90 Shares 2798 views

Firma „Beeline” tempo „dziecko”: Funkcje

Obecnie Twoja uwaga zostanie przedstawiony do innowacyjności „Beeline” – taryfy „dzieci”. Opcja ta jest już bardzo popularny w wielu regionach. To prawda, że ma swoje własne cechy i słabości. Wszystko to, aby poznać przed podłączeniem. Może będzie bardziej opłacalne, aby odebrać dziecko planu taryfowego oraz taryfy „pierwsze dziecko” ( „Beeline”) – strata czasu. Powiedzmy raczej zrozumieć, w jaki sposób ustawić przed nami pytanie.

opis

Każdy plan usługa ma specyficzny opis, to często przyciąga potencjalnych klientów. Aby być uczciwym, operator „Beeline” taryfa „Dziecko” opisuje bardzo krótko i jasno. Dokładniej, po prostu wyróżniać elementy planu.

Taryfa ta zapewnia możliwość wysyłania wiadomości i nawiązywania połączeń z bilansu zerowego. Tylko to, co jest tak niezbędne do utrzymania komunikacji między rodzicem a dzieckiem. Ale co to jest taryfa specjalna „pierwsze dziecko” ( „Beeline”)? Czy warto zwracać uwagę na to? Albo można znaleźć żadnego odpowiednika w swojej okolicy?

Wzywa regionu

Pierwszą rzeczą, którą wyglądać abonentów – jest koszt połączeń w obrębie miasta. I to jest bardzo popularne z operatorem „Beeline” taryfy „pierwsze dziecko”. Region Moskwa i Moskwa, na przykład – jest to obszar, na którym po połączeniu można odbierać bezpłatne połączenia przychodzące, a pierwsza minuta kosztuje 3,75 centów. Drugi i następne – 2 RUB. Z tym wszystkim, warunek ten dotyczy również numery telefonów komórkowych i stacjonarnych. „Ulubione numery” funkcja pozwala na połączenie na bardziej korzystnych warunkach: pierwsza minuta – 1,88 rubli, kolejne – 1 rubel.

Jak widać, operator „Beeline” taryfowe „dziecięce” naprawdę szczęśliwy. Nie można myśleć, że dziecko wydać dużo pieniędzy podczas rozmowy i pozostawiony bez komunikacji. Ale istnieje jeszcze kilka punktów, które są godne uwagi. A teraz będziemy je rozważyć. Być może nawet zrezygnować z połączenia.

międzymiastowy

Operator „Beeline” tempo „dziecko” (Moskwa i innych regionów) jak oznaczyć abonentów, oferuje dość korzystne warunki dla połączeń dalekobieżnych. Może to nie jest tak ważne dla dziecka. Ale ta chwila jest nadal powoduje ogromne współczucie dla abonentów.

W kwestii „Beeline” w miastach spoza regionu minut rozmowy będzie kosztować 7,5 rubli. Nie tyle w porównaniu z podobnymi ofertami, operatorzy telefonii komórkowej oferują do takiej rozmowy do 10-15 rubli. Jeśli po prostu zadzwonić długodystansowych (nie na „Beeline”), zapłacić 14 rubli za minutę, ale to nie wszystko. Wzywa do „Kyivstar” na Ukrainie będzie kosztowała 12 rubli i 24 rubli za minutę do innych operatorów komórkowych.

Z tego wszystkiego można stwierdzić, że stopa „dziecko” ( „Beeline”) jest bardzo korzystne nie tylko dla dziecka, ale w ogóle, dla każdej aktywnej osoby, która służy do komunikacji przez telefon komórkowy. Jednak to nie wszystkie cechy planu taryfowego.

Dookoła świata

Czasami ważne i komunikacja międzynarodowa. „Beeline” (taryfowe „Dzieci”) oferuje dość korzystne warunki do podejmowania tego typu połączeń. I to, oczywiście, podoba. Ale to, co jest możliwe do uzyskania abonenta po podłączeniu?

W krajach WNP wzywa „Beeline” będzie kosztował 12 rubli, a na proste telefony komórkowe innych operatorów komórkowych w 2 razy droższe – za 24 rubli. Europa, Kanada i Stany Zjednoczone będą w kontakcie z tobą tylko 35 rubli – dość mała ilość, zwłaszcza jeśli zaczynają porównywać z rówieśnikami. Tak, nadszedł czas, aby zastanowić się nad połączeniem. Ameryka Północna i Środkowa wymagać będzie 40 rubli za minutę rozmowy na jego telefon komórkowy i inne kraje będą kosztować 55.

