590 Shares 945 views

Acer 5250: idealny entry-level laptop z wybitnego producenta sprzętu komputerowego

Jednym z najbardziej atrakcyjnych modeli notebooków w 2011 roku, co pozwoliło żadnych problemów do rozwiązywania problemów entry-level były Acer 5250. W istocie, jednak z punktu widzenia specyfikacji technicznych, to urządzenie należy do klasy netbooków. Ich wyróżnikiem była stosunkowo niska prędkość, ale wytrzymałość była naprawdę fenomenalne.


laptop nisza

Acer 5250 był wielkim netbook na codzień. Jest doskonale nadaje się do realizacji najprostszych zadań. To biuro produkty i oglądania filmów i słuchania nagrań audio i bezpretensjonalny, mniej wymagających na zabawkach sprzętu PC. W tym przypadku, nie było jednym z głównych plus tego notebooka. Większość konkurencyjnych rozwiązań opartych na rozwiązaniach „Intel”, które zostały zintegrowane grafiki była o rząd wielkości słabszej. Tutaj został zainstalowany „Radeon” entry level. W tej części procesora w obu przypadkach ma porównywalny poziom wydajności.

Dane techniczne

To było wystarczająco dobre na chwilę 2011 sprzętem w Acer Aspire 5250. Dane techniczne wykazała obecność 2-rdzeniowych modeli jednostki centralnej części „AMD” przetwarzanie „E-300” (w bardziej dostępnej wersji) i „E-450” (ulepszony modyfikację ). W związku z powyższym, w pierwszym przypadku był ustawiony akcelerator graficzny Radeon HD6310 »”, a w drugim – „Radeon HD6320». Standardowa ilość pamięci RAM „DDR 3” w tym przypadku była równa 2 GB. Część z nich została wykorzystana akcelerator graficzny. W razie potrzeby, wartość ta może wzrosnąć do 8 GB, a tym samym znacznie poprawić wydajność systemu komputerowego jako całości. Minimalna wielkość dysku twardego była równa 320 GB i więcej niż wystarczające dla takiego komputera przenośnego.

elementy oprogramowania

W zależności od modelu, jako oprogramowania systemowego, w tym przypadku albo „Linux” mogła działać, lub „windose 7”. W tym ostatnim przypadku stosowane wersję „Starter Edishen” bardzo, bardzo okrojonej funkcjonalności. Jednak oprogramowanie to system był wystarczający do realizacji zadań przypisanych do takiego urządzenia. Zwłaszcza, że coś lepszego w tym przypadku nie zaleca się instalowania: prędkość spadnie o kilka razy.

Autonomia laptopa i jego baterii

Złe rzeczy były z autonomii w Acer 5250. Charakterystyki to wykazało obecność akumulator 4-cell Li Ion. Jedno ładowanie przy maksymalnym obciążeniu Wystarczająco przez 4,5 – 5 godzin pracy na baterii. Cóż, jeśli używasz netbook jest mniej intensywny, to można nawet liczyć na 6-7 godziny. To doskonała wydajność w tej klasie urządzeń.

Liczba właścicieli. koszt

Ceny Acer 5250 rozpoczęła się w roku 2011 z oznaczeniem 370 dolarów. Biorąc pod uwagę parametry techniczne to była normalna ceną. W tym przypadku, zintegrowany akcelerator graficzny z tego komputera rozwiązań, w rzeczywistości, w tym czasie nie miał żadnych analogów. On jest w stanie wyświetlić w formacie „FullEychDi”. Podobnie oraz jej analogi z „Intel” nie może się pochwalić. Ale część procesora w tym przypadku były prawie równe.

wyniki

Doskonały laptop wyprodukowany w 2011 roku w podstawowy zestaw funkcji codziennie o wysokim stopniu autonomii – jest Acer 5250. Nawet teraz, po 5 latach od rozpoczęcia sprzedaży, urządzenie mobilne jest jedynie zobowiązany do radzenia sobie z przypisanych im zadań.