536 Shares 1991 views

Australia Wyznanie: podwójny wiara w wyniku działalności misjonarzy

Rzadko, turyści dostać się do Australii, więc jest to rodzaj pustym miejscu Ratio mapa temat średniego dochodu. Ale jeśli uda się dostać do swoich gościnnych brzegach, nigdy nie zapomni o każdej sekundzie, które odbyło się na tym kontynencie.

Najstarszy kontynent na Ziemi

Przed wyjazdem do Australii trzeba rozwijać. Nie jest konieczne, aby przejść do wypoczynku na plaży lub na zakupy. Oczywiście, aby dostać wszystko to w kraju może być jeszcze bardziej obficie. Ale w Australii trzeba iść tylko wtedy, gdy jesteś gotowy, aby usłyszeć delikatny szept duszy zamkniętej w każdym ziarnka piasku i rock jałowy sawanny, wypalonej pod bezlitosnym słońcem.

Co wiemy o Australii?

Koale, kangury, Sydney Opera … Co jeszcze wie zwykłych ludzi tego starożytnego kraju? Prawdopodobnie nic. Ale w rzeczywistości, Australia może otworzyć Ci wiele ciekawych faktów. Na przykład, tubylcy pojawiły się na tym kontynencie, uważane za pierwszych ludzi na Ziemi. I zwierząt, które stały się symbolem kraju, mieszkał kiedyś wszędzie nieznane i cudem udało się przeżyć tylko w jednym miejscu na świecie. Zaskakujące i oryginalne dzieła sztuki przez lokalnych mieszkańców, który teraz ledwo przetrwały w kraju. Wszystko to można mówić długo i szczegółowo. Nawiasem mówiąc, wśród turystów, którzy wiedzą, która religia w Australii? Spróbujmy odpowiedzieć przynajmniej w tej kwestii.

Religie Australia i Oceania

Aborygeni, zamieszkujących tereny Australii i Oceanii, miał bardzo nietypowe przekonania. Przybył na te ziemie misjonarzy byli zaskoczeni liczbą bogów i obrzędów, które są wykonane przez lokalnych mieszkańców. Australia Religia ustawiły się na wierze w duchy, ogarniając wszystkie rzeczy na ziemi. Aborygeni dusze obdarzone tylko żywe istoty, ale uważa się, że kamienie i drzewa w stanie odpowiedzieć na ludzkiej rozmowy. Musisz wiedzieć, właściwe słowa. Każde plemię wiedział Czarnoksiężnik specjalnych słów, które mogłyby przynieść deszcz lub chmury w upalny dzień. Największy wpływ miał plemiona, czarowników, którzy mogli zarządzać wszystkimi zwierząt i zjawisk naturalnych.

I religia w Australii nie była zjednoczona w całym. Każde plemię miało dużo ich bóstw i obrzędów. Aborygeni religijnie przestrzegać tradycji i zaszczycony swoich bogów, obdarzając ich samopoczucie. Australia Religia i wierzenia ludów Oceanii są ściśle ze sobą powiązane, co oznacza wspólne korzenie pochodzenia Aborygenów. Dowodzą tego malowidła ścienne i historie złożonych przez mieszkańców.

Australia: religia i misjonarze

Okazało się, że pierwsi Europejczycy osiągnęli kontynentu australijskiego księży katolickich. Od pierwszych dni zaczęli aktywnie działać na rzecz edukowania mieszkańców. W wielu rejonach Australii i Oceanii, spotkali zacięte tubylców oporu. Doprowadziło to do ogromnej rzezi i zniszczenia wielu pokoleń wraz z ich kultury i tradycji.

W środku pozbycie Aborygenów pogańskich przetrwały w ziemi Australii wylądował protestanckich duchownych, którzy gorliwie obsługiwane pracę swoich współwyznawców. XVIII wieku można uznać za okres eksterminacji Aborygenów na całym kontynencie. Kapłani ciężko pracował i udało się niemal wymazać pamięć o wierzeniach tubylców australijskich, barbarzyńsko niszczą wszystko namacalne dowody religii pogańskiej.

Religia australijski kontynent dzisiaj

Każdy, kto kiedykolwiek udał się do odległego kontynentu można powiedzieć, że Australia, która religia rzeczywiście zostało zniszczone, ale udało się pogodzić różnych wyznań i przekonań.

Według oficjalnych danych, prawie jedna trzecia populacji to katolicy, około dwudziestu procent Australijczyków wyznawania protestantyzmu, a reszta – buddyzm i judaizm. The Australian Konstytucja niesie zasady wolności religijnej, tak różne od uporczywych prób misjonarzy czerpać Aborygenów prawdziwej wiary.

Pozornie wszystko wygląda całkiem przyzwoity – wiele kościołów chrześcijańskich w tym kraju, którzy uczęszczają tubylców. Ale w rzeczywistości, fundamenty chrześcijaństwa mają małe zainteresowanie Australijczycy. Większość z nich jest otwarcie opowiada podwójny wiary. Oznacza to, że chodzą do kościoła i czytać Biblię, ale w tym samym czasie cześć bogów swoich przodków, i regularnie wykonywać niezbędne rytuały.

Na przykład, zachowany obrzęd inicjacji chłopców i dziewczynek w wieku dorosłym. To dość przerażające misterium, w którym nastolatek musi „umrzeć” i zmartwychwstać. Rytuał towarzyszą stosowaniu krwawą ranę, po czym napój pije odurzający dziecko zanurza letarg. Nie zawsze jest to możliwe, aby obudzić się z niej, takie przypadki są znane władzom, a nawet Australii. Ale przymykają oko na takich uroczystościach, nie prowokować niezadowolenie Aborygenów i starć z policją.

Religia Australia dzisiaj – to tylko echo dawnych wierzeń i tradycji. Kraj ten jest doskonałym przykładem tego, jak nieprzemyślane działania Europejczyków uważali się za ludzi wykształconych, doprowadziły do zniszczenia unikalnej formacji kulturowej. Restore to dziedzictwo nie jest już możliwe.