886 Shares 4361 views

Kto jest najseksowniejszą sportowcem na świecie, według ekspertów?

Sport dał dziesiątki świat pięknych kobiet. Ich smukły i dopasowanie ciało przyciąga miliony wyświetleń, nie tylko mężczyźni, ale także kobiety. Która z tych piękności prowadził najlepszych sportowców seksualnych świata? Którzy są w pierwszej dziesiątce? Po prostu chciałem, aby pamiętać, że częściej niż inne w tej liście, są Rosjanie. Są one znane nie tylko ze swoich osiągnięć w sporcie, ale również podbił całą swoją urodę.

Maria Szarapowa

Jest to najseksowniejszy sportowiec pewnie utrzymuje pierwszą pozycję którym roku. Ze względu na swoją unikalną zdolność do szybkiego Szarapowa przesunęły się i zrobił karierę w tym sporcie. Nazwano to „krzyk Kopciuszek” dla niezwykłego zachowania na korcie tenisowym. Doskonałe dane zewnętrzne warunkiem jej możliwość wykazania się i jako model.

Anna Kournikova

Że jest zwykle przyznawane na drugim miejscu. Kournikova – kolejny liderem w rankingu „najseksowniejszego sportowca Rosji.” Przez ponad dziesięć lat, jest jednym z najbardziej popularnych kobiet, choć jej kariera nie można nazwać oszałamiające. Kournikova rzadko wygrać głównych turniejów, ale czyni go niepowtarzalnym. W celu utrzymania zainteresowania osoby, to nie koniecznie iść do sądu. Jasny wygląd i otwarte życie społeczne zawsze odgrywał w jej korzyść. Prasa szeroko zakryła wicher romans z hokeistów Siergiej Fiodorow i Pavlom Bure. Jednak przez długi czas, gdy świat patrzy na rozwój jej relacji z słynnego piosenkarza Enrique Iglesias.

Ana Ivanovic

Słynny serbski tenisista trzecie miejsce. Fakt, że w ostatnim czasie nie osiągnął żadnych sukcesów, nie zmniejsza zainteresowanie kibiców. Jej oficjalna strona jest jednym z najbardziej popularnych wśród tych środków o sportowców.

Natalie Gulbis

Ta niezwykła kobieta jest na czwartym miejscu na liście. Według wyników różnych badań, jest najseksowniejszą sportowiec w Stanach Zjednoczonych. Golfista Gulbis uznawane za najbardziej „hot” Dziewczyna w sporcie. Smukłe, długonogie, zielonooka blondynka jest zawsze i wszędzie jest w centrum uwagi.

Danica Patrick

Kobieta autoracer nie mogą przejść niezauważone. W ostatnich latach, jego nazwa jest bardziej powszechne na stronach gazet. Ogromne postępy w tym niezwykłym sportem dla kobiety rozsławione kolorowych magazynów zwrócić uwagę na Patricka. można zauważyć nie tylko na błyszczących stronach, ale także w reklamach telewizyjnych. Piękna twarz i dobry rysunek, aby pomóc jej zdobyć przychylność publiczności. Obecnie jest twarzą wielu znanych światowych marek i firm reklamowych.

Milene Domingues

Ona jest brazylijski piłkarz i najseksowniejszą sportowcem w kraju. Gwiazda kobieca drużyna „Dominguez” może pochwalić się wieloma osiągnięciami. Ona trzyma rekord bicia świecie: ponad 9 godzin i 6 sekund – 55187 razy. Była żona znanego Ronaldo. Ponadto, Milena jest bardzo piękna i inteligentna dziewczyna.

Maria Kirilenko

Innym jest najseksowniejszy sportowiec z Rosji. Według czytelników «The Sun» brytyjskiego magazynu, ona jest najpiękniejszą tenisista stowarzyszenie Kobieta tenis. Pierwsze miejsce otrzymał wyniki badań, które zostały przeprowadzone przez sześć miesięcy, a zgromadzone około siedmiu tysięcy głosów. Uznanie ich seksualności Kirilenko nieco nieśmiały, dyskutować i udzielać wywiadów na temat odmawia.

Lindsey Vonn

Ósme miejsce należy do amerykańskiego narciarza. Lindsey Vonn wykonane splash na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich, które odbyły się w Vancouver. Zdobyła złoty medal wygrywając konkurencję z górki. Ponadto Lindsay zagrała w bardzo szczery zdjęciowej «» magazynu Sports Illustrated, ku zaskoczony ich fani. Po pojawieniu się jej zbyt liczby zdjęć znacznie wzrosły.

Dzhessika Gisin

Przedostatni miejsce to amerykański siatkarz. W dużej sportowej większych sukcesów nie został jeszcze osiągnięty. Dziś, Jessica jest członkiem siatkówki kobiecej zespół z University of California. Ona jest najseksowniejszą sportowcem, osiągnął rozgłos nie zwycięstw sportowych i luksusowy wygląd. Dzhessika Gisin wystąpił w bardzo szczery zdjęciowej najsłynniejszych magazynów na świecie. Dzięki tej sportowca znacznie podwyższyła rating i stał się popularny w swojej ojczyźnie.

Julia Malimon

Wiele seksualne sportowiec zazdrość zewnętrzny tej inteligentnej kobiety. Ukraińska Malimon zawodnik osiągnął wiele w tej dziedzinie. ona nie ma sobie równych w kraju. Oprócz bezpośredniego udziału w różnych konkursach, to nie robi kilka strzałów off ulubione. Julia – jedyny wśród swoich kolegów, którzy regularnie działała w pornograficznych sesjach zdjęciowych dla magazynów.