642 Shares 7212 views

O, ty otworzyć 7z

Teraz powiemy ci, co otworzyć 7z. Format ten jest dość powszechne. Fakt, że reprezentuje, a także jakie programy mogą wchodzić w interakcje z nimi i będziemy rozmawiać.

Co to jest?

Przed włączeniem do pytania o to, co by otworzyć 7z, należy zauważyć, że materiał ten format kompresji. Służy jako podstawa do mechanizmu kompresji LZMA dla niego. Technologia ta polega na wysoki stopień kompresji możliwości i szyfrowania. Format obsługuje nazwy plików Unicode, a także materiały o dużej wielkości. Początkowo wprowadzono rozszerzenie programista Igor Pawłow w archiwum „7-Zip». Obecnie istnieje wiele programów do kompresji plików wspieranie wspomnianej ekspansji.

Przed zainstalowaniem na komputerze historyka należy zidentyfikować najważniejsze funkcje, które chcesz zobaczyć w nim. Wiele programów i dekompresji plików kompresował mają obecnie dobrych okazji, nawet wolne, ale wszystkie z nich można podzielić na wygodny i mocny. W tym przypadku, „mocny” może zawierać aplikacje, które mają wiele algorytmów szyfrowania i współczynniki kompresji. Ponadto, te rozwiązania informatyczne są w stanie podzielić archiwum na określoną liczbę woluminów, a także dostarczyć, gdy chcesz sprężonego hasło materiałowej.

łatwość

Jeśli zastanawiasz się, że to rozszerzenie 7z, otwierasz go i jak go używać, możesz pomóc i bardziej „wygodne” rozwiązanie. Są one zoptymalizowane aby osiągnąć najszybsze przetwarzanie archiwów. Tego typu program jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy tworzą archiwa rzadko, ale z niezwykłą regularnością rozpakowuje materiałów uzyskanych z Internetu.

W celu ułatwienia ich dane aplikacji, programiści często pozbawia je z różnymi ustawieniami opcjonalnymi z wydobycia plik może być przeprowadzone za pomocą menu kontekstowego Eksploratora.

Siła «WinRAR»

Przede wszystkim należy odpowiedzieć na pytanie, niż otworzyć 7z, niesie ze sobą stosowanie WinRAR. Ten program jest plik archiwum z wieloma funkcjami, które wiążą się z wydobyciem, edycji i obróbki materiałów. Obsługuje wiele formatów plików.

Wniosek został opracowany w wersjach dla systemów 64-bitowych i 32-bitowych systemów Windows działających, jak również specjalnym wydaniu dla wielu popularnych platform: FreeBSD, Android, Windows Mobile, OS X, Linux. Jeśli mówimy o wersjach dla Windows, należy zauważyć, że jest to darmowy okres próbny. Innymi słowy, po 40 dniach działania aplikacji zacznie agresywnie oferując nabycia licencji. Przejęcie to odblokuje dostęp użytkownika do wsparcia technicznego i aktualizacji. Jednak nawet w przypadku braku licencji archiwum nadal będzie działał poprawnie. Aby utworzyć plik, program może korzystać z własnego formatu RAR, a także zwykłe ZIP.

Aplikacja oferuje inteligentne analizatora, który sam może określić optymalną sekwencję i kompresji technologii. To oprogramowanie ma swoje archiwa klucz zabezpieczeń. Każde archiwum towarzyszy podpis cyfrowy i klucza kryptograficznego zabezpieczania, o długości 128 bitów. Jeśli mówimy o najnowszych wersjach historyk, w niektórych rodzajach długości krypto-key to 256 bitów. Obsługuje pliki o dowolnej wielkości.

Użytkownik ustawia współczynnik kompresji wybranych plików. Aby utworzyć plik rodzajowe, które mogą być uruchamiane na platformach, na których nie ma siedzibę rejestrator danych, należy użyć funkcji SFX (archiwa samorozpakowujące).

alternatywy

Aby odpowiedzieć na pytanie, niż otworzyć 7z, może i wiele innych programów. Wśród nich należy wymienić: ZipGenius NX Wolny, JustZIPit, J7Z, TUGZip, IZArc, PeaZip, 7-Zip i WinZip. Od teraz, wiesz, że on jest 7z archiwum, otwórz go i jak go używać. Programy do uznania tego rozszerzenia jest wiele, wybór należy do ciebie.