475 Shares 8418 views

Jak rozłożyć kapustę z mięsem.

Są dania do gotowania, które zajmują dużo czasu. Ale dzisiejsza rozmowa dotyczy codziennych potraw, a mianowicie, jak rozłożyć kapustę z mięsem. Być może wiele osób znajdzie temat już długo pobity. Ale nie spiesz się. Być może teraz dowiesz się czegoś nowego dla siebie i zanotuj.


Tak więc, jak rozłożyć kapustę z mięsem. W tym celu potrzebujesz następujących produktów: 400 gramów wieprzowiny lub kurczaka, w zależności od preferencji, dużej głowy kapusty, jednej głowy cebuli, marchwi w ilości jednego kawałka. Podczas przygotowywania tego naczynia nie można zrobić bez oleju słonecznikowego i pasty pomidorowej. Cóż, oczywiście, niektóre zioła i przyprawy, takie jak liście laurowe, papryka, zioła, czosnek i, oczywiście, sól będzie potrzebna.

Teraz, gdy wszystkie niezbędne składniki są na wyciągnięcie ręki, można mówić o tym, jak rozłożyć kapustę z mięsem. Aby rozpocząć, pocięto mięso w małe kostki i umieść je na patelni z gorącym olejem. Smażyć go w wysokiej temperaturze. Po chwili, a mianowicie, po tym wszystkim pianka znika, sól i pieprz mięso na swój gust, przykryć i pokroić kapustę.

Niszcz je cienkimi słomami, a następnie włóż dużą, przygotowaną szatę i przynosząc ją do złotego koloru. Przez kilka minut, aż gotowa, lekko słona kapusta.

Równocześnie nie zapominaj o mięsie. Gdy jest pieczona do skorupy, dodaj do niej drobno posiekaną cebulę. I po kilku minutach, marchewkę wrzuć do patelni z mięsem. Daj pięć minut na wygrzebanie. A potem dodać pastę pomidorową. Wystarczy na jedną łyżkę. Dosłownie po paru minutach w brazieru z mięsem wrzącej wody, włóż liść laurowy i gulasz powstałą masę przez czterdzieści minut.

Kapusta tym razem powinna się pojawić. Teraz musisz tylko mieszać zawartość tych dwóch piwa i przytrzymać na niskich obrotach przez dziesięć do piętnaście minut. Ostateczny dotyk – posypać potrawami zioła i drobno posiekany czosnek. I niech się zaparzy na kilka minut. Smak potrawy przekroczy wszelkie oczekiwania.

Rozpatrzyliśmy jeden z wielu przepisów na gaszenie kapusty z mięsem. Ale mimo wszystko ten limit możliwości nie kończy się. Więc teraz przedstawimy dwie ciekawsze przepisy.

Tak na przykład, jeśli nie było wystarczająco dużo mięsa na wyciągnięcie ręki lub dużo kiełbasek zebranych w lodówce, można trochę odtworzyć sytuację. Zastanówmy się, jak rozłożyć kapustę z kiełbasą.

Tu nie ma tu sztuczek. Kapusta gaszenia osobno, dodając do niej jako gotowe cebulki, marchew i pastę pomidorową. Przygotuj kiełbasę, pokroić w małe kostki. Piętnaście minut przed pełną dostępnością kapusty, dodaj do niej kiełbasy. W ostatniej fazie wystarczy przyprawić danie o ulubione przyprawy i można z przyjemnością spróbować zjeść smakowitego dania.

Cóż, dla tych, którzy lubią kuchnię wegetariańską, rozważyć możliwość zgaszenia kapusty z grzybami. Jeśli narysujesz analogię do wyżej opisanych przepisów, wystarczy wymienić produkty mięsne z pieczarkami lub innymi grzybami. Powinna być również gotowana na oddzielnej patelni, a następnie zmieszana z duszoną kapustą. Wszystkie inne działania są podobne do wcześniej rozważanych receptur.

Jeśli będziemy oceniać sytuację jako całość, to kapusta we wszystkich jej manifestacjach zawsze była obecna na stole rosyjskiej osoby. Bez niego, nawet w święta. I dziś nadal pozostaje jednym z głównych produktów. A potrawy z kapusty przynoszą radość z ich wartości odżywczej i użyteczności!

164 shares 9622 views
391 shares 3841 views