Jeśli myślisz o tym, koszt nie jest tak duża. Jednakże, jeśli masz zamiar zrobić wiele połączeń do różnych krajów, to najlepiej szukać innego planu. Ale w ogólnym taryfy „Beeline”, „dzieci” (Moskwa i Moskwa Region i innych regionach Rosji) jest naprawdę idealny do rozmów.

komunikaty

Nie wolno nam zapominać, że taryfy są nie tylko połączenia odgrywają ważną rolę. Komunikaty również często wymagane. Jak już wspomniano, z bilansu zerowego może wysłać je. Ale co to jest przepływ środków w wysokości?

Pierwszy komunikat w ciągu dnia będzie bardzo kosztowne – 9.95 rubli. I czynnik ten jest dość często popycha kupujących. Ale następnego 100 SMS kosztuje tylko 10 centów. Tylko to, co trzeba nowoczesną towarzyski dziecko. W rzeczywistości, w tej sytuacji stopa „pierwsze dziecko” ( „Beeline”) bardzo opłacalna.

Jeśli osiągnie limitu 102 wiadomości dziennie będzie kosztować 2 ruble. Dokładnie tak samo jak następny. Zatem nadpłata będzie tylko 1 SMS dziennie. Wszystkie wiadomości MMS są rubli 95 kopiejek 9, a wiadomości na numery międzynarodowe – 3,95 rubli. W zasadzie warunki korzystne. Tyle tylko, że nie każdy lubi operatora „Beeline” taryfa „dzieci”.

Internet

Na przykład, z powodu niekorzystnych warunków dostępu do mobilnego Internetu. Co dziecko nie jest wolą go używać? Oczywiście, nie bez niego. Tutaj „Beeline” okazał się nie w najlepszym świetle.

Dlaczego? Problem polega na tym, że 1 megabajt danych transmitowanych będzie kosztować abonenta prawie 10 rubli, a dokładnie w 9 rubli 95 kopiejek. Prawdę mówiąc, całkiem sporą kwotę.

Jeśli chcesz korzystać z mobilnego Internetu w tempie „dzieci” na bardziej korzystnych warunkach, będzie musiał wybrać specjalny pakiet z miesięczną opłatą, koszt w nim średnio 150 rubli. Okazuje się, że nawet te warunki nie są tak korzystne, więc mamy trochę czasu do namysłu przed dokonaniem połączenia.

Ogólne wrażenie

Operator „Beeline” taryfy „dzieci” (Region Moskwa) i Moskwa otrzymał różne odpowiedzi. I wielu z nich starał się uzyskać łączność. Praktyka pokazuje, że nie zawsze jest to „innowacja” docenione.

Wielu rozmówców często mówi się, że pierwsze kilka minut rozmowy dosłownie „wysysają” pieniądze z bilansu, często więcej niż 1-2 minut, aby rozmawiać z dzieckiem po prostu nie jest to konieczne. Międzymiastowe i telefoniczne międzynarodowy dzieci w ogóle nie używają, ale Internet – stale. Koszty pobrać dane i przesłać żądany materiał uzyskany na koniec miesiąca ogromne. Czasem trzeba wypełnić co tydzień przez kartę SIM.

Wszystko to, oczywiście, ma negatywny wpływ na popularność planu taryfowego. A więc nie jest zaskakujące, że w tej chwili nie jest dostępny, aby połączyć. Operator „Beeline” taryfa „Dziecko” jest wymieniony w pliku, oznacza to, że po prostu stracił swoje znaczenie.

W zasadzie należy się spodziewać takiego wyniku i. Dla rodziców ważne jest, że plan taryfowy połączony dziecko może być przydatna do niego i rodziny, czyli rozmowy były tanie (w regionie, oczywiście), a także stanowisk. A co najważniejsze – niedrogi dostęp do Internetu. Po tym wszystkim, aby dać dużo pieniędzy tylko za to, że dziecko korzysta z sieci World Wide Web z telefonu komórkowego – jest głupie. Dlatego nie dziwi fakt, że nie można przejść do taryfy „dzieci” z „Beeline”. Korzystanie z nich może tylko tych abonentów, którzy kupili go umieścić w archiwum planów taryfowych.