170 Shares 7421 views

Jak myć wnętrza kuchenki mikrofalowej – porady i wskazówki

Tłuszcz – najgorszy wróg naszych ulubionych naczynia, nie jest wyjątkiem, i kuchenka mikrofalowa. Każda gospodyni często zastanawia się, jak kropelki tłuszczowe i umyć uporczywych plam wewnątrz kuchenki mikrofalowej?


Sposobów, aby wyczyścić kuchenkę mikrofalową z zanieczyszczeniem wiele za mało, ale nie wszystkie z nich są przydatne i skuteczne. Wszyscy wiemy, że wielofunkcyjna kuchenka mikrofalowa bardzo przydatne w codziennym życiu, ponieważ może to być gotowane wiele różnych potraw, od tosty do wspaniałych ciast.

Ale nie iść zbyt daleko od tematu, spojrzeć na kilka opcji, w jaki sposób umyć wewnątrz kuchenki mikrofalowej.

Na półkach sklepów specjalistycznych naszej uwagi przekazaliśmy wiele produktów czyszczących, takich jak spraye, proszki i różne mydła w płynie. Jednakże, w celu sprawdzenia skuteczności środka, trzeba go kupić i spróbować. Wydawanie pieniędzy na dużej liczby funduszy, wielu nabywców są często rozczarowani nich nie uzyskania pożądanych wyników. Ponownie, szuka sposobów, w jaki sposób oczyścić wewnątrz kuchenki mikrofalowej.

Są kuchenki mikrofalowe z funkcją samooczyszczania. W takich piecach mikrofalowych wlewa się wodę do specjalnego otworu i nacisnąć odpowiedni przycisk. Gorąca para mikrofalowa stopić tłuszcz spada, a po prostu trzeba pocierać ją w serwetkę. Warto zauważyć, że taka kuchenka mikrofalowa – dość drogie. Każdy użytkownik musi zdecydować się – co kuchenka mikrofalowa jest najlepsza dla niego.

Istnieje kilka sposobów, „Dom”, w jaki sposób oczyścić wewnątrz kuchenki mikrofalowej.

1 sposób

Soda i woda. W głębokim wlać kubek wody, umieścić w oczyszczonej łyżką i umieścić w kuchence mikrofalowej przez 15 minut. Następnie podpaska delikatnie wyjąć zakorzenione tłuszczu ze ścian kuchence mikrofalowej. Może zastąpić sodę z kwasem cytrynowym lub plasterki cytryny.

metoda 2

Skórka pomarańczowa. Przed umyć wnętrze kuchenki mikrofalowej, gotować na pomarańczowo – Dokładniej, skórkę na jej temat. Następnie kubek z wodą i umieścić skorupy do wszystkie takie same, jak opisano w procesie 1. W ten sam sposób można pozbyć się niepożądanego zapachu z kuchenki mikrofalowej. Można wybrać aromatyczny olej do smaku, dodać szklankę wody i zagotować trochę. Im więcej krople dodasz, tym silniejszy smak będzie z kuchenki mikrofalowej.

3 Way

Szare mydło. Każdy wie, że mydło radzi sobie z trudnymi zanieczyszczeń, ale do mycia wnętrza kuchenki mikrofalowej, konieczne jest, aby rozpocząć z dobrej piany. Następnie stosuje się równomiernie na ścianie i pozostawić na 30 minut, a następnie dokładnie przemyć mydła w ciepłej wodzie z gąbką.

4 metody. Najskuteczniejszym

Najprostszym i najbardziej skuteczny sposób – jest oczywiście uzyskanie specjalnej osłony, która zapobiega rozpylonych kropelek tłuszczu na ścianki pieca.

Umyć mikrofalowa – wybór naturalnie gospodyni sama. Wszystkie kuchenki mikrofalowe są różne dla każdego potrzebny do mycia, a jak to będzie – to zależy od Ciebie.