407 Shares 6019 views

antyradar Sho-Me STR-525: Cena, Recenzje

elektroniki samochodowej coraz częściej produkowane w połączonych wersjach, które łączy w sobie kilka funkcji. Być może najbardziej popularne Przykładem takich rozwiązań jest magnetowid do ustalenia policyjne radary drogowe. Takie urządzenia pozwalają na przechwytywanie sygnałów z większości nowoczesnych radarów, w tym laserowych i kamery wideo, aby uchwycić to, co dzieje się w przedniej części samochodu. Jednak technika ta jest nieskuteczna w dwóch jego przejawach, nie wspominając o znaczne koszty. Z tego powodu, to pozostaje popularnych i specjalistycznych urządzeń, których celem jest rozwiązanie jednego konkretnego problemu. Te obawy i czujnik radarowy Sho-Me STR-525, który jest jednym z najlepszych w swojej klasie.


Ogólne informacje o modelu

Na tle pojawieniem się coraz bardziej zaawansowanych technologicznie środków wykrywania radaru, model ten może wydawać się zbyt skromny, a nawet przestarzałe. Urządzenie wygląda całkiem prosta: zaprojektować najbardziej zoptymalizowane dla potrzeb przestrzeni zwartej, a system umożliwia podłączenie i robi zrobić pojedynczy kabel bez dodatkowego okablowania do urządzeń innych firm. Niemniej jednak właściwości pracy urządzenia jest dość atrakcyjna.

Według producenta, czujnik radarowy Sho-Me STR-525 radzi sobie z tradycyjnych modeli jednostek ruchu, takich jak systemy „Kursor”, „Kris-P”, „binär” ustalania i odbiera sygnały policjantów laserowych z najnowszej serii „Amata” i "LISD". Jednak jedna poważna wada tego urządzenia jest nadal istnieje – to jest brak GPS. Może się wydawać, że takie technologie nawigacyjne takie urządzenie ze zoptymalizowanym napełniania i nie trzeba go, ale praktyka pokazuje przykłady odwrotnie. Wśród samych urządzeń pomiarowych prędkości nowej generacji zaczęła spotykać modelu pracuje bez czujników radarowych. Oznacza to, że nawet w teorii STR-525 modyfikacja nie będzie w stanie określić takie urządzenie. Ale ważne jest, aby pamiętać, że dostępność samego czujnika GPS znacznie zwiększa koszt radarów. W rzeczywistości, z tego powodu są one często w połączeniu z systemem nawigacji, które pracują w tych samych modułów pozycjonowania. Ale w tym przypadku, producent takich urządzeń spadły na rzecz optymalizacji nadzienie.

funkcjonalność

Jak stało się jasne, opcjonalny treść nie jest silnym punktem detektora. Jednak podstawowy zestaw ciekawych funkcji oferowanych deweloperom. W szczególności, urządzenie napełniające jest zapewnione, co pozwala na określenie stacjonarne i mobilne systemy „Strzałka w górę”, a niektóre multiradary. Drut w przypadku utraty zasilania Nieprzewidziane możliwości energetyczne są również wyposażone w dodatkowe gniazda – jedno z niewielu wtrąceń strukturalnych. Również czujnik radarowy ostrzeżenie pułapka Sho-Me STR-525 przeznaczony jest do pracy w kilku trybach. Na przykład, użytkownik ma dostęp do ustawień automatycznych dla działania urządzenia w warunkach drogi i miasta. Ponadto, możliwość wyłączania konkretnych zespołów.

Cechy radar detektor

Deweloperzy bez powodu odmówił przyznania szerokiego modelu jest opcjonalnie z wykorzystaniem zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Zalety urządzenia, a są wyrażone w dokładnym badaniu z głównych cech blokujących sygnały z najczęstszych m prędkości. Wystarczy powiedzieć, że model obsługuje prawie wszystkie pasma częstotliwości, które zatrudniają nowoczesne radary – Ultra X, rodzinę K, X, jak również zakresy VG-2 systemów. W celu uzyskania wysokiej wydajności w soczewkach wykrywania urządzenie używane do wykrywania i sama napełniania przetwarza sygnały z pierwszego wyboru. Na drodze, czujnik radarowy Sho-Me STR-525 jako dostarczane ze wspólnego problemu takich urządzeń. Jest ona wyrażana w częstych fałszywych alarmów, które powala nie tylko kierowcy, ale w niektórych przypadkach, elektroniki pokładowej. W tej wersji, specjalna ochrona z innowacyjnego algorytmu. Być może jest to jeden z najbardziej efektywnych rozwiązań technologicznych urządzenia, które nawet w formie analogowej rzadko spotykane w wyższych poziomach radarów.

Opcje

Dodatkowe rozszerzenia zabezpieczeń do standardowego zestawu zminimalizowanym poziomie. W zestawie znajduje się urządzenie montażowe, instrukcje obsługi i zasilacz, który można podłączyć do gniazda zapalniczki – tego samego zasilacza pojedynczego kabla. Jednak każdy z tych elementów jest realizowana sprawnie i właściciel nie będzie musiał zastąpić ich potrzeb. Zwłaszcza dotyczy on urządzenia, które uchwycenia łączników, Sho-Me STR-525. antyradar Sho-Me STR-525 obsługuje instalację na przednią szybę i deskę rozdzielczą. Dla obu opcji, zapewnia osobny zestaw zacisków.

