209 Shares 7497 views

Stosowanie leku „Furagin” zapalenie pęcherza

Zapalenie pęcherza – jest to choroba zakaźna układu moczowego, do którego, z reguły, częste oddawanie moczu, bolesne obecności ropy krwi i w moczu. Odróżnić przewlekłego i ostrego zapalenia pęcherza moczowego. Choroba ta występuje u kobiet ze względu na szczególne cechy anatomicznej budowy układu moczowego.

Ponad 80% wszystkich przypadków zapalenia pęcherza wywołanych E. coli E. coli. W innych przypadkach choroba jest sprowokowany przez inne patogeny.

Antybiotyki w leczeniu zapalenia pęcherza należy wybrać się do lekarza. Zrobi tak uwzględnieniem indywidualnych cech ciała i ewentualnych przeciwwskazań do badania wrażliwości na leki. Dość często lekarze przepisujący lek "Furagin" zapalenie pęcherza. Jest to środek przeciwbakteryjny należący do grupy nitrofuranów. Stosowanie leku „Furagin” pęcherza moczowego opartego na jej aktywność wobec bakterii Gram-ujemnych i Gram-dodatnich. Ma działanie bakteriostatyczne na Escherichia coli, Klebsiella, Staphylococcus i pałeczek jelitowych. Składnik aktywny – furazidin – działa na kwas nukleinowy z komórki bakteryjnej, przeznaczenie konkretnych enzymów, które hamują syntezę białek. Dzięki temu proces jest zakłócony oddychanie wewnątrzkomórkowe, a komórka umiera. Ponieważ wiele mechanizmy oporności działaniem mikroorganizmów do nitrofuranam wystarczająco niska.

Zazwyczaj podczas korzystania z narkotyków „Furagin” zapalenie pęcherza bolesne objawy mijają dość szybko. Wynika to z faktu, że furagin hamuje syntezę komórek bakteryjnych różnych toksyn, a stan pacjenta poprawił się znacząco. Przyjmowania leku i 1 tabletki po posiłku 3 razy dziennie. Przebieg leczenia wynosi zazwyczaj od 7 do 10 dni. Jest niezwykle ważne, aby kontynuować leczenie i po zakończeniu głównych objawów. Jeśli nie zostanie to zrobione, choroba może przejść z ostrego do przewlekłego formularza.

Przeciwwskazania do stosowania leku „Furagin” zapalenie pęcherza może być nadwrażliwość, dziecko, przewlekła niewydolność nerek, ciąża i laktacja. Działania uboczne mogą występować zmniejszenie apetytu, bóle głowy, reakcje alergiczne i zaburzenia czynności nerek.

Tak więc, jako głównej metody leczenia zapalenia pęcherza zastosowaniem leczenia farmakologicznego: pacjentowi antybiotyk jest przewidziany. Zapalenie pęcherza można wyleczyć szybciej, jeśli przestrzegać pewnych zasad:

  • Brać leki przeciwskurczowe, aby złagodzić ból.
  • Pić przez cały dzień z ziołowym przeciwbakteryjną, efekt przeciwspazmatyczny (bulionu mącznicy lekarskiej lub żurawiny, różne gotowe opłat urologiczne).
  • W czasie leczenia wymaga resztę seksualnej.
  • Szybsze odzyskiwanie również przyczyniają się do prawidłowego trybu dnia i diety. Od dieta powinna wykluczać ostry, wędzone i słodkie pokarmy. Nie zaleca się spożywania żywności w dyni, czosnku i pikantnych. Jest to szczególnie ważne w przypadku leczenia przewlekłego zapalenia pęcherza moczowego.