485 Shares 7277 views

Magnez dożylnie.

Magnesia – lek, który jest używany w niemal wszystkich gałęziach medycyny. Jest on stosowany jako lek rozszerzający naczynia krwionośne i uspokajający.


Jakiś czas temu, lek stosowany przez wstrzyknięcie do mięśnia, ale okazało się, że w takich przypadkach może powodować niewydolność oddechową. Szczególnie od czasu wprowadzenia leku do mięśnia dość bolesne dla pacjentów i przynosi wiele niedogodności. Dlatego też najczęściej stosuje się magnez dożylnego. Istnieje również postać preparatu do podawania doustnego (w postaci proszku).

Magnez stosowany dożylnie w celu osiągnięcia efektu moczopędne, ponadto rozluźnia mięśnie ściany naczynia, a tym samym zmniejsza się nacisk i normalizacji zaburzeń rytmu serca, przy stanu wzbudzonego.

Należy wziąć pod uwagę wprowadzenie magnezji, że istnieją przypadki przedawkowania narkotyków, co prowadzi do senność, apatia i zaburzenia oddychania. Magnezu dożylnie powoli i ostrożnie. Ponadto, wszystkie powyższe właściwości leku ma aktywność metaboliczną, na poziomie komórkowym, zatem ma bardzo duży wpływ na organizm.

Magnesia pod ciśnieniem jest stosowany do łagodzenia nadciśnieniowego lub zmniejszyć skurcz naczyń w łagodnym niedokrwieniem. Dla wszystkich pozytywnych własności magnezu dożylnie służy do korygowania ciśnienia krwi oraz zapobiegania skurczu naczyń w podeszłym wieku. Część preparatu magnez przyczynia się do normalizacji procesy metaboliczne mięśnia sercowego zwiększa błon komórkowych komórek serca, przy czym mięśnia sercowego twardnieje i staje się bardziej odporna na korozję.

Lek ten jest wystarczająco skuteczne magnezu w przypadku napadów u pacjentów, jak Bloki magnezu transmisji impulsów wzdłuż włókien nerwowych.

Tlenek magnezowy w ginekologii jest głównie stosowany jako tokolityczne i przeciwskurczowe. Po wstrzyknięciu zwiększony przepływ krwi w macicy, naczynia rozszerzają się i skurcz wyeliminowane. Tlenek magnezu jest doskonałym preparatem w zespół napięcia przedmiesiączkowego, jak To nie tylko eliminuje skurcze i ból, ale też nie ma skutków uspokajające. Tak więc, nie jest usunięcie praktycznie wszystkich głównych objawów.

Należy pamiętać, że magnez jest najlepiej nie stosować w czasie ciąży, ponieważ ma działanie embriotoksyczne i teratogenne. Podczas pregravid szkolenia dla kobiet, to najlepiej, aby anulować wprowadzanie magnezji co najmniej miesiąc.

Dawka przypisane uwzględnieniem nasilenia choroby, czasu przetwarzania i wieku pacjenta. Musisz wybrać indywidualnie dawkę leku i oglądać pierwszą z jego wprowadzenia, ponieważ reakcje alergiczne.

Pomimo wielu pozytywnych cech, magnez ma wiele skutków ubocznych:

– obniżenie środka dróg oddechowych;

– reakcję alergiczną;

– niedociśnienie ;

– zbyt silna reakcja uspokajające, aż do zagłębienia;

– gipermagniyemiya.

W związku z tym, istnieje grupa pacjentów, którzy są przeciwwskazane magnez, czy jego celem jest bezzasadny. Należy również pamiętać, że magnez wzmacnia działanie leków ośrodkowego działania i dlatego u pacjentów z zaburzeniami neurologicznymi powinny być podejmowane z dużą ostrożnością. Ponadto, w połączeniu z innymi lekami przeciwnadciśnieniowymi magnezji poprawia również działanie, tak więc konieczne jest kontrolowanie wprowadzenie takich środków, aby zapobiec niedociśnienie.