162 Shares 9500 views

Kim oni są – najpiękniejsze aktorów w Hollywood?

W przeciwieństwie do kobiety mężczyźni opcjonalnie posiadać oszałamiający wygląd należy uznać przystojny wystarczy być miły, uprzejmy, utalentowany. Ale większość zwierzaki trudno nazwać zwykłym ludziom z wyglądu. Każdego roku, badanie opinii publicznej przeprowadzone we wszystkich krajach świata, którzy są aktorami jest najpiękniejsza, utalentowana, popularna, itd. Wielu z nich od kilku lat nie schodzą z wyżyn Olimpu i wieku nie tracą starą formę. Tak więc, 10 najpiękniejszych aktorów w Hollywood.

Palma jest konieczne, aby dać uroczy przystojny Dzhonni Deppu. Niech to już 20 lat, a on zamienił szóstą dekadę, ale nadal utrzymuje sztywną górną wargę, a jego uroczy uśmiech szalone miliony fanów w każdym wieku. Johnny nie może pochwalić się wybrzuszenia mięśni, ale jego arystokratyczny wygląd to do niczego. Uważany jest za wzór stylu i cienki przedmiot do naśladowania.

Zaszczytne drugie miejsce, to marzenie wielu kobiet – Brad Pitt. On od dawna zawarte w liście „najbardziej pięknych aktorów w Hollywood.” Szanowanej rodziny człowiekiem, kochającym mężem i ojcem, powstał jako native i przybranych dzieci, utalentowany aktor i dobry człowiek.

Pierwsza trójka weszła także gwiazda „Titanica” – Leonardo DiCaprio. Na początku swojej kariery grał ładnych chłopców niż dziewcząt go lubi, ale spowodowało niezadowolenie wśród mężczyzn. Następnie aktor dorastał i przeszkoleni do poważniejszych ról. Z biegiem lat, jego piękno nie zniknął, ale stał się bardziej dojrzały.

„Najpiekniejsza aktorów w Hollywood” jest nagrywany przystojny mężczyzna z śnieżnobiałym uśmiechem – Toma Kruza. Bardzo ładne, z doskonałej figury, choć krótki, ale to nie jest tak ważne dla lojalnych fanów.

Najpiękniejsze aktorów w Hollywood, według większości dziewcząt i młodych kobiet – „Zmierzch”. Bohaterów Więc nic dziwnego, że piąte miejsce jest Robert Pattinson. Po grał niewielką rolę w jednym z filmów o Harrym Potterze, nie nazywamy szczególną miłość od fanek, ale po premierze „Zmierzchu” przechodzą bez strażnik nie dał jeden.

Na szóstym miejscu w rankingu „Najpiękniejsze aktorów w Hollywood” znajduje się kolega Pattinson – Taylor Lautner. Już w wieku 16 lat stał się symbolem seksu, działając na talent młodego człowieka jest przeciętne, ale to nie przeszkodziło mu, aby dostać wiele milionów fanów w stada.

Hyu Dzhekman zasługuje na pobyt w siódmym miejscu w rankingu „The najpiękniejszych aktorów w Hollywood.” Zdjęcia tego męscy przystojnych szalonych milionów kobiet. Wielu uważa, że jest to model prawdziwego człowieka, a nie na próżno, bo Jackman jest nie tylko piękny, mądry, ma poczucie krzyku, ale także umie tańczyć i śpiewać.

Na ósmej pozycji znajduje Zac Efron. Dzięki ładny wygląd, można nawet grać miłą dziewczyną, nie to uroczy młody człowiek. Piękna twarz i talent, aby pomóc Zach dostać do świata przemysłu filmowego.

Dziewiąty etap znajduje niemieckiej gwiazdy filmowej z czarującym uśmiechem – Til Shvayger. Jego głos i wygląd zachwycił miliony kobiet daleko poza Niemcy.

Zakończeniu pierwszej dziesiątce najbardziej rozpoznawalny i przystojny aktor Kristian Beyl. Nawet w młodym wieku, lubił wiele z jego uroku i nienaganny wygląd. Mu się uda, zarówno dobre i złe znaki, każda forma człowiek zachowuje wrodzoną charyzmą.