694 Shares 3669 views

Lew Durow: biografia, rodzina. Durov Lev Konstantynowicz – aktor

Lew Durow, którego biografia zostaną przedstawione poniżej, jest znany wielu jako radzieckiego aktora, reżysera i Ludowy Artysta ZSRR. Dziś jest jednym z najpopularniejszych aktorów kina rosyjskiego. Wystąpiła w filmach i serialach telewizyjnych na swoim koncie – ponad 170 ról. Ponadto Durov Lev Konstantynowicz wyraził bajki.


Grandnephew cyrku

Lew Durow (biografia tym ciekawym, kolorowym aktor zasługuje na uwagę) urodziła się w 1931 roku, w dniu 23 grudnia w Moskwie. Pochodzi z dynastii utalentowanego cyrku – braci Durov. Jego rodzice mieli nic wspólnego z cyrku nie miałem. Jego ojciec pracował jako wybuchowych i matką – naukowca w tym Lefortovo Palace.

Walne Gerbovik rosyjskiego imperium jest powiedziane, że wielu ludzi, którzy nosili imię Durov serwowane rosyjskiego tronu. Szósta część Gerbovik zajęty rodowód dziedzicznych szlachty. Durov mają więzi rodzinnych i słynną dynastię Sadovsky: Anna Durov – Vladimir akrobata córkę – była żoną aktora Teatru Małego Provo Michajłowicz i nosił nazwę Durowa-Sadovskaya.

dzieciństwo

Mały Leo, jego rodzice i dwie siostry mieszkali w Lefortowie. Dzieciństwo spędził w drugiej Bauman Street, który przed wojną był znany jako Cow Brod. Chłopiec rósł niespokojny, a poza tym jego postać była trudna. W szkole źle badane, więc musieli zmienić szkołę okresowo. Mimo to, rodzice nigdy nie podniósł głos na niego. Wydaje się, że udało się w pewnym stopniu do poprawy charakteru syna. Ważną rolę w wychowaniu ojca należała. Przyszły aktor Lew Durow, którego biografia nie mógł być inny, urodzona pod znakiem Koziorożca. Największą wadą tego znaku zodiaku jest uważana za lekko. Dlatego kozy od najmłodszych lat należy uczyć się do odpowiedzialności za czyny popełnione. Że i podniesiony Durov. Oto jeden z takich przykładów.

Wśród wszystkich dzieci w zagrodzie Lwa była najmniejsza i dlatego jego blond włosy nazwie Sedym. Gdy cała firma w Lefortowie wystawił desperacką walkę z chłopakami na drugiej ulicy. W miejscu masakry policja przybyła, a bojownicy wzięli na komisariat i nie dotykać mały Durov. Ze łzami w oczach i kapsle towarzyszy Leo wrócił do domu i powiedział ojcu wszystko. Reakcja że było nieoczekiwane: zrobił jego syn iść na policję i jego przyjaciół odpowiedzialnych za walkę.

Podczas wojny Durov, wraz z innymi mężczyznami na dachach umorzonych bomb zapalniczki, rozweselili rannych z ich występów: śpiew, twarze budowlanych, stepowanie. Jak widać legendarny aktor nie jest łatwe życie. Lew Durow widział wiele w jego życiu.

teatr

Podczas studiów w szkole, chłopiec uczęszczał na zajęcia w Studiu Dramatycznym, jego nauczycielem był SV Sierpiński. Po wejściu że Durov Moskiewskiego Teatru Artystycznego School, w tym czasie po prostu zapisać się na kursy Blinnikova i Gerasimov. Wszyscy nauczyciele w toku – starzy absolwenci: Toporkov, Karev, Masalskoe, Rajewski, i, oczywiście, Sergei Kapitonovich Blinnikov. Durov był jego ulubionym.

Po ukończeniu Szkoły Studio przyszły aktor zaproszony trupy Aziz Shah – Dyrektor Teatru Centralnego Dziecka. Durov długo zastanawiał się nad ofertą i zgodził się niemal natychmiast. Na pierwszym zebraniu, spotkał się z AV Efros, wtedy nie pozostawić na 27 lat. W teatrze pracował przez około dekadę. Jak wiele ról musiał grać! Tak, nie! Zaproponowano mu różnorodne role. Początkowo wszystko zaczęło się ostów lub ogórkiem i zakończył udział w „Borysa Godunowa”, gdzie grał z Fedorem.

W 1955 Różowy VS komedia został napisany przez „szczęście”, który przyniósł Efros. Od tamtej pory, dramaturg wydał wszystkie swoje prace tylko w teatrze dla dzieci. Durov zaangażowany w każdym przedstawieniu, który dał mu wielką przyjemność.

