355 Shares 2206 views

Doskonałe miejsce na relaks – Lake Linden (Tiumeń)

Północnych regionach Rosji słyną z licznych malowniczych stawów. Taka jest Lake Linden (Tiumeń). Zdjęcia okolice zachwyci nawet najbardziej wymagających turystów. Jego dziwne imię otrzymał, ponieważ kiedyś był otoczony dużym lesie bujne lipami. Teraz łagodne brzegi jeziora są przeważnie pokryte rzadki las liściasty, gdzie można czasami zobaczyć lipy.


geograficznego położenia i cechy

Staw znajduje się w północno-wschodniej części miasta, tuż przy obwodnicy na obrzeżach. Odległość od Tiumeń 8 km. Jeśli jechać samochodem, droga zajmie nie więcej niż 10 minut. Turyści z Jekaterynburga będzie miał do pokonania 300 km, ale na wakacje w tych miejscach warto. Fałszywe jezioro (Tiumeń) jest znany jako cudownie jasnych i przejrzystych wodach. Jest to możliwe ze względu na dużą ilość sprężyn, uderzając w dno stawu. Jezioro wystarczająco duża głębokość – 15 m, o powierzchni 6,2 tys. km. Na dnie głównie piasek przeważa, ale czasami możliwe yl.

Od października do kwietnia Linden jezioro jest pokryte lodem. Ale w lecie robi się ciepły, idealny do pływania.

Flora i fauna

Fałszywe jezioro (Tiumeń) jest bogaty w różnego rodzaju ryb: okoń, karp, szczupak, płoć, Rudd Rotan. To miejsce to prawdziwy raj dla miłośników wędkarstwa. Również w jeziorze są raki. Obecnie rzadko można znaleźć taką wodę, w której będą żyć. Funkcja ta charakteryzuje wód jako maksymalna czyste i przyjazne dla środowiska, jak muddy waters kraby umrzeć.

Jezioro okresowo latać białe łabędzie. Płaski brzeg, gęsto porośnięte wysokimi trzcinami, dobrze nadaje się do polowania. W dzikiej części jeziora można odpocząć i ryby za darmo. Wielu turystów nie korzystają z rekreacji, a tu „dzikusów”, osiedlając się w namiotach lub samochodów.

infrastruktura

Otacza Lake Linden (Tiumeń) ośrodek rekreacyjny o tej samej nazwie i Country Club „domu”. Na ich terytoriach pod warunkiem wielu różnych rozrywki dla każdego. To często rzucać stron dla młodych ludzi, którzy wolą ekstremalne. Jedną z głównych atrakcji – wakeboarding (jazda na łyżwach na pokładzie na wodzie). Kto chce jeździć śmiałek napędza napiętą linę po drugiej stronie jeziora. Taka rozrywka trochę jak jazda na nartach wodnych, ale bez łodzi motorowych. Kolejnym priorytetem obszar na odpoczynek – nurkowanie. Ze względu na czystość i przejrzystość wód Lake Linden (Tiumeń) jest bardzo popularny wśród miłośników nurkowania w wodzie.

Korzyści z resztą na stawie

Główną zaletą – wygoda lokalizacji jeziora. Jest to zaledwie 10-15 minut jazdy od centrum miasta, i to jest możliwe, aby cieszyć się pięknem natury. Centrum rekreacji zapewnia ciepłą i domową atmosferę w drewnianym domu, wspaniała kąpiel, istnieje szopy dla tych, którzy chcą dostać dreszcz. W zimie, po kąpieli można zanurzyć się w lodowatej dziury.

Również w centrum rekreacyjnym z dużym doświadczeniem oferowany jest basen, miejsce na grilla, na parkingu, który jest pod stałym straży. Jeśli nie chcesz, aby całkowicie oderwać się od zgiełku miasta, a następnie całe terytorium jest komunikacja Internet i telefony. Sygnał jest dobry, wszystko działa płynnie.

Każdego dnia na Lake Linden, przyniesie radość od rodzaju wspaniałych plaż, lazurowe plaże, myte przez spokojnych błękitnych wodach.

Fałszywe jezioro (Tiumeń): jak się tam dostać?

mieszkańcy Tiumeń mogą łatwo dostać się do jeziora przez autobus numer 129 w weekendy i taksówki „4K” codziennie, stop c / o „Mewa”. Można również dostać się do rekultywacji gruntów i chodzić na mały spacer, cieszyć się ciszą i pięknem. Jeśli podróż jest samochód, to ścieżka będzie leżeć na ścieżce Velizhansky do obwodnicy. Na 7. kilometrze mostu jest piękny Lake Linden.

Uciec od zgiełku miasta i oddychać czystym powietrzem, zjednoczona z naturalnym pięknem, – że czasami jest to niezbędne dla każdego. mieszkańcy Tiumeń szczęście na tyle w tym malowniczym krajobrazie są w nich niemal na wyciągnięcie ręki. Ale inni mieszkańcy rosyjski sen przyjść i zrelaksować się w tych miejscach.

Jeśli zdecydujesz się odwiedzić Linden Lake (Tiumeń), uczyni Państwa pobyt niezapomnianym, przyniesie wiele pozytywnych emocji i żywych wrażeń.