170 Shares 1138 views

Ciekawe w Petersburgu Muzeum iluzji i „House of gigantów”

W Petersburgu, niedawno otwarto nowe muzeum. Prezentowana ekspozycja są wyłącznie charakter artystyczny, dziś gości jest pięć miejsc. Muzeum iluzji i „House of gigantów” – idealne miejsce do rodzinnego wypoczynku.

Wszystko to – złudzenie optyczne

Pierwszy pokój muzeum poświęcona jest złudzeń optycznych. Tutaj zwiedzający mogą zobaczyć niesamowite zdjęcia tworzone przez utalentowanych artystów z całej Rosji. Sekret tych obrazów jest to, że gołym okiem, aby zobaczyć wszystkie ich magia nie zadziała. Liczby te są tylko tło, czekają na głównych bohaterów – goście, którzy chcieli zobaczyć muzeum iluzji i „House of gigantów”. Wystarczy stanąć na specjalnym znakiem w pokoju i poproś znajomego lub pracownikiem salonu zrobić pamiątkowe zdjęcie. Na robienie zdjęć, można zobaczyć siebie w trójwymiarowym obrazie. Są tu historie i znaków na każdy gust: dach Petersburgu, romantycznej scenerii, bohaterami ulubionych filmów i bajek, Zombie powstania i wiele innych.

Gdzie są gigantów?

Należy zacząć od tego, że wystawa „Dom gigantów” (iluzje Museum, St. Petersburg) – nie jest to jedyna sztuka zabaw tego typu w Rosji. Do najbardziej znanych rzeczy pawilon olbrzym, będąc w Moskwie na Arbat. Jednak muzeum północnej stolicy znacznie przekracza jego rozmiar. Ostrożnie, gigant wyszedł z domu, ale wkrótce powrócić. Nic więc dziwnego, że tutaj to pozostaje otwartą książkę, pół zjedzony obiad, a nawet zabawki leżą jakby bardzo szybko z nich zagra ponownie. Muzeum iluzji i „House of gigantów” – jest to miejsce, które umożliwia zupełnie nowy sposób doświadczania własne proporcje. Stojący w pobliżu sześć-metrowy gigant krześle, trudno czuć duży i silny. Wszystkie elementy wystawiennicze mogą dotykowy: Nie zapomnij się wspinać na gigantycznym sofie leżą między kartkami książek i ukryć się w banku z mleka skondensowanego.

Muzeum iluzji, „House of gigantów” i kieliszek labirynt

Już udało się zrobić zdjęcie w obrazie i przespacerować się na gigantycznym mieszkaniu? Ok, nadszedł czas, aby spróbować znaleźć wyjście z labiryntu szkła. Nie zapomnij umieścić przed rękawic ochronnych (dają pracowników obsługujących atrakcji). Przezroczysta część murów i ma część powierzchni lustra. Ze względu na bezpieczeństwo ruchu miej ramionami. Teraz po prostu trzeba przejść w poszukiwaniu wyjścia. Muzeum zostało otwarte niedawno, ale już zdarzały się przypadki, gdy ktoś wśród gości, którzy przybyli do tego miejsca, przestał poruszać się w przestrzeni. Jednakże, nawet jeśli się zgubisz – Bez paniki, starają się znaleźć inne badaczy lub czekać na pomoc ze strony personelu nadzorującego labirynt.

motyle ogrodowe i pieszczoty zoo

Dwa ostatnie są najciekawsze lokalizacje będą dzieci, ale dorośli nie są znudzeni. Butterfly Garden – przestronny pokój, gdzie tropikalne motyle w locie swobodnym. Bądź ostrożny w tym pokoju – owady mogą być wszędzie, pod stopami lub na ubranie. Od motyle mogą być fotografowane, jak dowiedzieć się więcej o ich cyklu życia i sposobu żywienia. Ostatnia niespodzianka wystawy „Dom gigantów” (iluzje Museum, St. Petersburg) – małe zoo. W przeciwieństwie do tego miejsca z żadnym innym zakątku zasadzie dziennego: każdy użytkownik może pogłaskać i nakarmić zwierzęta. Wszystkie zwierzęta z ogrodów zoologicznych zaszczepione, przygotowanych i wykształconych. lemur udar lub szop, zabrać swoje ręce świnki morskiej, królika, i nie zapomnij, aby zarysować papugę.

Informacje dla zwiedzających

Jeśli zdecydujesz się pójść i zbadać tę ekscytującą wieloaspektowy wystawę, staje się bardziej pilne pytanie, w jaki sposób dostać się do „Domu olbrzymów” iluzji muzeum? Admiralicja Metro – najbliższa stacja, dokładny adres: ul. Bolshaya Morskaya. 5. Muzeum jest otwarte codziennie od 11.00 do 0.00. Koszt wizyty wynosi 300-350 rubli za lokalizacji, jak specjalnej oferty – można kupić jeden bilet za 1000 rubli, co daje prawo do wglądu wszystkie pięć ekspozycji. Nie ma ograniczeń wiekowych, odwiedzić Muzeum iluzji i „House of gigantów” może być cała rodzina, łącznie z bardzo małymi dziećmi. Robienie zdjęć jest bezpłatny dla wszystkich gości, przestrzeń sztuki administracja jest zachęcanie go. Jedynym ograniczeniem – starają się zminimalizować użycie lampy błyskowej w zoo, gdyż może to być zwierzęta zastraszenia i ślepe.