328 Shares 4375 views

Spodziectwo – co to jest? Przyczyny, objawy, leczenie

Spodziectwo jest jednym z najczęstszych zaburzeń w obrębie dróg kanałów, które są obserwowane u chłopców, co najmniej – u dziewcząt. Według najnowszych danych z 125 dzieci wada ta występuje w dwóch lub trzech mężczyzn. To wszystko spodziectwa. Co to jest, co manifestuje objawy, co jest połączone i jak jest ona traktowana?

Czym jest spodziectwo?

Spodziectwo znamienny nienaturalne przesunięcie otworów w moczu nie nadaje się do tej części ciała, takich jak krocza, moszny lub dolnej powierzchni prącia.

W obecności tej wady jest pełen naruszenie reżimu oddawanie moczu, pojawiają się na podrażnienie skóry, dyskomfort, i nie ma narządów szczep.

Spodziectwo – co to jest? Wady rozwojowe u dziewcząt

Spodziectwo jest nie tylko chłopcy, ale także dziewczęta. Jest to jednak niezwykle rzadko. W tym przypadku nie jest widoczne odkształcenie otworu cewki moczowej. Najczęściej dzieje się otwarcie pochwy. W tym samym tłoczenia folii lub błona zawiera również charakterystyczne rozszczepienie.

Jakie są oznaki odrzucenia?

Spodziectwo u dzieci obejmuje szereg cech charakterystycznych. W szczególności jeden z nich jest obecność otworów w nietradycyjnych miejsce dla niego. Wśród innych objawów obserwuje się częste oddawanie moczu i trudności z nim związane.

U dorosłych, im silniejsza płeć może nastąpić całkowite apatii seksualnej swojego partnera seksualnego i wyraźne zniekształcenie prącia.

Nieprzyjemne skutki spodziectwa

W przypadku braku jakiejkolwiek pomocy ze strony spodziectwem Eksperci (zdjęcie z tego odchylenia widać poniżej) prowadzi do bardzo nieatrakcyjne konsekwencjami. W większości przypadków, obszar jąder istnieje jeden lub dwa obrzęk, zwany wodniak w środowisku medycznym. stanowią one mały woreczek utworzony w wyniku nadmiernego gromadzenia się płynu w dwóch skorup jąder.

To z kolei prowadzi do zjawiska wzrośnie do przepukliny pachwinowej i nadmiernego nagromadzenia limfy.

Ponadto, może być dysplazja napletka i rozwoju chorób przewlekłych. Jednak ich wygląd jest bezpośrednio zależny od gatunków stwierdzonych odchyleń. To, co powoduje spodziectwa. Jego postacie zostaną omówione poniżej.

Kobiety i dziewczęta skutki spodziectwa może być zakażenia, takie jak zapalenie pęcherza moczowego, zapalenie cewki moczowej, zapalenia sromu i pochwy, przynajmniej u tych pacjentów ma wyraźny oznaki hermafrodytyzmu i pseudohermafrodytyzmu.

Co odmian spodziectwa są?

Istnieją następujące rodzaje wad wrodzonych:

 • główkowaty;
 • wieńcowej;
 • macierzystych;
 • moszny;
 • krocza;
 • STRUNOWCE.

Jakie są główkowaty i wieńcowe anomalie?

Capitatum spodziectwo jest uważany za najłatwiejszy i najbardziej rozpowszechnioną formą nienormalności. Pacjenci ci mają tendencję być węższy otwór cewki moczowej jest lekko odsunięty od środka penis rowka wieńcowego.

Z takimi anomaliami u mężczyzn może wystąpić dyskomfort ze względu na nacisk na wąski kanał strumienia moczu. Proces oddawania moczu im trudne i ma postać sączyć. Krzywizna męskiego narządu płciowego na tym etapie nie jest praktycznie przestrzegane.

spodziectwo capitatum zwykle w 65-80% mężczyzn i chłopców.

Korony lub okolovenechnye charakteryzuje ugięcie przesunięcie dziurę w pobliżu nacięcia. W trakcie oddawania moczu pacjentów obserwowanych przekierowanie strumienia pod kątem do prącia.

U pacjentów z podobnym postaci anomalii wymawiane napletek, który dostaje kilka nowych zmarszczek i tworzy rodzaj kieszeni.

Czołowej spodziectwo zwykle prowadzi do skrzywienia penisa, która następnie staje się w kierunku brzusznym.

Co to jest macierzyste i forma zaburzenia moszny?

Aby powstrzymać nieprawidłowości kształtu charakterystyczne położenie cewki moczowej na bagażniku penisa. Dla tych pacjentów ostatecznie będzie silnej deformacji prącia, a proces oddawania moczu powoduje ogromne problemy. Faktem jest, że w strumieniu procesowym jest skierowany do dołu. Dlatego, gdy chęć iść do toalety dla osób z takiej diagnozy ma dosłownie ciągnąć swoją męskość do brzucha.

