595 Shares 9671 views

Aborcja w domu jest nie tylko nieskuteczne, ale też bardzo niebezpieczne

Dla wielu kobiet, z różnych powodów, ciąża nie jest szczęśliwym wydarzeniem, a oni zaczynają myśleć o jej rozwiązaniu. Można spierać się o etyce tego problemu, ale fakt pozostaje faktem – większość ciąż w naszym kraju jest przerwany. W związku z tym, obecnie medycyna ma dostatecznie szeroki arsenał narzędzi, a aborcja medyczna w szpitalu jest bezpłatne, a nie tylko ze względów medycznych. Jednak dla niektórych niewytłumaczalnych powodów, wiele kobiet myśleć o tym, w celu przeprowadzenia aborcji w domu. Przeważająca liczba tych przypadków są związane z niskim poziomem społecznego i intelektualnego kobiet w ciąży – wszystko jedno w naszych czasach jest bardziej niż dziwne decyzji. Ponadto, aby podjąć tę decyzję często pochodzą młodzież: w tym przypadku, jest to dość zrozumiałe zamieszanie i brak zaufania w rodzinie, ale nadal bardzo nieodpowiedzialne.


bezpośrednio po tym zastrzeżeniu, że przerywanie ciąży w domu – to procedura bardzo niebezpieczne, a nie tylko dla zdrowia kobiet, ale także dla jej życia. Fundusze dla aborcji są wysoce toksyczne, w tym tzw folk, pozornie nieszkodliwe na pierwszy rzut oka – fakt, że są one wykorzystywane w dużych ilościach i zadać miażdżący cios dla wszystkich narządów wewnętrznych. Bardzo często, aborcja w domu nie doprowadzi do zamierzonego wyniku, ale to sprawia, że osoby niepełnosprawne do życia: na przykład, stosowanie pozornie niewinnej liścia laurowego w dużych ilościach prowadzi do problemów z nerkami dla życia. Jednak przerwanie ciąży w domu za pomocą tej metody przeprowadza się rzadko i ciężkie zatrucie jest niemal gwarantowane.

Kolejna grupa metod, dzięki którym kobiety często starają się przeprowadzić aborcję w domu – bardzo gorących kąpieli, często z wykorzystaniem używek i alkoholu. To też w większości przypadków całkowicie nieskuteczne, a chwała Boga: w przypadku wystąpienia pracy w takich warunkach, jest to zwykle bardzo intensywne, a często oferują ciężkie zatrzymanie krwawienia w domu jest absolutnie niemożliwe. Jeśli nie stosuje się do instytucji medycznej, takie krwawienie jest niemal gwarantowane doprowadzić do śmierci. Ale nawet w przypadku opieki medycznej może nie być możliwe, aby zatrzymać go tylko przez usunięcie macicy – w tym scenariuszu, kobieta nie tylko nie mogli mieć dzieci w przyszłości, ale może szybko stracić swój urok, ponieważ w dużej mierze zależy od hormonów, które, oczywiście, naruszone. W każdym przypadku, gdy ta metoda jest bardzo wysokie ryzyko procesów zapalnych, vsyazannyh zdobycie infekcji macicy.

Najcięższe przypadki, kiedy aborcja w domu jest

często prowadzi do powikłań związanych ze stosowaniem leków. Najczęściej jest to leki stosowane w indukcji porodu, ale czasami leki są stosowane dla bydła – nawet uważane za najbardziej skuteczne w pewnych kręgach. Powikłania – prawie taka sama jak przy użyciu wanny z hydromasażem, ale występują częściej i są bardziej nasilone.

W każdym przypadku, przerwanie ciąży w domu – tej dzikości, co prowadzi do strasznych konsekwencji, zresztą rzadko prowadzi do pożądanego wyniku. W każdym razie, w przypadku niechcianej ciąży należy traktować wyłącznie do pomocy medycznej, ponieważ, oprócz strasznych komplikacji, stosowanie tak zwanej metody krajowej prowadzi do narodzin dzieci chore lub niezdolność mieć pożądaną dziecko w przyszłości.