671 Shares 8387 views

Podsumowanie „Niebieski wąż” Bazhov do pamiętnika czytelnika

Po przeczytaniu streszczenia bajki „The Blue wąż”, masz 5 minut później poznacie historię prac, które napisał Pavel Pietrowicz Bazhov. W artykule jest wyjaśnienie, które pomogą Ci zrozumieć starą wyrażenie, które były potocznie za życia autora, ale teraz są trochę zużyte. Podsumowanie „Blue wąż” do pamiętnika czytelnika jest również cenny. Jak to pomoże student dostać dobrą ocenę.


Spełnienia głównych aktorów

Historia zaczyna się od opisu dwóch znaków produktu. Jeden z nich został nazwany Lanco, kolejny Lake. Autor pisze, że żyli w fabryce. Tu należy wyjaśnić, że miał na myśli. Pomaga w tym podsumowaniu „Blue wąż”. Bazhov P. P. zebrano rosyjski folklor hermetyczne Ural ostrzegawczych obróbki wstępnej je na papierze. W tych miejscach, Uralu, wydobywane minerały, więc rośliny zostały zbudowane. Składały się one w tym moją. Praca tu, wydobywano rudy, półszlachetnych i szlachetnych metali i czasem. O roślinach wioski, gdzie pracownicy i ich rodziny mieszkały zostały zbudowane.

Oto ojcowie dzieci pracujących w tych kopalniach, a chłopcy mieszkali w fabryce. Ich matka gosposie.

Inni faceci dał Lanco nick Puzhanko. Leila często wstał dla przyjaciela, gdy ktoś zadzwonił, że nie jest bardzo miłe słowa, i powiedział, że nie każdy jest przestraszony, nie boi.

Leiko Mieliśmy też pseudonim, to jest czasami nazywane czapkę, ale chłopiec był nawet dumny. Wielokrotnie poprosił matkę, kiedy kupuje mu nowy kapelusz, jak udał się do starego ojca Malachiasza.

Starożytni wróżby

Podsumowanie „Blue węża” kontynuuje. To, w jaki sposób ludzie żyli bogatego życia, ale razem. Podczas cieplejszych miesięcy, były stale na ulicy, wrócił do domu tylko do jedzenia, a wieczorem do snu. W zimie, trudno było przez długi czas być na zewnątrz. Ciepła odzież, która może być długi spacer na zimno, nie ma dzieci, więc mają dużo czasu spędzać w domu. Ale przyjaciele wciąż nie zostawił, starał się być razem, a potem jeden, potem drugi.

Raz w zimowej nocy wspiął się na półce, które były w pobliżu pieca, i szukał, aby starsze. Muszę powiedzieć, że obaj byli w rodzinie młodszych dzieci, więc mieli dużo wolnego czasu – nie trzeba mieć oko na dzieci.

Ten wieczór Maryushka, starsza siostra białaczkę, przyszedł dziewczynę. Nowy Rok zbliża się, a dziewczynki mówił o wróżby, kto wie. Maryushka nie wierzę w nich. Była to dobra dziewczyna, ale jej usta były lekko krzywe, więc nie mogła znaleźć pary.

Wtedy przyjaciel powiedział Maryję o najbardziej dokładne wróżby. Powiedziała, że trzeba powiesić herb w nocy z szopy, a rano to rozważyć. Jeśli zęby mają włosy, a następnie będzie ona wkrótce znaleźć pary. Co stało się potem jest teraz o tym mówi Podsumowanie „Blue wąż”.

prank znajomych

Chłopcy to wszystko słyszał. Muszę powiedzieć, że żywił on Maryushka przestępstwa, gdyż nie pozwala im siedzieć z kim przyszedł do koleżanek i przyznało dzieci mankiety, które nie kolidują.

Chłopcy obserwował z kryjówki i zobaczył, że dziewczyna wymknęła się na ulicy. Oni zakradł się za nią i patrzył, jak ona odkłada grzbiet, po czym szybko wrócił. Gdy Maria przyszła do domu i poszedł spać, chłopcy znowu wstał, wziął grzebień, uczesać konia o nazwie Golubko i umieścić grzebień na miejscu.

