711 Shares 2047 views

Jak „Android” otwarty plik PDF? Program PocketBok Reader

Rosnąca liczba osób przemieszczających się od czytania książek papierowych do odczytu elektronicznego. Jest to tańsze, bardziej wygodne. Na rynku istnieje duża liczba elektronicznych „e-czytelników”. Ale nie każdy może je kupić. Ale smartfony mają większość ludzi, w tym systemu operacyjnego Android wielu użytkowników”. Platforma ta jest bardzo łatwa do czytania książek. Wśród najbardziej popularnych formatów PDF przeważa, gdyż książka w nim są wysokiej jakości. Jak „Android” otwarty plik PDF? Musimy po prostu pobrać specjalną aplikację.


PocketBok Reader

Ta aplikacja mobilna jest przeznaczony do czytania książek na „Android”. można nie tylko czytać, ale również do tworzenia notatek tekstowych. Warto zauważyć, że ten program do PDF-plików działa również z innych popularnych formatów e-booków. Jednym słowem – jest uniwersalnym lekarstwem na wygodne oglądanie książek na urządzeniu mobilnym.

W uzupełnieniu do powyższego, aplikacja posiada bogatą funkcjonalność, dużą liczbę ustawień, unikalny, przyjazny dla użytkownika interfejs, który umożliwia dostęp do funkcji zmiany tekstu i kolor tła, rozmiar i rozmiar czcionki. Program jest w stanie zapewnić wygodny proces czytania i nawigacji plików na urządzeniu mobilnym. PocketBook jest obsługiwany przez wszystkie wersje platformy i jest całkowicie darmowy.

podstawowe funkcje

Jak "Android" open PDF-File – rozumiane. Teraz konieczne jest, aby wymienić główne możliwości dla czytelnika:

  • Strony przejrzeć za pomocą ekranu dotykowego lub przesunąć przyciski regulacji głośności.
  • Istnieje funkcja szybkiego wyszukiwania plików, które stosuje się również do dokumentów wielostronicowych.
  • Zmiany jasności ekranu.
  • Istnieją trzy tryby odczytu: przewijanie w dwie strony stronicowanych.
  • Możliwość tworzenia notatek (komentarze, markery i zrzuty ekranu).
  • Notatki mogą być eksportowane do oddzielnego pliku.
  • Łatwa nawigacja za pomocą dokumentów.
  • Szybki dostęp do dodatkowych informacji i treści.
  • Obsługuje słowniki w czytaniu książek i dokumentów w języku obcym.

Praca z programem

Chodźmy bliżej przyjrzeć się tej aplikacji. Jak otworzyć plik PDF w telefonie? „Android” skanowanie po uruchomieniu aplikacji, a użytkownik zostanie wyposażony całej zawartości na liście lub jako miniaturki. Ten tryb wyświetlania dokumentu można łatwo zmienić. Tryb projekt wyświetla tylko pokrywę, a tryb lista zawiera więcej informacji na temat każdego pliku, w tym formacie, nazwa autora i tytuł. W pobliżu widać książki, które zostały odczytane.

Jeśli mówimy o programie w sposób bardziej ogólny, nawigacja jest dostępna zgodnie z dostępnej biblioteki oraz w pamięci telefonu i karty SD. Można powiedzieć, że PocketBook – bardzo wygodną przeglądarkę książek.

Oprócz przeglądania plików, które znajdują się na miejscu, można również przejść do biblioteki online oraz do pobrania za darmo z niej jakichkolwiek prac. Jest to bardzo przydatna funkcja. Jak "Android" open PDF-File, jeśli jest on-line? Mechanizm jest prosty: Można wyświetlić informacje o książce i pobrać je bezpośrednio do smartfona lub tabletu, a następnie otwórz go odczytać za pośrednictwem aplikacji.

Inną ciekawą funkcją jest praca z bibliotek sieciowych. Można dodać dowolne źródło, z którego można łatwo pobrać książek.

wyniki

Tak więc, jest teraz jasne, jak „Android” otwierać plików PDF. Aby to zrobić, wystarczy pobrać odpowiednią aplikację.

Z drugiej jednak strony należy przypisać, że PocketBook zawiera niewielką liczbę ustawień, które mają zastosowanie do synchronizacji, skanowania i tworzenia kopii zapasowych.

Ale zawsze można znaleźć alternatywy, ponieważ takie programy w sklepie dużo. Każdy Avid Czytelnicy mogą wybrać odpowiednią opcję.