480 Shares 4045 views

Centrum wystawowe w Krasnej Presnya. Exhibition Complex "Expo" (Moskwa, Rosja)

Wiele miast ma swoje własne centrum wystawowego, w którym odbywa się szereg działań. Ale w Moskwie jest ich kilka, wykonują różne funkcje. Jeden z najnowocześniejszych i szyk jest Centrum wystawowe w Krasnej Presnya. Ten zespół od inżynierii i struktur architektonicznych, które spełnia wszystkie najnowsze wymagania. Teraz postaramy się poinformować o tym bardziej szczegółowo.


Ogólne informacje, adres

„Expo” składa się z dziewięciu pawilonów i całego systemu hal dla seminariów, kongresów i prezentacji biznesowych. Znajduje się on pod adresem: Krasnopresnenskaya nasypu, №14. Centrum wystawowe na Krasnej Presnya to unikalny kompleks, który nie ma odpowiednika w Rosji. W porównaniu z innymi zespołami, zlokalizowanych w rejonie Moskwy i samej Moskwie, „Expo” ma wiele zalet dla zwiedzających i wystawców do organizatorów kongresów i wystaw. Jego lokalizacja jest idealna: blisko – rząd budynku, w centrum Moskwy, większość wydziałów i ministerstw. Główne drogi miejskie są blisko. Stacja metra „Wystawa” bardzo blisko, „Kutuzow”, „Kijów” i „Street 1905”; w pobliżu wiele hoteli budowanych, takich jak "Radisson Slavyanskaya", "Golden Ring", "The World" i "Crowne Plaza".

lokalizacja

Centrum wystawowe na Krasnej Presnya znajduje się obok „Moscow City” – centrum biznesowe. Powierzchnia do wynajęcia jest bardzo drogie, ale jest to nadal opłacalna, prestiżowe i skuteczne. Pomimo faktu, że wkrótce będzie czterdzieści lat, przez te wszystkie lata, kompleks służy jako miejsce, w którym odbywa najważniejszych krajowych i międzynarodowych wystaw, pokazów, prezentacji i targów. Można go osiągnąć w następujący sposób: pieszo od stacji metra „centrum biznesu”, także na autobus lub autobusem №12 №100 od stacji metra „Ulica 1905 Goda”. Presnensky lub Presnya – jeden z najbardziej fascynujących i ciekawych miejsc w stolicy naszego kraju. „Expocenter” na Krasnej Presnya znajduje się w centrum kompozycji architektonicznej blisko – obiektów przemysłowych, atrakcji kulturalnych, administracyjnych i różne instytucje akademickie – to wszystko mogą być ze sobą powiązane w jednym miejscu. Dla gości Moskwie istnieje wiele ekscytujące, przydatne i interesujące.

Pokoje wyposażone są w centrum wystawowym

Udogodnienia dla komfortowego razie wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt. Wszystko to można zobaczyć na zdjęciach. Pawilony (dziewięć sztuk) mają łączną powierzchnię około trzystu pięćdziesięciu metrów kwadratowych, może zająć dużo turystów i gości. Infrastruktura jest bardzo dobrze rozwinięta, to sprawia przyjemność i „Expo” spędzają dużo czasu. Nic dziwnego, że co roku jest więcej niż sześćdziesiąt wystaw i różnych targach. Istnieje również hotel „Krasnaja Presnya”, zabiera zwiedzających naszego kapitału. Znajduje się bardzo blisko „Expo”, w którym szereg wyspecjalizowanych pomieszczeń i sal konferencyjnych, dzięki czemu idealnie nadaje się do pokazów na każdy temat.

„Expo”: wystawa na Krasnej Presnya

Każdego roku Centrum wystawowe w Krasnej Presnya organizuje ponad 100 wystaw międzynarodowych. Oni są odwiedzane przez około 2 miliony ekspertów, sześć dużych konferencjach, sympozjach, kongresach. Większość z nich odbywa się pod patronatem Handlu i Przemysłu Federacji Rosyjskiej. We wszystkich tych działaniach bierze udział ponad 30.000 wystawców. „Expo” stała się członkiem Światowej Organizacji głównej świecie od 1975 roku. W tej organizacji, zarejestrowany i zatwierdzony przez osiemnaście patrz: "MSOO", "Reklama", "World of Childhood", "Naftogaz", "Metal", "meble", "zdrowie", "Chemia" i inni. „Expocenter” na Krasnej Presnya często otrzymał wiele nagród, stał się członkiem wielu stowarzyszeń. certyfikat Jego dwadzieścia wystaw i odpowiednio wynagrodzony znak RUEF.

