424 Shares 2226 views

Jak dostać się do Peterhof: informacje praktyczne

Peterhof – świat starożytnych i niezwykle luksusowe pałace, place i fontanny, które są uderzające w ich piękno i niepowtarzalność. Liczba turystów, którzy odwiedzają to legendarne miejsce, rośnie z każdym rokiem. Każdy, kto kiedykolwiek był tam wie, jak dostać się do Peterhof szybko i wygodnie. Ogólnie rzecz biorąc, istnieją dwa sposoby – to transport publiczny i taksówki (lub własny samochód). Ale w obu przypadkach konieczne jest, aby wiedzieć, kierunek i drogę. Bez tego pomysłu z pewnością nie będzie udany! Jeśli zaliczka, aby dokładnie przygotować się do podróży, na pytanie jak dostać się do Peterhof nie będzie już problemem.

Tak więc, jeśli chodzi o transport publiczny, to, oczywiście, trafi do pociągu przedmieściach. Trasa „zaczyna się” od Dworca Bałtyckim i harmonogram można znaleźć w Internecie lub przeglądać na miejscu. Jeśli znasz mieszczan jak dostać się do Peterhof środkami transportu publicznego, a przede wszystkim, będzie skierowany do metra. A kiedy dotarł do stacji „Baltic”, trzeba zmienić w pociągu. Kolej turysta może spędzić pół godziny do 45 minut (w zależności od okoliczności). Warto zauważyć, że porusza się w takim transporcie, można łatwo uniknąć korków, zaoszczędzić sporo czasu i wysiłku, który mógłby poświęcić na zwiedzanie historycznie ważnych przedmieściach.

Stacja gdzie pociąg powinien opuścić, o nazwie „New Peterhof”. Jak dostać się do legendarnego miejsca, gdzie znajduje się fontanny i pałace, będzie można poznać mieszkańców. W zasadzie, aby spacerem od stacji – nie problem, ponieważ podróż trwa zaledwie 15-20 minut. Wiele przewodników będzie to chodzić część programu, ponieważ ścieżka biegnie przez Park proletariackiej, która sama w sobie nie jest mniej ważna właściwość Petersburgu i regionu Leningradu całym. Jednak w kropce, można użyć zwykły autobus, który już wkrótce przeniesie Cię w odpowiednie miejsce.

Minibusy Petersburg również mogą szybko przynieść każdy turysta do tej pięknej dzielnicy. Mieszkańcy są w pełni świadomi tego, jak dostać się do Peterhof na ten rodzaj transportu. W uzupełnieniu do autobusu, przejdź do Peterhof, a autobusy odjeżdżają co 15-20 minut. Jednak wybór środków transportu publicznego, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę korki, które mogą znacznie wydłużyć czas podróży. Nawiasem mówiąc, autobus, który rozpoczyna się od dworca autobusowego, dostać się na przedmieścia szybciej niż te, które odchodzą od stacji metra „Bałtyku”.

Oni wiedzą, jak dostać się do kierowców Peterhof i taksówek, które zapewniają najszybszy pragnących odkrywać uroki Peterhof w miejscu. Taxi pożądane spowodować postęp, gdyż, niestety, na wycieczkę do takiego transportu mogą być zepsute duży korek. Najlepiej jest, aby wiedzieć z góry liczba najbardziej rentowne taksówek, a także przybliżona droga, że maszyna może obserwować. Taksówki można nazwać, a podróż powrotna. Jest też lepiej zrobić wcześniej.