321 Shares 6641 views

Usuwanie szkód jajkiem: jak bardzo jest skuteczny?

Usuwanie uszkodzeń jajka praktykowane magów i uzdrowicieli przez wiele lat. Przy odpowiednim podejściu, metoda ta daje dobre rezultaty. Mimo, że jest uważany za rodzaj rytuału, ale w porównaniu z innymi toczenia jaj, jak to możliwe oszczędza siły roboczej i zachowuje swoją energię, dlatego jest często stosowany do pozbycia się dziećmi lub strachu przed złym okiem.


Co jest główną zaletą tej metody? Jeśli uważasz, że słowa ludzi z paranormalnymi zdolnościami czy magią posiadający wszelkie szkody na potrzebę ktoś przenieść. Najczęściej wykorzystywane w tym celu zwierzęta, czarny czarownicy zrobić specjalne ceremonie zwrotu ujemnego osoby, która pragnie zła. Niektórzy uzdrowiciele tylko niech tego rodzaju energii na wietrze, ale może to spowodować problemy dla przechodnia. Usuwanie uszkodzeń jaj tylko jest rozwiązaniem uniwersalnym, jak wszystkie rzeczy, idzie do niego.

Dlaczego jest jajko? Uważa się, że symbolizuje początek życia, a zarodek jest bardzo wrażliwy na pole energetyczne człowieka. Aby przeprowadzić obrzęd powinien nabyć krajowych jaja kurze, wtedy wynik będzie bardziej dokładne. Nie można umieścić je w lodówce!

Usuwanie szkód na własnych jaj przeprowadzić bardzo trudne, więc trzeba poprosić o pomoc osoby bliskiej. A najlepsze jest to odnosi się do osób zaangażowanych w takich obrzędów nie jest pierwszym roku. Po pierwsze, to daje zaufanie do ścisłego przestrzegania wszystkich zasad. A po drugie, to nie zdarza się przypadkowo przejść negatywnej energii na asystenta. Po tym wszystkim, jeśli nie rytuał po raz pierwszy, nie znając wszystkich szczegółów, istnieje możliwość częściowego psucia przejściowego.

Jest zrozumiałe, że dla jednej procedury, aby pozbyć się złego oka, a nawet bardziej poważne obrażenia nie będą działać. Maksymalna liczba możliwych sesji nie więcej niż 12 lat i trzy brakujące codziennym toczenia się, w zależności od mocy człowieka, który wysłał negatywną energię. Usuwanie szkód jajo lepiej jest wykonywać rano. Trzeba siedzieć na krześle osobę, twarzą do wschodu lub ikon. Następnie specjalista prowadzi jajo nad ciałem w określonej kolejności, czytanie na tych samych modlitw.

Egg toczenia korupcji zawsze zaczyna się od głowy, stopniowo schodząc do kręgosłupa, a następnie do rąk i stóp. Najważniejsze – należy pamiętać, że to nie może być oddzielona od ciała w trakcie sesji, należy przesuwać płynnie przechodząc od jednej strony do drugiej. Na stole w przezroczystego szkła powinny być przygotowane z wody i zapalić świeczkę, najlepiej kościół. Po rytuał dobiegnie końca, trzeba ostrożnie, tak aby nie uszkodzić żółtka, break jajka w misce z wodą. Jeśli nic dziwnego, że nie zauważy, można uspokoić: nie nie ma uszkodzeń.

Jeśli jesteś pod wpływem magii, a potem jajko na pewno pokaże to. Na przykład, mogą pojawić się plamy na żółtku różnych odcieniach, może być pokryta folią lub zatrzymać się jakby we mgle. Uważa się, że białko charakteryzuje się stan emocjonalny osoby i żółtka można określić stopień wpływem sił nieczystych. Po rozpoznaniu wody z jaj wsypywać toalety i przemywanie i powinno to być wykonywane dokładnie. Jeśli wlać trochę wody, następnie negatywność może przejąć człowiek przyszedł w kałuży.

Na pierwszej sesji, można określić, jak infekcja dostaje się do domu i swojej świadomości. Jeżeli w trakcie czytania modlitw spalanych dłoń, po czym coś jest przekazywana przez ręce, na przykład, poprzez wspólną rzeczą z gniewnym człowiekiem. Dziewczyny są warte rozważenia, że usunięcie szkody jaj można zrobić tuż przed menstruacją, na początku cyklu miesiączkowego, konieczne jest, aby zrobić sobie przerwę. I najważniejsze: aby pomóc tej metody, ale jak wszyscy inni, będą mogli tylko wtedy, gdy dana osoba naprawdę wierzy w moc rytuału w jego korzyść.