Z biegiem czasu Efros wchodzi Theater. Lenin Komsomołu, zabierając ze sobą szereg podmiotów, nie zapominając o Durov. Leo pracował tu od 1963 do 1967 roku.

W 1967 Efros otrzymuje propozycję pracy w Teatrze na Malaya Bronnaya. Poza tym wolno było przynieść jeszcze 10 artystów. Znowu bierze Durov. W tym teatrze Leo K. nadal działa do dnia dzisiejszego.

Durov stworzą galerię obrazów w spektaklach niezwykłej radzieckiego reżysera: CHEBUTIKIN ( „Trzy siostry” Czechowa) Zhevakin ( „małżeństwa” Nikołaja Gogola), Tybalt ( „Romeo i Julia” Williama Szekspira), nozdrza ( „The Road” H .in. Gogol) Jago ( "Otello" Szekspira). Do tworzenia obrazu Sganarelle w „Don Giovannim” Durov otrzymał uznanie na całym świecie w Jugosławii, gdzie odbyła się festiwal teatralny.

Słynny „Małżeństwo” NV Gogol został przedstawiony w Edynburgu. Po tym nastąpił przegląd, gdzie Lev Konstantynowicz charakteryzuje się nie tylko pochlebne epitety w jednej z lokalnych gazet, ale także dał mu nową nazwę „tragicznego klauna”. Nagroda dla aktora była najbardziej honorowy.

Obecnie aktor równolegle z pracą w teatrze bierze udział w spektaklach „Szkoły Nowoczesnej Play” w reżyserii I. Raihelgauz. W tej twórczej biografii Durowa Lva Konstantinovicha kończy.

Praca w nowej dziedzinie

Po ukończeniu kursu reżyserii, Durov Lev Konstantynowicz pracuje jako reżyser i producent. „Oskarżenie” Dumbadze „Cruel Intentions” Arbuzov, „Zasłony” Vorfolomeeva, „Kopciuszek” Schwartz, „Po beneficjum” Czechowa, „Las” Ostrovsky – to występy umieścić je w Teatrze na Malaya Bronnaya. Stosunkowo niedawno pojawiła się jasny i świąteczną inscenizację „Droga do Nowego Jorku”, pełen muzyki i tańca. Zajmuje przygodach córki milionera. Najnowsze premiera były "Passion for Torchalovu" Voronov.

film

W kinie Lew Durow, którego biografia jest wypełniony spotkaniami z wieloma wybitnymi osobistościami, pojawił się w 1954 roku, grał około 160 ról do tej pory. Jego pierwszy obraz – „Dzień dobry”, gdzie był asystentem koparka. Następnie ofertą grać asystenta sumator w filmie „Gość z Kubań”. Następnie obraz policjanta. Według aktora, grał w tak zwanych filmów polutsvetnyh, polumuzykalnyh i poluhudozhestvennyh. Pierwsza poważna praca w filmie był obraz „Dziewięć dni jednego roku”, zaprosił go zastrzelić MI Romm.

Wszystkie znaki Lva Durowa indywidualne i oryginalne, choć nieść intonację, temperamentu i konkretny pogląd na życie. To nie przypadek, że po wydaniu takich filmach jak: „Idę szukać”, „Kalina Krasnaja”, „Siedemnaście mgnień wiosny”, „otwartej książki”, „uzbrojony i niebezpieczny”, „The Last Day of Winter” i „Trójki muszkieterowie „” Bumbarash „” powodzenie „” 34 sekund szybko „aktor stał się popularny. Lew Durow – ulubieniec milionów widzów. Dobre poczucie humoru, pogody ducha, zgorszenie i zakłócanie porządku, aby zatrzymać się z dzieckiem pozostają z nim zawsze. Durov jest jeszcze znana nie tylko w Rosji, ale także na Białorusi, Kazachstanu, Ukrainy, krajów bałtyckich, USA i Izraelu. Jednym słowem, we wszystkich krajach, w których jest ona nie zapomniał tego artystę.

Lew Durow: biografia, rodzina

Dla życia aktor powinien być zawsze na tej samej zasadzie – „! Przodu”. Spędza każdą wolną chwilę w domu z rodziną. Jego żoną była aktorka urodziła Kiriczenko Irina w 1931 roku. W ciągu 50 lat w życiu Durowa było radosne wydarzenie: w 1959 roku, w dniu 25 lipca, miał córkę Katarzynę. Do tej pory aktor dwukrotnie dziadek: że ma wnuczkę Katya (rocznik 1979) oraz wnuk, Ivan (urodzony 1986).

