233 Shares 4444 views

Jak filmowanie Garri Pottera – opowieść o historii

W poniższym artykule postaram się powiedzieć o Harrym Potterze. Historia tego chłopca, powiedział brytyjski pisarz Dzhoan Rouling siedem powieści, podbił serca nie tylko dzieci, stała się ulubiona książka z przedstawicieli różnych pokoleń, żyjących we wszystkich krajach świata. Ta książka uczy nas kochać, zaufanie, być odważny i odpowiedzialny, aby przejść ze swoimi lękami i być wiernym swoim zasadom i ideałom. Produkt ma głęboki sens filozoficzny. Wyjaśnia, tytułem przykładu, że świat nie dzieli się tylko na dobre i złe, dobre i złe.


Często pojęcia te są mieszane i wyglądać inaczej, trzeba tylko poznać i zrozumieć tło wydarzeń. Dzieci w tym samym wieku Harry'ego i jego kumpli, którzy dorastali razem z ich bohaterów z każdej wydanej książki. 7 do 17 – 10 roku życia związanej z tym pracy, nie mógł nie zostawić po sobie ślad w sercach fanów powieści.

Jak nakręcenie Garri Pottera

W 1998 roku pisarz sprzedał prawa do etapu film o historii życia firmy Warner Bros. jego postacie, sprawiły, że warunek, że wszystkie podmioty, które będą uczestniczyć w epickich tworzenia, pochodzi z Wielkiej Brytanii, a proces odbywa się wyłącznie na terytorium tego kraju. Strzelanie z pierwszego filmu powierzono Chris Columbus – „Kevin sam w domu” reżysera, który zastrzelił raz słynnego filmu Produkowane przez firmę czuł, że doświadczenie reżysera z aktorami dzieci będą odgrywać pozytywną rolę w tworzeniu nowego filmu. Do strzelaniny zostały zbudowane pompatyczny scenerii który służył przez wiele lat i był używany w filmowej adaptacji książek o Harrym Potterze innych. Nad nimi pracowało około stu artystów, idei autora – scenograf Styuart Kreyg – przyznano mu nagrodę BAFTA. plan zdjęciowy Harry Potter starannie wybrany. On jest brany pod uwagę kolor starych angielskich wsiach i lasach, które pomogą podkreślić tajemnicę miejsc wymienionych w powieści. Historia jak kręcenia Harry'ego Pottera, nie wspominając już o doskonałe Work-makijażystów. To było naprawdę trudne, ale ciekawe prace. Obrazy stworzone przez tych specjalistów, jest naprawdę imponująca. Były ogromne i olbrzymy i karły, jeden z bohaterów jego przestraszony brzydkie, podczas gdy inni, wręcz przeciwnie, drew. Innymi słowy, żaden z bohaterów nie zostawił publiczność obojętny, w tym poprzez pracę wizażystów.

Udział autora

Przemawiając jako kręcenia Harry'ego Pottera, nie wspominając, że autor powieści Dzhoan Rouling zostało ściśle zaangażowane w strzelaniu, wyprodukowany z jednej strony folii. Jej praca została wysoko oceniona przez krytyków filmowych. Wraz z innymi filmowcami za zasługi dla brytyjskiego kina, ona otrzymała nagrodę BAFTA.

Park rozrywki

Teraz na miejscu z prawdziwej scenerii w Londynie zbudowano ogromny park rozrywki na podstawie prac i filmów wyprodukowanych przez niego. Ministerstwo Magii, gabinecie Dumbledore'a i, oczywiście, sama szkoła Hogwart – wszystko dokładnie odpowiadają ozdoby, które były zaangażowane w kinoromane. Goście nie tylko jeździć na przejażdżki, mogą zobaczyć jak filmowanie Garri Pottera.