332 Shares 3590 views

Czy chcesz gotować: Powidła z kością? Przepis dla Ciebie!

Dereń – jagoda dla centralnych i północnych regionów Rosji jest dość egzotyczne, ale za południową – całkiem znajomo. Osiągnęły poziom techniczny dojrzałości owoców drzewa Cornel smaczne, przydatne, ponieważ Zawiera dużą liczbę mikrokomórek, pektyny, sole mineralne i inne użyteczne substancje przez organizm. Przyjemna kwasowość i lekki tarta Notke oni ugasić pragnienie. Przynoszą również obniżyć temperaturę, posiada wzmacniajace. Ponieważ owoce są zalecane do spożycia na surowo i przechowywać na zimę. Na przykład, w postaci jam.


Krwawnik Cherry Jam: główna droga

Zaleca się zebrać: Powidła z kością. Technika przepis i gotowania w tym przypadku jest znacznie prostsze. Po warstwą miąższu wokół kości małego samego jagód jest dość trudne, obrać ją mocno. Ponieważ szlifować będzie trudne. I kilka wyjaśnień. Po pierwsze, wymaga dużo cukru, każdy: Powidła (z kością lub bez recepty – nie ma znaczenia). Po wszystkich owoców, nawet gdy konsument dojrzałość, jest kwaśny. Po drugie, nie są one tak soczyste jak wiśniowy lub truskawki i podczas gotowania wymaga dodawania wody. Po trzecie, dla lepszego zachowania konserwy: Powidła z recepturą kości zaleca umieszczenie trochę kwasu cytrynowego. Przy okazji, dzięki jej smak produktu jest bardziej żywe i nasycone. I pojawienie się na deser, jego kolor również znacząco poprawiła. Ale wracając do praktycznych wskazówek i porad. Zaczynamy przygotowania: powidła z kością. Przepis jest w następujący sposób: na kilogram owoców wymaga 1,2-1,3 kg cukru i pół litra wody. Tak, że owoce stały się bardziej miękkie, powinny one być zanurzone we wrzącej wodzie dwukrotnie, tj. E. Problanshirovat. Następnie wlać zimno na kilka minut do ostygnięcia. Wlej jagody w misce i przygotowania wody: gorący wodny roztwór cukru, pozostawiono do wrzenia, usuwania piany. Po 5 minutach wyjąć syrop z ognia i wlać derenia. Zbyt, czekaj, niech gotuje. Wyłącz gaz, odstawić na godzinę do miski 4, a następnie ponownie wykonać zestaw do obrotu. Na koniec vsypte małej ilości kwasu cytrynowego, gorący wlać jam w sterylnych banków i zwijać. Oto jak: Powidła gotować przez 1 dzień.

Krwawnik Cherry Jam: Metoda 2

Przygotowuje ucztę w jednym posiedzeniu. W tym celu, na każdy kilogram przemyto owoców ułożonych w zbiorniku wypełniona przez tę samą ilość cukru i wlać do szklanki i połowę ilości wody. Włącz gazu, niech treść wrzeć. Następnie zmniejszyć ciepło i gotować przez 2-2,5 godziny, mieszając i usuwania piany. Należy uważać, aby nie zakleszczyć spalony, nie zaczął się trzymać do ścian i podłogi. Półprodukty fasowania przez sterylnych słoików i śruby.

dżem bez pestek

A teraz kilka słów o tym, jak przygotować: Powidła pestek. Jagody potrzeba trochę wrzenia (kilka minut), aby umożliwić ich ochłodzenia i mielenia przez sito. Czasochłonne, wymagają dużą drewnianą łyżką lub tłuczkiem do niego. Ku jego uldze rada to lepiej użyć durszlak, skóra w sieci nie będzie zatrzymany. Następnie dodać cukier i gotować do miękkości, określając poziom zagęszczania życzenia.

Lakomtes wspaniałe owoce dla zdrowia!