502 Shares 2206 views

Gdzie wybrać się na turystę do Veliky Novgorod?

Gdzie iść w Veliky Novgorod? Turyści przybywający do tego miasta często zadają podobne pytanie. Ponieważ chcą zobaczyć najciekawsze miejsca Veliky Nowogrodu.


Czasami problem ten dotyczy tutejszych mieszkańców, którzy mają zrelaksować się z firmą lub rodziną.

Kreml (Detinety) i Milenium Rosji

Gdzie więc pojechać do Veliky Novgorod? Można zobaczyć zabytki. Musi być turystką, aby zobaczyć Kreml (Detinets). Jest to bardzo słynny pomnik architektoniczny. Sam Kreml otoczony jest fosą. Wcześniej była napełniona wodą. Teraz turyści mogą tu wędrować. Możesz również przejść mostek na mostku.

Pomnik Milenium Rosji to kolejna atrakcja, którą powinni zobaczyć turyści. Znajduje się w Kremlu Nowgorodskim. Pomnik poświęcony jest całemu państwu.

Katedra św. Zofii

Gdzie pójść do Nowgorod prawosławnych? W katedrze św. Zofii. W pobliżu tej świątyni prawie wszystkie kopuły są srebrne, a tylko jedno jest złote. Ściany katedry są białe. W Kremlu Nowgorod jest świątynia. Każdego dnia w katedrze odbywa się Boska Liturgia. Jeśli chcesz to zrobić, przyjdź do świątyni o 10:00.

Boskie usługi odbywają się wieczorami (18:00).

W kościele są przechowywane relikwie ortodoksyjne, takie jak krzyż Aleksejewski, bramy Korsuna i inne.

Nad wejściem do katedry znajduje się "Fresk nad Bramami Magdeburskimi". To prawda, że teraz jest w stanie godnym pożałowania, zwłaszcza nie rozważysz tego, co jest na nim przedstawione.

Gdzie iść na Veliky Novgorod na weekend? W parku 30 lat października. W okolicy jest wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Możesz na przykład skorzystać z zabawy, aby pojechać na maszynie do pisania.

Kluby

Gdzie pójść do Veliky Novgorod z przyjaciółmi? Możesz chodzić do klubu Vertigo, który znajduje się pod adresem: Great St., 14 A. Tu jest dobra muzyka, dzięki której można się zrelaksować. Często w instytucji różnego rodzaju stron. Jak mówią goście, atmosfera w klubie jest na najwyższym poziomie.

Również z przyjaciółmi można iść na relaks w nocnym klubie BUNKER. Instytucja znajduje się w: brodziku Fedorovskiy, 2/13. Działa w piątek-sobotę.

Restauracje

Warto odwiedzić lokalne restauracje, na przykład "Sadko", którzy kochają prawdziwą kuchnię nowogrodzką. W atmosferze panuje atmosfera dawnej i przytulnej atmosfery. Ściany są namalowane, naczynia są niesamowicie smaczne.

Inną dobrą restauracją jest Volkhov. Obiekt wyróżnia się klasycznym wystrojem. Serwuje ona potrawy kuchni europejskiej. Jeśli planowany jest oficjalny obiad, idealnym rozwiązaniem jest sala bankietowa. W instytucji zawsze słychać muzykę na żywo.

Każdy, kto pamięta okres sowieckiej władzy, powinien odwiedzić restaurację Lenkom. Z dziećmi można iść do kawiarni dla dzieci Happy Land.

Restauracja "Napoli" to dobre miejsce dla tych, którzy lubią kuchnię włoską. Służy ona pysznej pizzy i lasagne.

Ciekawym miejscem atmosfery jest restauracja "Berg's House". Wystrój instytucji przypomina dom bogatego kupca. Szczególnie smaczne w restauracji gorące dania, chociaż jest wiele innych dobrych potraw.

Odpoczywaj z dziećmi

Gdzie pójść do Veliky Novgorod z dzieckiem? Wakacje z dziećmi w tym mieście można zbudować podczas wizyty w szkole rzemiosła i ośrodków dla dzieci (muzeów). Również z dzieciakami można zobaczyć zabytki. Ponadto możesz spacerować po ulicach miasta, mówiąc dziecku w zabawnej formie o nich.

Więc gdzie pójść do Veliky Novgorod z dzieckiem? Centrum Muzeum Dziecka. Bilet dorosłego kosztuje sześćdziesiąt rubli. Dzieci mogą bezpłatnie odwiedzić centrum. W tym miejscu odbywają się różne klasy mistrzowskie, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Również z dzieckiem można odwiedzić szkołę tradycyjnych rzemiosła "Paraskeva". Istnieją również różne klasy mistrzowskie na robótkach.

Możesz iść z dzieckiem do muzeum Warsztat porcelany. Bilet dla dzieci poniżej czternaście lat kosztuje pięćdziesiąt rubli. Koszt biletu dla dorosłych wynosi 100 rubli. Są też zniżki na wizyty rodzinne. Muzeum posiada sprzęt do tworzenia porcelany, a także eksponaty z samego materiału. Możesz również zapisać się do klasy mistrzowskiej.

Wnioski

Teraz wiesz, gdzie iść do Veliky Novgorod do turysty i miejscowego rezydenta. Mamy nadzieję, że wybrałeś dobre miejsca dla siebie i będziesz mógł je odwiedzić. Najlepsze szczęście!