759 Shares 3365 views

Mechanizmy „evroknizhek”: co warto wiedzieć?

Jednym z najbardziej popularnych odmian kanapy w domach i mieszkaniach naszych rodaków są evroknizhka. Przed dokonaniem zakupu, konieczne jest, aby dowiedzieć się, co stanowi mechanizm „evroknizhek”, jakie są ich mocne i słabe strony. udany zakup zabezpieczenia – odpowiedzialne podejście do doboru produktów!


Mechanizmy „evroknizhek” kiedy się tam dostać?

Mimo popularności tego typu meble, mało znana dokładnie data pojawienia się w sprzedaży tych sofach. Ktoś mówi, że te „ślady” pojawiły się w ubiegłym wieku (dokładniej w latach 60.). Miejsce „narodzin” nazywa się Republika Federalna Niemiec lub Kraju Rad. Istnieje hipoteza, że sofy i próbki zostały utworzone w Rosji w połowie lat 90-tych. Która opcja jest prawdziwa – nie jest znane. Ale to nie o to chodzi!

Mechanizmy „evroknizhek”, a ich godność

Oczywiste jest, że model ten nie byłby tak popularny, a nie czy to ma wiele zalet w porównaniu z „konkurencji”. Tak, lista!

  • Ta sofa świetnie wygląda w postaci zmontowanej i może mieć różne formy (bo kształt oparcia i podłokietników może być najbardziej nietypowe).
  • Szybkie i łatwe przekształcenie (opis procedura – poniżej). Z tego działania może obsługiwać nawet dziecko, więc ten projekt sofy można znaleźć w salonie iw sypialni i pokoi dziecięcych.
  • Sypialne w „evroknizhka” płynna, a złączy pomiędzy częściami – przynajmniej. Na przykład, we francuskich clamshells i „delfin” więcej z nich.
  • Różnorodność cen. To zależy od używanych tapicerki i wypełniacza. Można zakupić model klasy ekonomicznej, a produkt elitarną. Na sprzedaż można znaleźć podobny design rogu sofę. „Evroknizhka” – uniwersalny mechanizm!
  • Sofa można umieścić niemal w pobliżu murów (przekształcenie szacunku kanapę w wygodne łóżka, nie jest konieczne, aby odsunąć się od ściany).

Mechanizmy „evroknizhek” i ich wady

W każdej maści powinny mieć wada. Oczywiście, „evroknizhka” mają pewne cechy szczególne. W rzeczywistości, jedyne co należy się obawiać – rysy na podłodze. Taka sytuacja może wystąpić, jeśli produkt nie jest wyposażony w kółka.

Mechanizmy „evroknizhek”: jak transformacja?

Jak wspomniano powyżej, nie ma nic kompleks tutaj. Konieczne jest, aby pociągnąć siedzenie do przodu, unosząc ją. W oknie, które zostanie otwarte, trzeba zdjąć pościel. Na siedzenie lewo nieobsadzone, trzeba przesunąć kanapę. Wszystko! Pełne łóżko czeka na Ciebie!

Co jeszcze należy rozważyć?

Jak pokazuje praktyka, „evroknizhka” – mechanizm, że opinie, które w większości pozytywne. Dlatego można bezpiecznie kupić mebel. Jedną rzeczą do zrozumienia – produkty wysokiej jakości nie może kosztować bardzo tanie. Nawet podczas sprzedaży udziałów i nie należy się spodziewać przyzwoity produkt, który można kupić za 100 $.

Jedynym sposobem, aby zrobić bez nadpłaty – zakup od producenta. Pozwoli to zaoszczędzić pewną kwotę. Ale w każdym przypadku wymagają certyfikaty jakości oraz kartę gwarancyjną!