294 Shares 2137 views

Kilka porad, jak stać się bardziej stroma w klasie

Duża liczba studentów często zastanawiam się „jak być cool.” Rzadko można „wygrać” ten stan bez wysiłku. To zależy od wielu czynników: przywództwa, zaufania, szczęścia, siły, inteligencji i tak dalej. Ktoś podaje się stać najfajniejsza od charakteru i ktoś musi szukać dużej ilości informacji i przestrzegać pewnych wskazówek, aby wyróżniać się z szarej masy.


Jak być cool

Prędzej czy później, prawie wszystkie dzieci (chłopcy i dziewczęta), na pytanie „jak stać się bardziej stroma.” W klasie, najprawdopodobniej ma już pewną przywódcę, którego każdy uważany najfajniejsza, ale jak dostać się wokół niego?

Istnieje błędne przekonanie, że twardzielem być zarozumiały, agresywny, aby negatywne, powodując działania sprzeczne dorosłych. Faktycznie zwiększyć ich skalę chłód może być w przeciwnych sposobów. Na przykład, aby wyrazić się w każdym rodzaju sportu, musimy myśleć tylko o tym, co jest najlepiej uzyskać, co jest duszą – i wiele więcej! Wiadomym jest, że aby odnieść sukces w każdym biznesie, trzeba podjąć wysiłek i dużo, więc nie jest to szybki i łatwy sposób, ale to będzie bardzo korzystne. Jeśli masz pytanie, „jak być cool w klasie”, musimy podejść do niego z całą powagą. Może trzeba stać przeciwieństwem mobbingu w łobuzami klasowych i pomóc słabym i łatwo odeprzeć ataki kolegów.

Wskazówki dla chłopca

Stromość każdy człowiek ma swoją własną definicję. Może ona obejmować bardzo różne koncepcje, zasady i działania. Ale jeśli naprawdę zastanawiałem się „jak stać cooler” w klasie i na podwórku musi stosować się do pewnych klauzul:

 • Nigdy nie bój się przed wrogiem, nawet jeśli on jest starszy lub więcej niż jeden. Aby móc walczyć – to jest fajne, zwłaszcza jeśli wygrasz.
 • Nie będzie jak każdy inny (w dobry sposób, na przykład zrezygnować z papierosów i / lub alkoholu, gdy spożywane to wszystko i wezwał na ciebie.
 • Aby móc wykonywać skomplikowanych sztuczek (jakiś sport lub hobby: deskorolka, snowboard, rower i coś jeszcze dusza zapragnie).
 • Trwajcie mocni i być w stanie bronić swoich poglądów.

Podstawowe zasady „Krutyshka”

Co dziwne, dziewczyny też zastanawiasz się „jak stać się bardziej stroma.” W klasie na pewno ma „stado” koleżanki lub podoba Ci się chłopiec, któremu chcesz afiszować swój chłód. Istnieją pewne zasady, które odnoszą się do dziewcząt i chłopców:

 • Monitorować ich wygląd. Aby być wszystko: ubrania, buty, skóra, włosy. Jeśli powiedział do siebie: „Chcę być cool”, że musi utrzymać swój wygląd w idealnym stanie.
 • Bądź pewny siebie we wszystkim. Cokolwiek robił, wszystko powinno być nieugięty.
 • Rozwijać swoje zasady, a zatem zawsze stosować się do nich.
 • Rozwijanie umiejętności przywódczych. Naprawdę fajne w stanie prowadzić swoich kolegów, przyjaciół i znajomych.
 • Niezależność finansowa od dorosłych. Jeśli to możliwe, warto rozważyć możliwość niezależnego dochodu. I rzeczy kupili z własnych pieniędzy, doda chłodu kilka razy.
 • Nie zapomnij o stałej samodoskonalenia i samorozwoju. Stan strome obliguje ich do być zawsze o krok do przodu.
 • Mieć tak wielu przyjaciół w szkole, w miejscu, w mieście. Im więcej osób, które znasz, tym większe prawdopodobieństwo cokolwiek stać się sławny (oczywiście, w najlepszym tego słowa znaczeniu).

Destrukcyjne „chłód”

Znaczna część „cool” facetów i dziewczyny uważają, że nachylenie – to lubieżny zachowanie, agresja, pogarda dla innych, ale tak nie jest. Chciałbym prowadzić główne pozycje błędnych dla studentów, którzy zastanawiają się, „jak stać się bardziej stroma.”

 1. W klasie nie należy próbować kupić każdy. Pieniądze psuje ludzi, zwłaszcza jeśli nie zarobić własną pracą.
 2. Lekceważąca postawa jak koledzy, a dla starszych (nauczyciele, rodzice). Takie zachowanie będzie tylko zrazić i antagonizować ciebie.
 3. Nienaturalne, zbytnio chwalić jego umiejętności, siły lub wiedzy. Silny i inteligentny człowiek wokół siebie rozpoznać strome, bez pomocy jakichkolwiek niskich technik.

Reasumując

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe, facet lub dziewczyna (jeśli ona jest jeszcze pytanie, „jak być cool w klasie”) powinien mieć najmniejszego zrozumienia jakie działania powinny być cool / chłodno.

Status „Cool” wymaga, aby wykonać wiele pracy nad sobą. Ciągłe uczenie się, poznawanie świata i ludzi – to wielka praca, która wymaga codziennej samorozwój i ograniczają się w wielu rzeczach. Podstawową zasadą, która jest do przestrzegania – jest być samemu. Nie gwałtowne zachowanie nie zmienia naturalnego, dobroć i chęć pomocy ludziom, i że jest doceniana w ludzi w szkole, i po prostu w życiu.