Recenzje zdolność do wychwytywania sygnałów

Według właścicieli, model skutecznie radzić sobie z niemal wszystkich rodzajów instrumentów pomiaru prędkości sygnałów, które są powszechne w Rosji. Podkreśla dokładność mocowania i duże odległości wykrywania. Przejdź stawka jest minimalne i nie wpływa na ogólny obraz wydajności. Jest to silny punkt detektora, który jest minimalna inwestycja w bazie zasobów jakościowo wykonywać swoją podstawową funkcję. Jednak badania pokazują, że specjaliści Radiolokacja Sho-Me STR-525 nie jest tak dobry w leczeniu promieniowaniem bardziej zaawansowanych systemów. To nie jest nawet, że urządzenie otwarcie poddają się bez urządzeń radarowych podobny złożonych „autostrad”. Problemy pojawiają się z niektórymi systemami laserowymi, więc ten model mógłby zawieść w obszarach zaawansowanych technologicznie infrastruktury dróg.

Recenzje wzorem niezawodności

Model ten jest tradycyjnym stylu ze znanym projektowania i kontroli. Posłowie wskazują na wytrzymałość i trwałość obudowy z tworzywa sztucznego z jego części funkcjonalnych. Nawet w trudnych warunkach urządzenie może wytrzymać obciążenie i utrzymuje optymalną wydajność. Możemy powiedzieć, producent, a także w tworzeniu ciała wybrał ścieżkę konserwatywne, co pozwoliło uwolnić niezawodny i odporny na stres mechaniczny detektora radarowego Sho-Me STR-525. opinie klientów wspomnieć również uwzględnić elementy złączne wytrzymałościowe. Typowo, te części w podstawowym zestawie smucić ich konstrukcję, łatwo poddany zużycia lub pęknięcia. Jednak w przypadku tego modelu jest oznakowane i wysokiej jakości rzepy i godna właściwości technicznych i fizycznych plastiku.

Opinie o ergonomii

Z punktu widzenia funkcji zarządzania, urządzenie jest również w niektórych aspektach bardziej atrakcyjne niż w przypadku wielu modeli premium. Właściciele podkreślają łatwość instalacji i obsługi podstawowych narzędzi. W tym samym czasie, a twórcy przedstawili szereg wygodnych dodatków. Na przykład, wiele uwaga gongu opcja, która może być ustawiona wyciszenie po kilku sekundach aktywnej pracy. Nieobecność dyskomfort z nadmiaru hałasu uzyskuje się dzięki powiedział chroniony przed niepotrzebnych alarmów, jak również zobaczyć opinie. Sho-Me STR-525 – czujniki radarowe, które koncentrowały się na wygodnej pracy bez dalszych manipulacji. Być może jest to kolejna zaleta tego rozwiązania nad konkurentami.

Ile jest model?

Można powiedzieć, wszystkie błędy i niedociągnięcia modelu są kompensowane jej koszt. Jeśli porównamy urządzenia o wysokim poziomie radarów, wady są oczywiste. Ale należące do klasy budżetowej w dużej mierze uzasadnia detektor radarowy Sho-Me STR-525. Cena urządzenia jest w przeciętnych norm 2,5-3 tys. RUB. Jednocześnie nie jest łatwo znaleźć model z tym samym dokładność wykrywania sygnału w tej klasie.

Ponadto, większość urządzeń tego poziomu jest reprezentowany przez chińskich producentów, a to produkcji, nawet nie biorąc pod uwagę niską wydajność technologiczną, trudno dopasować przeciętnego konsumenta. Ponadto, w pewnych aspektach oznakowane i oczywiste zalety technologiczne Sho-Me STR-525. Radiolokacja (ceny, opinie o urządzeniu i jego funkcjonalność i były przedmiotem naszego artykułu), żadnych poważnych skarg od konsumentów w zakresie podstawowej wydajności i naprawdę jest wybawieniem dla wielu kierowców.

wniosek

Wprowadzenie nowych cech technicznych, opcji i funkcji nie zawsze jest korzystne dla użytkownika końcowego. W wielu przypadkach, innowacyjność jest niczym więcej niż chwytem marketingowym. Właśnie z tego nadmiaru oszczędził czujnika radarowego Sho-Me STR-525. Opis, cena 3000 i praktyka. – Wszystko wskazuje na to zrównoważony model dla wszystkich cech. Oczywiście, zakup tego urządzenia ważne jest, aby pamiętać o braki. Najważniejszym z nich jest niezdolność do pełnego wykryć jakiś system nowoczesnych urządzeń do pomiaru prędkości. Ale w kontaktach z najczęstszych radar ta modyfikacja nie ma sobie równych w swojej klasie, a w niektórych rodzinach urządzeń premium.