasto.

Ogółem, na pytanie dlaczego nie powstał chleb w maszynie chleb może być traktowane na równi z przeciwnego (od przyczyny nadmiernego przepychu) i odpowiedzieć na nią tak, że przyczyną nieprzestrzegania proporcje receptury.

Jeśli ciasto nie wzrosła całkowicie, to prawdopodobnie nadal przyczyną zwłoki w drożdżach. Może to być również, że drożdże zostały „zabity” zbyt gorące składniki.

Dlaczego uzyskać surowy rolki?

Jeśli po raz pierwszy do wypieku chleba w maszynie chleb, przepisy są proste musi pozostać priorytetem. Wtedy, gdy ręka szef nabot, będzie mógł eksperymentować i zadowolić domu pyszne bułeczki i chleby. Nawet na głównych etapach trudności mogą się pojawić. Na przykład chleb ma być piękne, ale wewnątrz lub powyżej – na surowo. Jest to powszechny problem, który występuje, ponieważ dwóch z wodą lub zbyt wielu składników. W tym ostatnim przypadku, gadżet po prostu nie radzi sobie z testem. Nawiasem mówiąc, podobny problem występuje, gdy używasz zbyt dużych uzupełnień.

Nie będzie żadnego ciasta tłuszcz propechonnym, więc mylić dużo jaj, tłuszczu, ziaren, orzechów i mleka – nie jest najlepszym wyborem. Podczas gotowania pokrywy gadżetów powinny pasować dokładnie, a sam piec powinien znajdować się w pomieszczeniu o temperaturze otoczenia. Ponadto, powodem może być zbyt gęsty posiłek.

Problemy i problemki

W każdym razie, byłoby lepiej nabyć domowy chleb w ekspres do chleba. Przepisy są proste, bardziej skupić się na wynikach, a nie na temat skutecznego złożenia, więc nie mylić tak prosty w realizacji. Mimo to, niektóre nieszczęśliwy wypadek może nawet przestraszyć niedoświadczonych gotować. Na przykład, jeśli ciasto jest krucha, wspaniały tort nie będzie czekać. A test dla suchych drożdży może być więcej i nierówne. Czy muszę przymknąć oko na takie rzeczy? Oczywiście nie, jeśli cenisz swoją pracę. Dodaj trochę płynu do ciasta w celu osiągnięcia elastyczności i tworzą piłkę.

Jeśli ciasto przykleja się do rąk, jest to również dość przyjemny. To jest zbyt mokry. Jest to konieczne, aby dodać mąkę jest wchłaniany.

Jeśli chleb był zaangażowany, ale nie propeksya, wystarczy wybrać tryb „Test”. Teraz przełączyć tryb lub pociągnąć ciasta, kształt i wysłać je w piekarniku.

Jeśli chleb spada natychmiast po pierwszym etapie pieczenia, z biustem drożdży, a także cukru lub cieczy. Jeśli się bułkę z serem, to jego nadmiar może poważnie wpłynąć na wyniki badania stanu.

Jeśli się ciasto w piekarniku, można zatrzymać się na ścianach mąki. Podczas pieczenia lepiej jest usunąć miękką gumową szpachelką.

Przejdź przez skorupę

Co kochamy najbardziej w chlebie? Oczywiście, ostry! Ona, nawiasem mówiąc, dać nawet małe dzieci, kiedy ząbkowanie. Jeśli ciasto jest pomarszczony i nieładzie podczas pieczenia chleba w maszynie, oznacza to, że na powierzchni bochenka nagromadzonej wilgoci. Kanapkowe, oczywiście, wciąż jest odpowiednia, ale piękno nie ma.

Jeśli dużo chleba cukru, skórka może spalić. Warto tryb Try „light skórka” do pieczenia.

Ale tutaj jest blady skorupa – nie jest największym marzeniem. Może się zdarzyć podczas korzystania trochę cukru.

Zuboneprobivaemaya ciasto uzyskuje się ze względu na dużą ilością składników stałych. Powodem może być ciasto na suchych drożdży. Można skorygować błędu dodanie oleju roślinnego lub masła i mleka.

Pamiętaj, że ciasto będzie miękkie, jeśli dodać śmietanę lub zastąpić wodę z mlekiem. Aby osiągnąć bardzo kryzysu, konieczne jest przejście od razu po upieczeniu chleb na kratce.

Nie jest to najbardziej krytyczny, ale nadal błąd – warstwa powietrza pod skorupą. Mówi, że ciasto było słabo mieszane lub zboczyła podczas obminki. Być może problem ten praca, ale gdy powtarza się oszczędzać wodę stan łyżka dodaje się do ciasta.

Podsumowanie chleba

Po pierwsze doświadczenie za nami i aktywnie rosnące zainteresowanie bardziej skomplikowanych receptur warto spróbować chleba z aromatycznymi dodatkami. Kochanki jak piec chleb z serem, cebulą i czosnkiem. Rezultatem jest smaczne i soczyste. Jest uniwersalnym podstawą do kanapek. W tych rozwiązaniach, zbyt, może powstać pytanie, dlaczego nie powstał chleb w ekspres do chleba. Odpowiedzi będzie nieco inny niż poprzednio.

Po pierwsze, dodatek powinien być mielone mieszającego ostrza. Gdy piec zagnieść ciasto i wysyła sygnał, dodatek może być wypełniona. Duży może spaść tylko spał, orzechy i suszone owoce.

Po drugie, niezbędne dodatki (!) Do mieszania z ciasta, a nie, aby włączyć je do „wisienka na torcie”.

Po trzecie, pachnący chleb spada i staje się „perforowane” jeśli test trochę soli i dużo wody.

Śledzić receptur i czasu gotowania, aby sprawdzić działanie gadżetów, to eksperyment będzie udany z chleba!