893 Shares 5243 views

„Penoplex”: izolacja i jakość

„Penoplex” Dzisiaj jest bardzo popularnym materiałem. Izolacja akustyczna tego typu pojawiły się na rynku stosunkowo niedawno, ale to nie powstrzymało ją znaleźć należne jej miejsce wśród materiałów konkurencyjnych. Jedną z cech „Penoplex” wyrażona znikomy koszt wraz z wybitnych cech jakościowych. Między innymi, materiał radzi sobie z wpływem czynników zewnętrznych.


Kluczowe cechy „Penoplex”

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z „Penoplex”, to rodzaj izolacji zapewni nie tylko ochronę przed hałasem, ale także z ekspozycją na zimno. Instalacja do wytłaczania raz pierwszy pojawił się w Ameryce, a stało się to ponad pół wieku temu. Pod działaniem ciepła i ciśnienia są znaczne począwszy spieniania polistyrenowych perełek. W tej operacji, działa jako katalizator dwutlenek węgla, jak również łatwy freon. Z wyglądu znaczy makaron przypomina śmietanę, które zostały gruntownie pokonać z mieszadłem. Masa jest odsłonięta na zewnątrz sił instalacji do wytłaczania, a następnie odparowanie przeprowadza freon, a wnęki napełnia się powietrzem. Ten sposób produkcji, który jest nazywany wytłaczania pozwala na uzyskanie materiału, który ma małe pory, a tym samym wszystkie komórki w strukturze są dobrze izolowane i mają wspólne dostępu. Średnica tych komórek waha się od 0,1 do 0,2 mm. Całej konstrukcji, są rozmieszczone równomiernie.

Jeśli zastosujemy „Penoplex”, izolacja tego typu będzie w stanie zapewnić znaczną wytrzymałość powłoki. Ten wysokiej jakości z powodu powyższych cech.

Korzyści „Penoplex”

Jeśli weźmiemy pod uwagę plusy „Penoplex”, mogą być one zidentyfikowane bardzo dużo. Przede wszystkim konsumenci docenią niewielką zdolność do absorbowania wody. Funkcja ta może być uważana za jedną z najważniejszych. Taka jakość jest ceniony za tego powodu, że materiały te są często wykorzystywane w warunkach, które charakteryzują się wysoką wilgotność, zmiany temperatury, co prowadzi do tworzenia się skroplin. Należy jednak pamiętać, że jest to konieczne do ochrony odsłoniętych fragmentów materiału, ponieważ są one w stanie wchłonąć wilgoć, ponieważ istnieją otwarte komórki.

przewodność cieplna

Możesz być pewien, że materiał ma mały wskaźnik przewodnictwa cieplnego, jeśli wybierzesz „Penoplex”. Szum tego rodzaju ma przewodność cieplną w zakresie od 0,03 W / m-0C. Niskiej przewodności cieplnej i dużej pojemności, aby umożliwić wykorzystanie vlagoottorzheniyu tkanina „Penoplex” doskonale na obiekt. Ale może to wzmocnić nie tylko ściany, ale również w piwnicy, jak również systemy dachowe.

Nieznaczna przepuszczalność pary

Izolacja akustyczna „Penoplex” wielkie par opóźnienia. W związku z tym, materiał ten jest czasem w porównaniu do pokrycia dachowego. Użyj „Penoplex” może być przez długi czas, podczas operacji, będzie on dzielnie znosić negatywne czynniki zewnętrzne. Płyty opisane shumoizolyatora dobrze tolerowane liczne odwilży i cykle zamrażać, tkanina nie traci swoich właściwości. Producent twierdzi, długość życia „Penoplex”, który jest liczony pół wieku. A jeśli w podjęciu właściwej wierzchowca, zgodnie z technologią, okres ten może zostać przedłużony.

Wytrzymałość i inne cechy

Szum „Penoplex” ma wysoki stopień wytrzymałości. Oznacza to, że materiał może wytrzymać duże obciążenia i ciśnienia. Cechy te wynikają z faktu, że z materiałem podstawowym – mniejsze pęcherzyki, które nie pozwalają wstęga się kurczyć. Użyj płyta jest dość proste, a może po prostu być cięte w razie potrzeby. Użyj tego wymaga nóż, struktura jednocześnie nie kruszy się. Praca z „Penoplex” może być w każdej pogodzie, nie ma wpływu na jego jakość, a ponadto warstwa nie jest to konieczne do ochrony przed ekspozycją na słońce. Wśród wybitnych walorach można zidentyfikować i bezpieczeństwa ekologicznego. A można używać prawie każdy materiał, ponieważ nie wchodzi w reakcję z nimi w parze z tym izolowane od hałasu.

„Penoplex” jako izolacji (opinie mówią same za siebie) radzi sobie z zadaniem. Konsumenci twierdzą, że po jego instalacji w pomieszczeniach jest nie tylko ciszej, ale znacznie cieplej. Kupić te rzeczy można w przystępnej cenie, który jest również bardzo podobny kupujących. Bardzo dobre przejawia się w dzielnicy mieszkaniowej „Penoplex”. Sufit izolacji akustycznej tego materiału wykonana jest bardzo prosta. Płótno jest plastyczna i elastyczna, dzięki czemu można łatwo zamontować na ramie. Jakość ta jest niezwykle ważna dla tych konkretnych artystów, którzy nie mają specjalnych umiejętności w prowadzeniu takich operacji.