267 Shares 2985 views

Madonna w młodości: początek drogi

Madonna – Superstar, podbił serca milionów ludzi na całym świecie. Ta kobieta jest prawdziwym przykładem zdolności do osiągnięcia swoich celów za pomocą tylko jego talentu, wytrwałości i silnej woli. Jej wzrost do vereshinu Olympus utrzymywane tylko przez determinacji i siły charakteru.


trochę Madonna

Madonna Luiza Chikkone – prawdziwe imię słynnego piosenkarza. Rodzice dziewczynki mieszka w prowincjonalnym miasteczku Bay City, Michigan. W żyłach jej przodków wykrwawił francuskich śmiałków, którzy przybyli na podbój Ameryki (strony matki) i dobroduszny Włochów (od ojca). Madonna Fontina Silvio Chikonne spotkała na ślubie wspólnych znajomych i szybko pobrać. Rodzina miała dwóch synów – Antoniego i Martin, jako trzecie dziecko w 1958 roku była Madonna. Piosenkarka ma swoją nazwę na cześć swojej matki, z którą był bardzo blisko. Okrutny los wcześniej pozbawił dziewczynę ukochanej, jego matka zmarła w wieku 30 lat z powodu raka piersi. Radiolog pracujący w miejscowej przychodni, kobieta otrzymała niewłaściwych dawek promieniowania, ale odmówił leczenia, bo czekał na kolejne dziecko w tym czasie. Rodzinny Cicogna sześcioro dzieci zostało bez matki. Ojciec długo opłakiwał i poślubił swoją byłą niewolnicę, która urodziła mu dwie kolejne dzieci.

młodzież

Zwiedzając szkołę świecką, mała Madonna pokazała niezwykły postęp. IQ kobiet było 140 punktów. To był w stanie zapisać w dowolnym uniwersytecie, ale wybrała kontynuować zajęcia z baletu i tańca, który zafascynowany od dziecka ze względu na dziedziczność, otrzymane od matki. Zdolność do tańca i śpiewu doprowadziła University of Michigan Wojewódzkiego, a następnie w Nowym Jorku. Madonna w młodości przeszedł przez wszystkie kręgi piekieł, ale był w stanie wydobyć zeznania. Żyła z dnia na dzień, pracując w tancerzy zapasowych i coraz grosze. Ale dostatchono twardy orzech do zgryzienia był Madonna. W młodości wiedziała już swój cel i nowe perspektywy i pewnie podszedł do sukcesu.

Pierwsze kroki w show-biznesie

Madonna w młodości szybko zdali sobie sprawę, że tylko wytrwałość i zaangażowanie pozwoli się na jej talencie świecić na niebie gwiazd show-biznesu. Wraz ze swoim przyjacielem Dan Gilroy, stworzyła pierwszą grupę Breakfast Club, w którym grał na perkusji. Ale taka rola dla siebie reprezentowanej ambitny Madonnę. Piosenkarka pokazała się w całej swej okazałości, pisanie własnych piosenek i ich wykonywania. Jej praca cieszy się z przyjaciółmi. Ich przewidywania jej wielką przyszłość i nie pomyłka.

Osiemdziesiątych stał się punktem wyjścia dla wschodzącej gwiazdy o nazwie Madonna. Muzyka była wszystkim dla dziewcząt – szansa, aby przeżyć, aby zrozumieć siebie i udowodnić światu i jego rodzinie, która była przed jego wybranej ścieżki. Madonna w młodości nie zawsze było schepitilnoy sredst w wyborze do realizacji swojego marzenia. Nie przebierając w środkach, ona świeciły wśród właściwych ludzi i nabył swój pierwszy producent, który przyczynił się do wydania swojego debiutanckiego albumu w 1983 roku.

Sława i popularność

Pierwszy album nie zdobył dużą popularność wśród fanów, ale pozwoliła piosenkarza zakorzenić w musicalu Olympus. Była samokrytycyzmu i pewność siebie. Vzevisila własnych błędach, analizowano skuteczność innych wykonawców gwiazdy. A następnie wszystkie z następujących utworów, które złożyły Madonna – albumy, utwory, single, demo – przyniósł jej ogromny sukces. Piosenkarka stworzyła niezapomniane wyraźne obrazy, które wiał publiczności swoją wytrzymałość i oryginalność. Energia seksualna, nagłe i szokujące realizacja piosenka Madonny i wideo, aby umieścić go na pierwszym miejscu na liście przebojów i przyniósł uznanie.

Wzloty i upadki

To objawia się nie tylko na scenie jako wokalista i tancerz Madonna. Muzyka była pierwszym krokiem na jej drogi twórczej, i starają się na działających kariery stał się gwiazdą z wielką przyjemnością w przyszłości. Zagrała w filmie, wykonał kompozycje muzyczne do obrazów, uczestniczył we wszystkich aspektach branży filmowej. Nie zawsze działa piosenkarka były na górze, kilka razy otrzymała nagrodę dla najgorszej strony, ale nie dawać powodu do rezygnacji. Aktywność i entuzjazm wszystkich kobiet wygrał.

rodzina Madonna

Żonaty pop diva odwiedził kilka razy. Pierwszy mąż był aktor gwiazda Shon Pen. Para poznała się podczas kręcenia filmu, miłość między młodymi ludźmi pojawiła się od pierwszego wejrzenia. Małżeństwo piosenkarza i aktora nie powstaje z powodu gwałtownych temperamentów obu, ale poważna okoliczność, że wpłynęły na upadek ich sojusz stał się zaciekłym zainteresowanie prasy twórczości Madonny. Fakt ten spowodował zazdrosny aktor.

W 1996 roku przez Kubańczyk Carlos Leon Madonna córki Lourdes. Carlos był osobistym trenerem piosenkarza, mają romans, kończąc kobiet w ciąży. Ale poślubić Madonna nie jest konieczna. Pierwsza dostawa miała miejsce w jej 38 lat. Lourdes dzisiaj rozwija linię odzieży, stworzony z matką.

Drugi mąż Madonny był Brytyjczyk gay Richi, dyrektor English. Sting przedstawił przyszłych małżonków, para miała namiętny romans. Madonna przeniósł się do Richie w Wielkiej Brytanii i mieszkał z nim przez kilka lat, osiedlając się w nowym kraju, poznanie kultury i tradycji Brytyjczyków, ale wycieczki piosenkarka nie powstrzymało. światowa trasa odbyła się pomyślnie. Podczas wspólnego życia para przyjęła czarnego chłopca. Ale w 2008 roku relacja zepsuł ponownie ze względu na odmienność charakterów i zazdrosnego małżonka do sukcesu żony. Po tej luki przyjętej przez gwiazdę inną dziewczyną z Malawi.

Małżeństwo prawny nie jest wokalistą jest teraz z nikim, po zerwaniu z Guy Ritchie Madonna rozpoczęła współpracę z brazylijskim Lucas, mężczyzna pracował w modelingu.

Madonna wykonana Nazywała się, zaczynając od zera. Jego sukces jest przykładem silnej woli i chęci, aby to zrobić, bez względu na przeszkody.