351 Shares 6823 views

Zdaniem kobiet, co czyni mężczyznę mężczyzną

Pojęcia męskości są dziś bardzo zróżnicowane. W ostatnich dziesięcioleciach Estetyczne poglądy obu płci uległy znacznym zmianom. Niemniej jednak podstawowe, podstawowe znaki i oświadczenia o tym, co kobieta powinna być, a co czyni człowieka mężczyzną są niezachwiane.


Co kobiety myślą

Wszyscy ludzie są inni. Każda kobieta ma swój własny ideał, który powstaje wskutek nakładania różnych okoliczności. Jeśli dziewczyna dorastała w zamożnej rodzinie, to jej ojciec jest zazwyczaj głównym modelem dla niej z kolejnym wyborem partnera w życiu. W przeciwnym razie pytanie o to, jakie cechy człowiek powinien posiadać, udziela odpowiedzi, kierowanej własnym doświadczeniem życiowym, a także opinii autorytatywnych ludzi, głównie dziewczynek.

Liczne sondaże socjologów dają pomysł przeciętnego poglądu na temat jakości, które zdaniem kobiet powinny mieć idealny człowiek.

Moc jest tam. Co nie jest konieczne?

W pierwszej kolejności jest moc. Co to znaczy respondenci w różnym wieku? Ci, którzy są młodsi, mają na myśli siłę mięśni fizycznych. To podejście wykazuje instynktowne pragnienie uzyskania wiarygodnej ochrony i urodzenia zdrowego potomstwa. Kobiety w "eleganckim wieku" za 30 lat przywiązują dużą wagę do siły moralnej, dla nich odwagi i inteligencji towarzysza, poczucia humoru, a także tak ważnej cechy charakteru, że zdolność do uporczywej ku słabości innych jest ważniejsza.

I, jak torpedy, są ustalone …

Celowość zalicza się do drugiej spośród tych zalet, które kobiety wolą. Nie zasługuje na uwagę piękna połowa ludzkości, że nie wie, czego chce w życiu, a tym bardziej kto wie, ale nic nie robi. Pragnieniem i zdolnością do osiągnięcia własnego jest to, co czyni człowieka mężczyzną. Uważa się to nie tylko przez kobiety, ale także przez przedstawicieli silniejszej płci. Jednak nawet celowość ma własną proporcjonalność. Jeśli człowiek na podstawie decyzji danego zadania nie lekceważy niegodziwości, intryg lnu i popełnia niemoralnych czynów, wówczas nie każda kobieta będzie traktować go z szacunkiem i zrozumieniem. W końcu Petr Pietrowicz Luzhin z wielkiej powieści F.M. Dostojewskiego "Zbrodnia i kara" był również bardzo celowym człowiekiem, który nie powstrzymywał go od bycia złośliwym.

Niebawem powiedziałem niż zrobiono

Obowiązek jest tym, co czyni człowieka mężczyzną. Jeśli obiecałeś, to bądź miły, zrób to. Słowo-cyny. Jest nawet coś w stylu anegdoty, mówiącego o tym, jak ojciec inspiruje swojego syna z przekonaniem, że prawdziwy człowiek powinien mieć dwie główne cechy: przymus (jeśli obiecał, na pewno to zrobi) i wytrwałość (nigdy nic obiecującego nikomu). To oczywiście żart, ale kobiety nie lubią gadać. Mężczyźni również nie szanują ich. Nie ważne, czy ktoś dużo mówi, najważniejsze jest to, że jego mowa nie jest głupia. Czasami uważa się, że lakoniczność jest oznaką mądrości. To, niestety, nie zawsze tak jest, ale jeśli nie ma nic do powiedzenia, lepiej jest milczeć.

Plotki z użycia mężczyzny powinny być całkowicie wykluczone, są do przebaczenia tylko nie bardzo mądrymi elementami wspólnoty żeńskiej.

