843 Shares 3491 views

Dowiedz się, jak wyciąć kartę SIM

Wszystkie szczęśliwych posiadaczy iPhone 4, jeżeli nie zostali ostrzeżeni, do czynienia z problemem, gdy stara karta sim nie chcą Stavan gniazdo. Zgodnie z tym przypomnieć, na wszelki wypadek, którego karty SIM w iPhone 4S. To mikrosimka (znacznie mniejszy nawykowe). Teraz zobaczmy, jak ten problem można rozwiązać.


Wystarczy Chcę uspokoić wszystkich, że panika z powodu tego, że nie jest to konieczne. Zawsze będzie mógł przeciąć kartę SIM. Wszakże w rzeczywistości – MicroSIM – zmniejsza się ze względu na standardowej karty plastikowej. Płyta ze stykami metali pozostają takie same. Zasada działania jest to ten sam, to nie ma zmian, z wyjątkiem wielkości. A jeśli tak, to nasuwa się logiczne pytanie, jak wyciąć kartę sim własnymi rękami , a w domu? Cieszę się, aby odpowiedzieć na to pytanie, a nie po prostu odpowiedzieć, ale również napisać szczegółowe instrukcje, które będzie zrozumieć istotę i być w stanie wykonać pracę samodzielnie.

Tak więc, w celu obniżenia kartę SIM, musimy uzbroić się w najbardziej rzeczywistych kart SIM zwykłego standardu dla nas, linijka z parą nożyczek, bardzo ostry, pożądane jest, a niektóre przyrząd do pisania, takich jak ołówek lub długopis. Jeśli wszystko, co przygotowaliśmy, a potem można rozpocząć pracę.

Traktujemy naszych pacjentów na karcie SIM i umieścić w taki sposób, że grupa kontaktowa spojrzał na nas, a ukośne cięcie tworzyw sztucznych skończyło się w prawym dolnym rogu. Teraz bierzemy linijkę i zmierzyć się z 12 do 15 milimetrów, a następnie narysuj prostokąt na naszej karty SIM, tak aby grupa kontaktowa zebrał w środku. Aby to zrobić, używając linijki wcięcie od lewej krawędzi karty SIM 1,85 milimetra i 1,4 milimetra od góry. Teraz weź nożyczki i ostrożnie wyciąć prostokąt, który zwrócił na karcie SIM. Procedura ta jest wykonywana bardzo delikatnie i ostrożnie, bo masz tylko jedną szansę, aby prawidłowo pokroić na karcie SIM. Podczas cięcia plastiku, należy trzymać płytkę z grupy kontaktowej w ich oczach, więc nie przypadkowo podłączyć go, bo jeśli tak się dzieje, że karta stanie się bezwartościowy.

Po wyciąć cały nadmiar, wyciąć plastikową ziemię w kącie, gdzie był w starej wersji. Przy czym odległość od górnej rozwartym kątem nowych kart SIM musi być 2,5 milimetra do naszego przyszłego karty SIM prosto dolnej krawędzi.

Następnym krokiem tej procedury jest to spowodowane weryfikacji. Umieść owoce swojego trudu w urządzeniu odbiornika. Jeśli nie uda – będzie miał trochę więcej przycięte na wymiar. Tak więc, czy karta SIM jest włożona do telefonu, i zaczyna szukać w sieci. Jeśli zrobiłeś wszystko dobrze – zobaczysz znak lub logo sieci.

Nie ma innego sposobu, aby wyciąć karty SIM. Jest to specjalnie zaprojektowane narzędzia. Jeśli nie mają lub nie chcą wydawać pieniądze na niego przez jedną kartę SIM, można udać się do najbliższego salonu komórkowym i poprosić go, aby spełnić swoje pragnienia. Zazwyczaj taka procedura jest warta grosza, jeśli nie zrobisz wszystko za darmo. Jeśli nie jesteśmy pewni swoich umiejętności i boją się bałagan karcie SIM nieprawidłowe przycinanie, opcja ta nie może być lepiej, rozwiązać problem.