rekonstrukcja

Wiek centrum wystawowe stałe, ale postęp nie stoi w miejscu, a przebudowa budynku została zakończona w 2007 roku. Jego przygotowani do pracy w nowych warunkach. „Expo” (Moskwa, Krasnopresnenskaya nab., 14) dodaje pawilon №8, a stało się to kosztem funduszy własnych (bez udziału kredytów). Spełnia wszystkie najnowsze wymagania międzynarodowych, dzięki czemu nowa forma cały obszar wystawy.

perspektywy

W niedalekiej przyszłości planujemy zwiększyć centrum wystawowego. W mieście Moskwa, Krasnopresnenskaya nab., 14 skończy kolejne 10 000 metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej. Ogółem udział 160 tys. M. m. Ponadto, dostawa koniec nowego budynku wielofunkcyjnego w piętnaście pięter, położony na granicy parku. Cztery dolne piętra zostaną doprowadzone do służby usług i udogodnień dla wystaw. Na górze dwa będą się restauracja i taras widokowy, reszta zajmie biuro. Kompleks w północnej części, planuje się budowę kolejnego obszaru pawilon 20 000 m 2 oraz centrum kongresowym z budynku sala konferencyjna, administracyjnego i technicznego. Krasnaja Presnya będzie tylko rosnąć.

Inne centra wystawowe w Moskwie

Są rzeczywiście dużo. Nie tylko „Expo” organizowanie wystawy. W stolicy Rosji jest wiele innych miejsc. Teraz powiemy wam o najbardziej znanym z nich. Jeden z największych w Moskwie jest VVC – największa platforma w naszym kraju. Ma powierzchnię 238 hektarów, to odbywa się tu każdego roku ponad 300 targów i wystaw, 40 z nich – międzynarodowy. Każdego roku OCE uczestniczy co najmniej 12 milionów ludzi. Innym takim celem jest Sokolniki, znajduje się w pobliżu stacji metra. Ma 14 pawilonów o łącznej powierzchni – 28 000 m 2. Centrum zostało zbudowane na organizację wystaw krajowych i międzynarodowych w latach 60-tych. Do tej pory „Sokolniki” – największy kompleks wystawa Rosji, która składa się z wielu nowoczesnych pawilonów. Każdego roku odbywa się tu ponad 80 wystawach krajowych, międzynarodowych i wyspecjalizowanych. Istnieją inne centra wystawowe Moskwy, którym opisujemy poniżej.

Innym z ciekawszych obiektów

Centralny dom artysty o powierzchni 8300 m2 i składa się z 27 pokoi jest bardzo popularny kapitał muzeum. Oto różnorodne wystawy: fotografia, moda, design, architektura, malarstwo, etc. CHA nie ma odpowiednika w zakresie działań, zarówno w przestrzeni wystawienniczej. Jest właścicielem 27 hal wystawowych, które mają powierzchnię od 130 do 2 000 m 2.

Dalej – Gostiny Dvor w Moskwie obszarze jego pawilonów – 13 000 m 2. Jest to znakomity maszyny pomnik znajduje się 150 metrów od Kremla. Zaprojektowana przez Dzhakomo Kvarengi w 18 wieku i odnowiony w 2000 roku, rząd kapitału. sala wewnętrzna – jedno wielkie – 13 000 metrów kwadratowych, przezroczysta kopuła i dwupiętrowy łuk używany jako koncertowa i wystawowa przestrzeni.

Centrum Wystawowe „Crocus Expo” został otwarty w 2004 roku, w dniu 18 marca. Jest on zbudowany według najwyższych standardów architektonicznych, jest ona przeznaczona dla dużych wystaw z udziałem firm zagranicznych i rosyjskich. Obszar jego salach – 230.000 metrów kwadratowych. Wystawy są uznawane za najbardziej znany, wraz z najsłynniejszym włoskim, francuskim i hiszpańskim.