398 Shares 8923 views

Jak tkać warkocze na różne sposoby

Dziesięć lat temu, jak splot warkocze, znane tylko do zakładów fryzjerskich i matek dziewcząt. W tym przypadku, byli zaznajomieni z siłą kilku technik i metod. Dziś kosopletenie – jest to zupełnie nowy trend w sztuce fryzjerskiej. A technologia staje się coraz bardziej złożone i zróżnicowane. Spit stało się modne tkać nie tylko dziewczęta, ale także kobiety. A dzisiaj, te fryzury są bardzo ciekawe, nietypowe, czasami fantastyczne. Niektóre rodzaje plecionymi warkoczami stosowane są nawet w opcjach wieczorowych i ślubnych.


Dziś taka fryzura przestaje być czymś prostym i bezpretensjonalny. Wszystkie rodzaje Kurońskiej oferuje nam i haute couture. są stosowane w ich modzie oni pokazuje różne couturiers. Na wybiegu modelki pokazują nam eleganckie, gładkie warkocze plecionych niedbale lub umyślnie, różnie ułożone i zadziwiać. Panie mogą tylko starannie zbadać i przyjąć jedną z fryzur.

Może długa lista, jakie są metody oplotem. Ale dzisiaj wyróżnić podstawowe. Prawie każdy wie, jak zrobić normalny warkocz. Tutaj, na tym i będziemy zrobić początek, mówiąc o innych sposobach tkania.

1. Francuski warkocz. Najpopularniejszą metodą jest wykonywana po prosty i oparty na nim, ale jak splot za każdym razem nowa nić zostaje schwytany na przemian z każdej strony.

Wykonanie. Aby rozpocząć, należy zebrać włosy z przodu głowy, podzielony na trzy sekcje i przekręć je raz jako prosty warkocz. Kiedy idziesz po raz drugi do przyłączenia się po stronie zamka, chwyć pierwszy wolny cienką nić okolicy skroniowej i dodać go do głównego. Zrób to samo z drugiej strony. Powtórz te czynności, malejąco niższy wzdłuż głowy, aż do karku. Teraz nadal splot normalny warkocz, która musi być ustalona na końcu gumką. Ozdobić na własną rękę.

Wiele innych metod tkania, jak i francuski, dostarczyć do chwytania pojedynczych wolnych części włosów i łączenia ich w podstawowej warkocz. Jest jeszcze jeden sekret, jak splot warkocze z cienkiej, gładkiej pryadochkami: przechwytywanie części boczne muszą być przeprowadzane z paznokcia na małym palcu podczas gdy pozostałe palce trzymać pozostałe elementy splecione warkocze. Pinky paznokieć, jak grzebień, można dokonać płynnego rozstanie i delikatnie oddzielić włosy. Ale jeśli czujesz się nieswojo, użyj grzebienia z uchwytem, kończąc na cienkim, wąskim końcu.

2. Odwrócony francuski warkocz. Różni się od zwykłej tym, że francuski pasma boczne zachodzą między dwoma innymi nie z góry, ale od dołu. Zatem warkocz wygląda dziwnie, jakby ustanowione na jej głowie. Ta fryzura modne różnych porach roku w rzędzie. Ponadto, nauka to zrobić, będziesz już wiedzieć jak tkać warkocze, działa na jej podstawie. Które? Na przykład, siatkowych, gdy plecione warkocze delikatnie pociągnąć włosów, tworząc pętlę. Będziemy mieć trochę praktyki, aby zrobić to sprawnie i dokładnie. Jeśli pętle zrobić to samo, kosa przypomina koronki jeśli ich uwolnienie tylko jedną ręką, można przekręcić warkocz na kwiatek. Okazuje szalenie piękną fryzurę, która tworzy romantyczny obraz.

Wykonanie. Zebrać włosów od czoła głowicy i dzieli się na trzy części. Rozpoczęcie splot oplotu na etapie ustalania nici bocznej pomiędzy dwoma innymi poniżej. Powtórz po drugiej stronie. I za każdym razem, przy boku nowych luźnych nici i dołączenie go do głównego, korby dno ramach dwóch pozostałych. To trochę bardziej skomplikowane i nietypowe palec niż zwykle splot francuski warkocz, ale cała rzecz w praktyce. Kończy się na szyję. Następny tka zwykłą kosą, ale również korby pasma boczne spodu.

3. KOLOSOK lub Fishtail. Również bardzo piękny sposób tkania. Ponadto struktura powstałego warkocz jest taka, że światło odbija się od włosów we wszystkich kierunkach, a oni mienią i błyszczą. Udekoruj z cekinami – i będziesz mieć piękną wersję fryzura wieczorem.

Wykonanie. Zacheshite wszystkie włosy do tyłu. Z zauszniki zostały oddzielone cienkie zapewniają wyznaczone i skrzyżowane je ze sobą w środku poniżej korony. Trzymając prawą rękę, odsyła je do głowy. Lewa porwać nowej nici i umieść go na prawo. Ściskając skręconą część jest teraz lewą ręką, wykonaj powyższe czynności w prawo. Kontynuując nici krzyżują się ze sobą, zejść do szyi. Teraz, bez puszczania włosy skrzyżowanymi ramionami, nadal tworzyć nowe pasma powstałego pod ogona końskiego. Koniec przymocować gumkę lub taśmę.

Po opanowaniu techniki, pokazać jak splot warkocze, córkę. Wygodny trenować na lalki. Gdy dorośnie, będzie mogła sama się warkocz włosy i sprawiają, że piękne i zróżnicowane.