744 Shares 4970 views

„Philips” – odkurzacz dla doskonałej czystości w domu

kontrola pyłu dla każdej gospodyni jest procedura musi mieszkanie czyszczenie. Instrumenty, które pomagają w tym procesie, istnieje wielka różnorodność. Postęp nie stoi w miejscu – słynne firmy oferują cały czas nowych modeli i modyfikacji. Są one wykorzystywane w produkcji swoich wyrobów najnowsze technologie. Ale jeśli jesteś zainteresowany w czystym, dać pierwszeństwo znanych producentów i ich produktów. zasługuje na uwagę, że nabywców czystsze „Phillips-9174”. Jest przeznaczony do czyszczenia na sucho.


Urządzenie posiada klasyczny worka na kurz, w której znajduje litry. Usunąć go bardzo łatwo. Istnieje zmywalny filtr HEPA-13 i porządku Airsea czyszczenie. Urządzenie zapewnia moc ssania kurzu do 500 watów. W swojej pracy tworzy przepływu powietrza 47 l / s.

Nie na darmo na zasłużony produkty rozpoznawane są „Philips”. Odkurzacze tej firmy zawsze ma dodatkowe akcesoria. Zestaw składa się zazwyczaj specjalne dysze: mała szpara, tri czynne, szczotki turbo. Jednostka od tego producenta, aby łatwo poruszać się po mieszkaniu. Długość kabla wynosi jej dziewięć metrów. Ponadto, znajduje się uchwyt do przenoszenia. Znajdują się one na górze i na przedniej części urządzenia. Urządzenie jest podłączone do sieci elektrycznej, a następnie jego mocy 2200 silnik pracuje na pełnym obciążeniu. Promień jego działania – dwunastu metrów.

Produkowane przez „Philips” odkurzacza jakiejkolwiek modyfikacji ma koła gumowe, które sprawiają, że metalowa rurka terenowy teleskopowy składa się z dwóch części. Ciężar urządzenia jest zazwyczaj wynosi około 6 kg. Gdy worek jest wypełniony, specjalny wskaźnik świeci się, co jest bardzo wygodne. Po zakończeniu urządzenia czyszczącego może być wyłączony za pomocą guzików, która jest obecna w organizmie. Tu znajduje się i regulator mocy. Przewód zasilający jest zwijany automatycznie.

Na odkurzacze „Philips” Opinie klientów są bardzo pozytywne. Konsumenci są ku uciesze pojemności urządzenia, czyszczenie jakość, łatwą obsługę. Tak więc, po leczeniu dywan wydaje się, że to był suchy odkurzacz. Znika nie tylko kurz, ale także sierść zwierząt. Dzięki czystszych wygodne próżniowe koła można przesuwać po mieszkaniu łatwo. Jednak on nie porysować podłogi, i równie łatwo przenieść na każdej powierzchni, nawet na parkiecie. Zdaniem nabywców, wyprodukowany przez „Philips” odkurzacz – idealny do czyszczenia. Pracuje cicho. Podczas zbiorów nie obudzić się z nim nawet dziecko, a zwierzęta nie wyrażają zaniepokojenie. Dzięki specjalnej jednostki filtra HEPA jest zdolny do wychwytywania bardzo mały kurz. Kilka specjalne wskazówki pozwalają wyodrębnić brud z najbardziej odległych miejscach. Oprócz jednorazowego worka do zbierania śmieci, urządzenie jest wyposażony w wielokrotnego użytku, które mogą również dobre.

Kupujący, którzy wybierają marki „Philips”, odkurzacz z dowolnego modelu tego producenta nazywany jest potężny i łatwy w użyciu. Ma sterowność, pojemności pojemnika na kurz. Podczas czyszczenia nie należy zginać. Ogólnie rzecz biorąc, posiadacze urządzeń gospodarstwa domowego od „Philips” zadowolonych z ich zakupem i polecam produkty firmy kupić, bez wątpienia.