580 Shares 4896 views

E. coli w leczeniu rozmaz i konsekwencji

Co dziwne, ale E. coli nie zawsze może zaszkodzić tylko ciało. Ona jest członkiem oportunistycznych człowieka florę i koniecznie zaangażować w procesie trawienia. Tak więc, aby powiedzieć, że organizm jest wyjątkowy – zło, nie możesz. Bez niej, po prostu może nie działać prawidłowo, nie odzyska. Ale co się dzieje w organizmie człowieka, na przykład, gdy E. coli wykryto w rozmazie?

W rzeczywistości jest to bardzo zły znak. Po tym wszystkim, według ekspertów, istnieją dwa rodzaje mikroorganizmów. To E. coli, Citrobacter. Otwarte różdżka T. Escherichia pod koniec XIX wieku. A jeśli pierwszy rodzaj bakterii znajdujących się w ludzkim ciele, nie powoduje choroby, a drugi jest w stanie przynieść wiele kłopotów. Jeśli więc, na przykład, E. coli wykryto w rozmazie kobiety w ciąży, istnieje poważne niebezpieczeństwo zainfekować owoc, który jest w łonie matki. Na ogół, obecność tego drobnoustroju może powodować bardzo poważne postaci pęcherza moczowego, i traktuje się go przez długi i trudny.

Dlatego też, jeżeli znalazłeś tych bakterii w rozmazie, należy natychmiast podjąć środki nadzwyczajne. Zwykle taki pacjent jest przyporządkowany antybiotyki. Ale, jak już zostało powiedziane, jeśli okazało się, że E. coli w wymazie z kobietą ciężarną, antybiotyk powinien być bardzo ostrożny. Chociaż, według niektórych lekarzy, z dwojga złego należy dobrać mniejsze i dość mocno ciąży czasami przepisywane te potężne leki do zwalczania plagi identyfikację.

Ale nieleczona, możliwe jest, że zostaną wykryte E. coli u niemowląt. Jeśli tak się stanie, konieczne jest, aby leczenie było prowadzone jednocześnie zarówno matki i dziecka. Fakt, że E. coli u niemowląt może prowadzić do dysbacteriosis i biegunka. Leczenie powinno być rozpoczęte przez lekarza specjalistę, nie ma samoleczenia jest niedozwolone. Zazwyczaj dzieci przypisany preparat „Hilak forte” i bakteriofagów. Ponadto, pierwszy należy między karmieniami, dlatego zabrania się wziąć z mlekiem. I aby prawidłowo wybrać bakteriofaga, konieczne jest, aby specjalny test na wrażliwość na fagi. Wszakże w rzeczywistości są one ogromna liczba. Ale to wszystko musi być przepisany przez lekarza.

Po detekcji E. coli z wymazu, zwykle są przypisane antybiotyki. Ale trzeba wiedzieć, że długotrwałe stosowanie tych leków narusza równowagę bakteryjną w organizmie człowieka. E. coli, oczywiście, umrzeć i zaczyna się rozwijać dysbioza jelit. Również u kobiet jest to dość powszechne bakterie przerost pochwy. W tym przypadku we florze ciała kobiety nie mogą być wykryte tylko chlamydie i innych patogenów, w tym opisie. I zdarza się, najczęściej w wyniku gwałtownego obniżenia pożytecznych bakterii, takich jak Bifidobacteria i Lactobacilli.

Jak zatem, osoba dorosła może zarazić się E. coli? Z reguły jest to metoda ustna-kału lub stosunek płciowy przez odbyt. Ale także istnieją przypadki, gdy ten bakcyl dostaje się do organizmu przez krwiobieg. Konsekwencje zakażenia przez ten organizm jest dość poważna. Zwykle atakuje narządy sąsiadujące z jelit: macicy, cewki moczowej, pochwy, pęcherzyka żółciowego i tak dalej. Ale u małych dzieci, to bakteria występuje nawet w płucach. W takim przypadku, jeśli w pełni zakażone całe ciało, to może rozpocząć sepsę. A skutki mogą być nieprzewidywalne. Tak więc, jeśli odkryli E. coli w rozmazie, a następnie niezwłocznie niezwłocznie skonsultować się ze specjalistą i rozpocząć leczenie. Oraz zidentyfikowanie tej bakterii może jedynie poprzez badanie wymazu.