A popularność ponownie

Chwała nowej fali uderzył Durov w 1973 roku, zaraz po pojawieniu się na ekranach telewizyjnych filmu szeregowej o nazwie „Siedemnaście mgnień wiosny”. Aktor wciela się w rolę agenta prowokatora Mikołaja, chłodno zamordowany Stirlitz na brzegu stawu.

zabójstwo sceny nakręcono w Niemczech Wschodnich, w pobliżu Berlina, ale okoliczności były takie, że Durov został wykluczony z podróżowania tam. Zgodnie z zasadami czasie przed wyjazdem za granicę musiał przejść opłatę wyjścia. Został on stworzony, aby przetestować jakość moralną uczestników podróży, ponieważ sądzono, że przedstawiciele ZSRR za granicą powinni być wykształceni i porządni ludzie tylko. Durov Komisja odrzuciła.

Jeśli chodzi o jego udział w strzelaninie, reżyser Tatiana Lioznowa musiał znaleźć wyjście z tej sytuacji, a udało jej się to zrobić. zabójstwo sceny kręcone w lesie koło Moskwy. Więc kolejna praca wzbogacona twórczej biografii. Lew Durow znakomicie poradził sobie z zadaniem.

Wyróżnienia i nagrody

Lew Durow wielokrotnie medale i zleceń. W 1974 roku został uznany za honorowego Artysta RFSRR, w 1982 – Artysta Ludowych RFSRR, aw 1990 – ZSRR. W 1993 Durov otrzymał medal "Defender of Russia Free", aw 1996 – Order Przyjaźni. W 1996 roku stał się pełnoprawnym członkiem Rosyjskiej Akademii Nauk Przyrodniczych i akademik raka „Nika”. W 2002 Durov został odznaczony Orderem „dla usług w stopniu Ojczyzna» IV. W 2000 roku aktor został dwukrotny zwycięzca z Moscow International Film Festival za rolę w filmie „Księżyc był pełen ogrodów”. Ten film przyniósł mu również nagrodę „Best męską”. W 2000 roku Lew Durow – laureat „Pegaza” za rolę w filmie „Nie wysyłaj do nas posłańca?”. W 2011 roku aktor został odznaczony Orderem „Za Zasługi” trzeciego stopnia.

Główną rolę

Najlepsza praca Durov – TV film „Dziwne dorosłych” w reżyserii Ayan Shahmalievoy. W 1974 roku Leo zdobył główną rolę miał zagrać mężczyznę, który zdecydował się zostać ojcem dziewczynki z sierocińca. Warto zauważyć, że on i jego żona córka zostali zmuszeni do płacenia za 9 lat w szkole z internatem, ponieważ zawsze były w ruchu.

W 1981 roku aktor czekał na nową serią widzów miłości. Stało się to po filmie „Nie bój się, jestem z wami!” Yuly Guzman. Aktor Lew Durow, którego biografia wcześniej ściśle związane z pracą Efros grał karateka San Sanycha.

nowa strzelanina

Lew Durow, którego biografia jest pełen uznania i nagród, w przeciwieństwie do swoich kolegów, którzy zginęli w latach 1999-2009, nadal kontynuuje zachwycić publiczność z nowych ról w teatrze i kinie. Wylądował role w wielu filmach, wśród których są godne uwagi od 2000 roku:

  • „Księżyc był pełen ogrodów”.
  • "Gangster Petersburg".
  • „Ostatnia bitwa majora Pugaczowa”.
  • „Powrót trzydziestej”.
  • "Old pułkownicy" (Andrei).
  • "Blue Night".

Lew Durow: biografia, filmografia

Ze względu na rolę aktora jako tej liście wszystkie znaczenia. Należy zauważyć, że jest stale zaproszony do fotografowania w różnych filmów przez gatunek: malarstwa historycznego, melodramat, detektywa i filmów wojennych. Publiczność nie tylko oglądać filmy z Durov, która weszła złoty fundusz kina narodowego: „Big Break”, „z powodów rodzinnych”, „Bumbarash”, „Siedemnaście mgnień wiosny”, „Kalina Krasnaja”. To nie ma znaczenia, głównym lub wtórnym rola mu się, grał zawsze niezapomniany i bardzo zabawny. Oprócz swojej pracy w filmie Lew Durow udział w dubbingu kreskówek. Jego głos można usłyszeć w animowanym filmie „Książę Vladimir”, „Przygody Vasey Kurolesov” i „Pies w butach”.