Moszny spodziectwo (zdjęcie z tej choroby można znaleźć w naszym artykule) zapewnia naturalną kanał do przesunięcia samego albo moszny, albo przez jego wyróżnieniem z narządem baryłkę. Pacjenci z podobnym postaci anomalii następnie stać się silnym członkiem odkształcenia i może oddawania kału tylko w kucki.

Co jest krocza i kształtów akord anomalie?

Odchylenie krocza przyjmuje kształt kanału wartość bezpośrednio w obszarze krokowym, obecność silnego odkształcenia penisa, moszny i rozbicie trudne oddawanie moczu (proces ponownie osadzone wcześniej).

Akord kształt różni się od poprzednich tym, że posiada nieznaczną odchylenie od normy. W ten sposób otwór cewki moczowej znajduje się w górnej części penisa. Jednakże, bardzo mężczyźni zdeformowana w ten sposób, że pojawia się z powodu obecności dysplazję skóry.

Teraz jesteś zaznajomiony z terminem, takich jak spodziectwa. Co to jest i jakie jest to anomalia, mówiliśmy powyżej. Jednakże, należy wiedzieć na temat możliwych przyczyn tego odchylenia.

Co powoduje spodziectwo?

Znacząco na przyczynach spodziectwa, niewiele wiadomo. Jednakże, następujące czynniki mogą powodować wspomnianych nieprawidłowości:

 • nieprawidłowy rozwój płodu w harmonogramie 7-15 tygodni (w tym okresie, jest powstawanie narządów płciowych płód);
 • genetyczne lub nieprawidłowości chromosomalnych matek ciała;
 • powikłania spowodowane chorobami wirusowymi kobiety ciężarnej (odra, grypa);
 • niecelowe odbiór podając preparaty hormonalne narodziny;
 • zakażenia wewnątrzmacicznego przyrodzie;
 • częste sytuacje stresowe;
 • brak żywności;
 • nadużywanie alkoholu oraz matek więcej.

Cała ta lista czynników negatywnych, a czasem kombinacja kilku z nich przyczynia się do takiego niepożądanego odchylenia jako spodziectwa (co jest opisane w tym artykule).

Jak jest diagnoza odrzucenia?

Zidentyfikować wszelkie odchylenia mogą być pacjent przez rutynowej diagnostyce. To dzięki jej biegłego lekarza można łatwo ustalić obecność defektu w pierwszych dniach życia dziecka. Ten sam sposób diagnozy oraz wykrywania choroby obejmują następujące:

 • gruntowne oględziny narządów narządu dziecka lub osoby dorosłej;
 • Badania genetyczne (ukazuje chromatynę płeć) ;
 • wykonujący badanie ultrasonograficzne układu moczowego i narządów;
 • gospodarstwa urografii (umożliwia zbadanie struktury i czynności układu moczowego).

możliwości leczenia spodziectwa

Dla podejrzeniem spodziectwem powinni odnieść się do techniki, takie jak urolog i chirurg. Jednakże, należy rozumieć, że standardowe traktowanie nie jest wystarczająca. Eliminuje taki wizualny anomalię jako spodziectwa, eksploatacji. W tym przypadku wskazane jest uciekanie się do interwencji chirurgicznej w odpowiednim wieku. Na przykład, dzieci są najbardziej eksploatowane w okresie od sześciu miesięcy do wykonywania jego półtora roku. To właśnie w tym czasie, wszystkie rodzaje zabiegów fizycznych (podlega późniejszej rehabilitacji) jest najbardziej skuteczny i łatwo przeniesione na dziecko.

Ale niektórzy lekarze uważają, że aby działać dziecko do najlepszego roku życia, jak młodzi pacjenci nadal nie jest w pełni kontrolować sytuację i szybko zapomnieć o przeniesionego choroby.

Jeśli spodziectwo nie została wyeliminowana jako dziecko, może być usunięty w każdym wieku.

Gdy jest to niezbędne do uciekania się do operacji?

Objawy choroby nie zawsze oznacza, że pacjent potrzebuje operacji. Zdaniem ekspertów, to powinno być wykonane tylko w przypadku silnej deformacji narządów płciowych w obecności zwężonego otworu cewki moczowej.

Zapobieganie spodziectwa

Aby anomalia nie wystąpił ze swoim dzieckiem, środki zapobiegawcze dla zapobiegania jej powinno być przeprowadzone. W tym celu, przyszłość mama zalecamy następujące porady ekspertów:

 • całkowicie porzucić złe nawyki;
 • z wyłączeniem samoleczenia i wykorzystanie bezzasadne;
 • starają się unikać sytuacji stresowych;
 • w czasie, aby zostać zarejestrowanym w ginekologa i regularnie go odwiedzić;
 • terminowo zasięgnąć porady urologa w przypadku podejrzenia spodziectwem dziecka (w wieku do sześciu miesięcy).

W skrócie, spodziectwa – nie jest to zdanie. Ten problem można szybko rozwiązać. Najważniejsze – czas na wizytę u specjalisty.