378 Shares 3343 views

Film „9 jardów”: Aktorzy i role

Film „9 jardów”, aktorzy i roli, które są prezentowane w tym artykule – jeden z najbardziej popularnych amerykańskich sitcomów wczesnych 2000s. Reżyser filmu – Dzhonatan Linn, znany z takich filmów jak: „Uciekająca zakonnica”, „Mój kuzyn Vinny”, „Greed”, „Dziki cel”. Jeden z głównych bohaterów – okrutnym zabójcą. Mimo, że film Lynn bardzo pozytywne, dobre i, oczywiście, że ma szczęśliwe zakończenie.


historia

Nicolas Ozeranskaya – człowiek, który nigdy nie złamał prawa. Jest właścicielem własnej stomatologii, zarabia dobry pomysł. Jednak nie wszystko idzie w swoim życiu osobistym, że jest dobrze. Żona go nienawidzi, a matka-teściowa chce wapna. Ponadto, sprawiedliwy ojciec, nie tak dawno temu, którzy rzucili się w innym świecie, przyznał Nicholas długów w wysokości dziesięciu milionów dolarów.

Ale pewnego dnia w życiu pokornym dentysty przez człowieka o pseudonimie Tulipan. W rzeczywistości, jego nazwisko jest Jimmy. I to działa zabójcę. Tulipan rozliczane obok Ozeranskaya. Wkrótce bohater poznaje tajemnicę swojego nowego przyjaciela. Jimmy Pięć lat temu, dano depozyt pięciu milionów dolarów. I powierzył mu pieniądze lidera grupy Chicago, a następnie bezpiecznie Tulipan piekarnika stratę do więzienia. Jednak i on spędził w miejscach nie tak odległej przeszłości pięć lat. Teraz przestępstwo szef chce się cokolwiek było znaleźć zdrajcę. Rozpocznij niesamowitą przygodę, w której jest złapany i głównym bohaterem filmu „9 jardów”.

Aktorzy w tej komedii grał sławny. Dzięki swojej grze, jak również doskonałą kierunku, film zyskał szeroką popularność wśród widzów.

Aktorzy filmu „9 jardów”

Obsada Mettyu Perri. Ten aktor jest opowiedziana w sposób bardziej szczegółowy poniżej. Bryus Uillis grał zabójcę w komedii „9 jardów”. Aktor do sukcesu była długa. Przez kilka lat grał okolicznościowe i drobnych ról. Ale w połowie lat 80., na szczęście, został zaproszony do roli detektywa, a właściciel gabinetu prywatnego detektywa w serialu, który stał się znany na całym świecie.

Rolę głównego złoczyńcy grał Maykl Klark Duncana. Żona bohatera – Rozanna Arkett. Inni aktorzy "9 jardów" – Amanda Peet, Kevin Pollak, Natasha Henstridge, Garland Uilyams.

Mettyu Perri

Aktor zasłynął w połowie lat 90. dzięki roli w serialu „Przyjaciele”. Jednak jego debiut miał miejsce w 1983 roku. Przez dziesięć lat grał więcej niż kilkanaście ról, w tym w serialu młodzieżowym „Beverly Hills”. Oprócz roli w "Oz 9 jardów", aktor najlepiej znany z takich filmów jak "prawie Heroes", "Three to Tango", "The West Wing", "Cheaters".

Maykl Klark Duncan

Ten aktor jest najbardziej znany z filmu „Zielona mila”. Dla John Coffey roli Duncan został nominowany do „Oscara”. Inne filmy z aktorem: „Daredevil”. „Armageddon”, „Śniadanie mistrzów”, „Król Skorpion”, „Alias”

rozbudowa

Kolejna bohaterka filmu – Jill, sekretarz Ozeranskaya marzy o karierze zabójcy. Amanda Peet grał. W 2003 roku odbyła się premiera filmu "The Whole Ten Yards". Główne role są również wykonywane przez Bryus Uillis i Mettyu Perri.

Jill żonaty tulipanów i zaczęła uczyć się zawodu wynajętego zabójcy. Kariera nie była bardzo udana: klienci zmarł absurdalnej przypadkowości do celu. Druga część została również grał przez Natasha Henstridge i Kevin Pollak.