Rodzina i dzieci

Postawa wobec rodziny charakteryzuje każdą osobę, niezależnie od płci. Historycznie, w kraju, w którym chłopi byli dekulakowani, prawosławny "zagrał", a jednocześnie większość z nich była "nie lubiana". Ogólne wyrównanie utrudniało osobie manifestowanie nieodłącznej siły seksu własnego producenta, a czasami mężowie, którzy nie potrafili zapewnić godnego życia swoim rodzinom, przestali się respektować. Kobiety zdołały zachować naturę w większym stopniu i można z całą pewnością stwierdzić, że większość naszych rodzin jest ze względu na ich wysiłki. Zwłaszcza żony doceniają, kiedy mężowie, bez przypominania i przekonywania, robią to, co człowiek powinien zrobić. Odnosi się to do ciężkiej pracy fizycznej w domu, innej wszechstronnej troski, a nawet wdrożeniu podstawowych zasad higieny.

Szczególne miejsce należy do postaw wobec dzieci. To ojciec, który musi nauczyć synów męskości, jak również różnych umiejętności życiowych. Opisano już jego rolę w wychowaniu córek. Postawa wobec adoptowanych dzieci jest mądrze powiedziana w folklorze: prawdziwy człowiek, obcy dzieci nie są przeszkodą, a głupiec i jego własne są ciężarem.

Nie chwytaj się

Im bardziej człowiek stoi na wyższym poziomie rozwoju, tym mniej chce hiperbolizować jego godność. Dlaczego wyolbrzymiać to, co już wystarczy? Ale ignorancja i zajęła się indywidualnymi i fragmentarycznymi informacjami, które chętnie zgarną po prawej i lewej stronie szczyci się jego "sukcesami". Żywe przykłady takich "paw" wywodzą się z komicznego wizerunku Svirida Golokhvastova przez niezwykłego pisarza M. Staritsky'ego. Chogakow Gogola nie jest gorszy od niego. Głośność nie jest cechą, która czyni człowieka mężczyzną, ale wręcz przeciwnie.

Sukces powstał niezależnie

"Uczynił się", więc angielski nazywa ten, który osiągnął sukces dzięki własnym wysiłkom i talentom, a nie przez mecenat lub z powodzeniem za żonaty. Zdarza się, że także człowiek dziedziczy prawdziwy człowiek, ale zrobi wszystko, aby go rozmnażać, i nie pozwoli na jego marnotrawienie. "Wszystko dla rodziny!" Jego motto. Ale żebraki i pasożyci u panie nie są na cześć. Prawdziwa kobieta wolałaby preferować mężczyznę o bardziej skromnym zamożności, która osiągnęła wszystko niezależnie od bogatego człowieka, który osiągnął dobre samopoczucie, wyrywając się i handlując sumieniem.

Wygląd

Kobiety jak schludne i schludne mężczyźni, ale są zirytowane przez ich nadmiernie drżący stosunek do własnego wyglądu. Pragniemy mieć wygodne ubrania i buty na każdą okazję i dla każdej pogody jest godna pochwały, w przeciwieństwie do dandy "shumotchnitsy". "Możesz być rozsądną osobą i zastanowić się nad pięknem paznokci" – powiedział klasyczny. Podobnie jak we wszystkich innych sprawach, umiarkowanie zdobi "zarówno szarego, starego, jak i młodego człowieka".

Co on jest prawdziwym mężczyzną?

Ku mojemu wielkiemu żale uprzejmość nie wchodziła w ten rodzaj "górnej parady" wartości męskich, cenionych przez piękną połowę ludzkości. Jedynie najbardziej inteligentne kobiety, które wielokrotnie otrzymywały przemoc lekcji losu, potrafią zrozumieć znaczenie wspomnianej cechy charakteru. Zdolność rozumienia, żałowania i pomocy, a nie słów, ale w czynach, jest oznaką zarówno prawdziwej siły, celowości, jak i piękna duszy. Nie ma wątpliwości, że dobry człowiek pokocha swoją rodzinę, ma prawdziwych przyjaciół i całkiem możliwe, że jego sukces nie zawiedzie.