672 Shares 2630 views

"Reno Daster". Perspektywy rozwoju rozmiar, rozmiary, dane techniczne i

„Reno Daster”, kompaktowy crossover został ustanowiony w 2009 roku na rynku europejskim. Samochód został zaprojektowany jako pojazd terenowy na podstawie japońskiego platformy „Nissan” B0, znajome Rosjanom przez model „Logan”, „Sandero” i „Lada Largus”.

Wymiary i inne warunki

„Reno Daster”, którego wymiary odpowiadają parametrom samochodu C-klasy, to czuje się komfortowo w każdej sytuacji miejskiej. Car Długość – 4 metry 31 cm, w połączeniu z warunkowym metr shirinoy1 82 cm, co pozwala kierowcy w prowadzeniu, szybko ocenić sytuację na drodze i podjąć właściwą decyzję na następne kroki.

Kompaktowy SUV „Reno Daster”, którego wymiary są idealnie nadaje się do jazdy po ulicach miasta, nie powoduje najmniejszej trudności do opanowania. Łatwe w obsłudze urządzenie, można go łatwo zmieścić się w mały promień pochyla się, że na ulicy samochód jest głównym atutem.

Wymiary „Reno Daster” regulować kilka razy jak trudno od razu udać się do jedynej właściwej proporcji szerokości i długości maszyny w stosunku do środowiska miejskiego. Optymalna formuła od dawna nie została podana przez producenta i wymiarów „Reno Daster” nie raz sprawdzane. Wszystkie obliczenia zostały wykonane i zmiany w gotowości do pracy, było wymagane żadne dodatkowe środki.

modernizacja trwa

Ogólnie rzecz biorąc, dobry samochód, „Reno Daster” rozmiar, którego wymiary są stale wymagający aktualizacji, stała się poligonem doświadczalnym dla poprawy. Francuski przemysł motoryzacyjny znany jest jego skuteczność, jeśli chodzi o rozwój podstawowych parametrów. Dlatego „Reno Daster” rozmiar, którego wymiary nagle zaczął prezentować niespodzianki, które wymagają wyjaśnień, był zmartwiony przez inżynierów. Szczególne problemy nie było, ale programiści często nie wiedzą, co zrobić z tych dodatkowych kilku milimetrów.

Budowa samochodów zaczyna się z jego danymi zewnętrznymi, które są związane z wielkością najściślejszym sposób. Model „Reno Daster”, którego wymiary idzie nieco poza ramy zwykłej, nie był wyjątkiem. Projektanci ustawić parametry, projektanci rozwijać tematu. Zatem pojawiła się kontury wiersza i poszczególne części. „Reno Daster”, którego wymiary prawie nie naruszają harmonię rozwiązań inżynierskich, uznano wygodnym celem dla obliczeń.

przestrzeń bagażowa

Oddzielny zadanie wymagające skomplikowanej rozwiązania konstrukcyjnego było przedziału ładunkowego. Nadwozie samochodu jest inny gładki kontur wzdłuż całej długości. Harmony złamany tylko przez ogromne nadkola, wysoka i znacznie zewnątrz. Wymiary trunk „Reno Daster” nie można określić na podstawie obliczeń. Na końcu korpusu zdominowanym przez samych nadkolach, które zostały już obliczone pod tylnymi kołami. Pod bagażniku był bardzo skromny, co pozostało, oprawione zatokę. Ale dla tej klasy samochodu, SUV pełny potrzebne wystarczająco duży bagażnik.

Akceptowalny przestrzeń powiodło się z powodu przesuniętych do tyłu siedzeń, choć końcowy wynik jest słaby. Niemniej wielkość wnętrza bagażnika są wystarczające.

Wymiary „Reno Daster” w progi i montażu gotowego

Kiedy konstrukt „Reno Daster”, twórcy mieli za zadanie stworzyć samochód z napędem na cztery koła. Dlatego zostały użyte następujące wytyczne:

  • Długość pojazdu – 4315 mm;
  • Belki (lusterka wsteczne) – 1822 mm;
  • Wysokość – 1625 mm;
  • Wysokość z relingami dachowymi – 1695 mm;
  • Rozstaw osi – 2673 mm;
  • prześwit, prześwit – 205 mm (wszystkie koła pojazdów z napędem – 210 mm);
  • masa własna – od 1280 do 1450 kg, w zależności od przekładni i silnika.

Opcje napędu

Maszyna wykonana jest z napędem na wszystkie koła i wersji na przednie koła. napęd na cztery koła wyposażona jest w przełącznik do trzech pozycjach do wyboru kierowcy. „Auto” – podłączony napęd na cztery koła; Blokada z blokowaniem międzyosiowego sprzęgła; „Standard” korzystających tylko przednie koła, w celu zaoszczędzenia paliwa.

„Reno Daster” dla Rosji jest inna kombinacja kraty i wykończenia. Ponadto urządzenie jest wyposażone w bardziej wydajnego akumulatora, zbiornik spryskiwaczy do pięciu litrów, dodatkowe zabezpieczenie podwozia i wszystkich sposobów prowadzenia przewodów płynu hamulcowego i paliwowe.

powierzchowność

Przednie światła samochodu akcentowane powiększone bloki, położony między osłoną chłodnicy z trzema poziomymi chromowanymi wspornikami, z godłem „Reno” w środku. Potężny zderzak z wlotami powietrza i ochrony. Okrągły mgła w dolnej części zderzaka. Cały front-end jest przedmiotem ogromnych nadkolami, które nie tylko dominują, ale również w pełni panować w przedniej części urządzenia. Lampa koperta „Reno Daster” jest tam w środku przedniego skrzydła.

wnętrze

Przestrzeń wnętrza pojazdu nie jest imponująca. Wielu kupujących skarżą się na brak izolacji akustycznej, wykończenia i tapicerki krzeseł szczególnie biednych, materiał jest cienki, że nie opiera się prawidłowo i sorbetów. Kolory zniknął połączeniu nieobecny. Opcjonalny „luksus” kupujący mogą wybierać spośród czterech kolorów dla tkaniny tapicerki siedzenia.

podwozie

Przednie zawieszenie jest niezależny dla wersji napędem na wszystkie koła, w przypadku napędu przedniego koła – półniezależne belki skrętnej.

Hamulec wszystkie tarczowe, wentylowane dwukrotnie przekątnej napęd z odłączeniem tylne koła w zależności od załadunku bagażnika.