Rano wstała, spojrzała na atrybucie wróżbiarstwa i był zadowolony, że jest tak dużo włosów. Ale dziewczyna Maria rozczarowani, mówiąc, że to włos z ogona końskiego. Po tym dziewczynka zaczęli nazywać Golubkova narzeczeni szansę znaleźć była jeszcze mniej.

Maryushka realizowany ktoś robi, zaczął nadużywać chłopców i ich pragnienia serca, więc oni dostrzec niebieskiego węża.

Poselkovaya legenda

Natychmiast o niej powiedzieć streszczenia fabuły „The Blue wąż”. Faceci nigdy nie słyszałem o tym. Zaczęli pytać, ale nie chłopcy nie mówią o tym. Niektórzy dorośli boją się nawet kwestionowanie i zagroził biczować chłopców, jeśli nie powstrzymał.

Ale byli ciekawi i nie chce się wycofać. Podsumowanie „Blue wąż” podnieść zasłonę tajemnicy. Legenda powiedział im Lanka ojca, kiedy był pijany. Okazuje się, że niektórzy ludzie zobaczyli mały wąż niebieski. To było tak łatwe, że podczas przesuwania, nie zdeptana trawa, nie pozostawia śladów na piasku. Z jednej strony mały wąż zostawił ślad złota, z drugiej – czarny.

Jeśli widziała jednego człowieka – to był dobry znak. O tym opowiada streszczenie opowieści. Niebieski Wąż Mężczyzna wskazuje, gdzie trzeba kopać, aby znaleźć złoto. Ale jeśli wziął więcej niż mógł unieść, okazało się w kamień.

Wśród wąż lepiej nie widzieć. Od tego czasu ludzie zaczęli się kłócić, walczyć i może nawet zabić siebie. Więc raz to się stało, i to pięć osób z wioski poszedł do więzienia.

Czasami może pojawić się wąż jako kobieta, nie miała deptanie trawy i pozostawiając na bok złoty, a drugi czarny znak.

Spotkanie z postacią z bajki

Kontynuuje summary „Niebieski Wąż”. Bazhov dalej pisze, że nadeszła wiosna. Chłopaki zostały zbudowane na potoków tamy. Leiko było niższe, a Lanco powyżej strumienia. Aby uczynić go bardziej zabawne, konewka wymyślić piosenkę, w której prosił pojawi się niebieski wąż.

Nagle zobaczył, że chłopiec był z góry rzuca piłeczkę, bliżej przyjrzeć, to był wąż. I w tym momencie jest na wzgórzu, więc widziałem węża Lance. Przyjaciele chcą kopać tam, gdzie był, ale zniknął złoty strumień. Chłopcy pokazał się w różnych kierunkach, pokłócili się i walczył, ale nie z powodu chciwości, ale ponieważ każdy chciał zachować drugi od kopania pod czarnym strumieniem że nie obiecują dobre.

Było to na wiosnę. W lecie, ponownie zdecydował się zadzwonić do węża, pokazała im, a faceci znowu wydobywano złoto. Potem postanowił nie kusić losu i zapomnieć o magicznym zwierzęciem.

Na zasługi i nagrody

Ale po raz trzeci wąż ukazał się im jako kobieta. To nie było deptanie trawy. Dała chłopcom skórzaną sakiewkę ze złotem peschinkami, chwaląc ich za chłopcy żałował, że maltretowane z Maryushka. Chcieli poślubić siostrę Leiko.

Przez dobrych słów ilość pyłu złota w portfelu dodać, ale ze źle spadła. Kiedy przyjaciele przyszedł do domu, ujrzeli, że Maryja przyszła do swatki, a ona jest bardzo szczęśliwy. usta dziewczynki stała bez zarzutu.

Na tym kończy się podsumowanie „Blue wąż”. Dla pamiętnika czytelnika, to na pewno będzie przydatna.