779 Shares 7016 views

Ile trzeba skakanka schudnąć szybko?

skakanka – jest przedmiotem, a nie tylko użyteczny dla utraty wagi, ale również taki, który nie będzie wymagać kosztownych odwiedzić siłownie. Jest to najbardziej przystępne w opcji kosztowej, z którego można szybko i skutecznie pozbyć się dodatkowych kilogramów. Jesteś teraz zainteresowany w pytaniu: ile trzeba skakać na linie, aby schudnąć? Intensywne i regularne ćwiczenia dadzą pożądany efekt, a wyniki nie będą długo czekać. Twoje zdrowie poprawi, oddech staje się bardziej nawet waga zacznie się opuszczać.


Skok – to przydatny

Skakanka – to dokładnie to samo symulator, podobnie jak każda inna. Przy prawidłowym użytkowaniu i regularne ćwiczenia skutkować będzie nie gorszy niż po bieżni aerobik czy pływanie. Odpowiedź na pytanie, ile trzeba skakać na linie, aby schudnąć jest prosta: systematycznie, w przeciwnym razie pozytywna dynamika po prostu nie widać. Musisz zrobić dla siebie jasny plan malowania obciążenie każdego dnia, a następnie ją.

Pozytywny wpływ na zdrowie:

 • Regularne skakanka wzmacnia nogi, dzięki czemu są silniejsze i zapobiegają tworzeniu się zakrzepów krwi.
 • Będzie ona znacznie poprawić pracę aparatu przedsionkowego.
 • Ćwiczenia zapobiegają występowaniu chorób serca.
 • Jest to doskonała profilaktyka cellulitu.

Oprócz wszystkich wyżej wymienionych, podczas skoków organizm wydziela hormon szczęścia. Oznacza to, że szkolenie będzie pobierać opłaty z pozytywnej energii na resztę dnia.

Jak długo należy skakanka dziennie, aby schudnąć

Kluczową kwestią dla każdej dziewczyny, która poprosiła o siebie, aby pozbyć się nadwagi to jaka powinna być intensywność treningu każdego dnia, tak, że wynik nie trzeba było długo czekać.

Na początku, jak najszybciej rozpocząć skakanka, częstotliwość szkolenia należy podzielić przez cały dzień. Tam musi być trzy podejścia, trwa od 10 do 15 minut w czasie. Przechowywać w danej temperaturze przez cały tydzień, tylko po to obciążenie może zostać zwiększona. nie robić przed zaleca się z tego powodu, że zbyt dużo obciążenie grupy mięśni może doprowadzić do tego, że będzie wszystko chorują, a następnie zająć się nim będzie niemożliwe.

Zbieramy rozpędu

Tak, to ile trzeba skakać na linie w ciągu dnia, aby schudnąć? W pierwszym tygodniu intensywność szkolenia nie jest wysoka, ale to wystarczy, aby uruchomić proces spalania tłuszczu. Ponadto, efekt będzie działać przez kilka godzin po zakończeniu skoków.

Następnie należy zrobić dla siebie harmonogram drugiego tygodnia. Każde ćwiczenie można dodawać do 10 minut. Teraz twój jedno podejście będzie od 25 do 30 minut. Nawet jeśli czujesz się dobrze i może trwać dłużej, nie rób tego

Maksymalny czas, które mogą być dodawane co tydzień – 10 minut. Ciało dostanie hasteless ładunek, a mięśnie nie będą czuć nadmiernego napięcia.

Naucz się skakać poprawnie

Niewielu wie, ile trzeba skakać na linie, aby schudnąć 10 kg, powinny nadal być w stanie to zrobić poprawnie. Wydaje się, że najprostszym symulatorze, ale nadal trzeba przestrzegać pewnych zasad:

 • Mięśnie są zawsze w potrzebie ogrzewania. To z tego powodu, że na początku szkolenia nie musi skakać zbyt intensywne. Daj swojemu organizmowi trochę czasu, aby się przyzwyczaić.
 • Kiedy skoki łokcie powinny znajdować się jak najbliżej do ciała.
 • Wzrok skierowany jest prosto, plecy proste.
 • Nie lądować w czasie skoku na całej stopie. Tylko skarpety muszą dotykać podłogi, obcasy są w powietrzu.

Wybór liny

Podczas treningu, powinien czuć się tak komfortowo jak to tylko możliwe, z tego powodu, zanim obliczyć, ile trzeba skakać na linie, aby schudnąć, trzeba indywidualnie dla siebie znaleźć odpowiednią długość niego.

To bardzo proste. Weź linę w dłoniach, stopach, ustawić się w środku. Następnie pociągnąć linkę tak, że przebiega wzdłuż kadłuba. Optymalne będzie długość, która pozwala być ręce na wysokości klatki piersiowej.

Jeśli wybierzesz złą linę, a następnie w klasie będzie stale czuć się nieswojo: Prim nogi lub mylone z liny. Nie przeprowadzono badań dotyczących skuteczności w tym przypadku po prostu nie zostanie osiągnięty. Po prostu będzie stale nerwowy.

Ćwiczenia z liny

Wiesz już, ile razy dziennie trzeba skakać na linie, aby schudnąć, uczyniły dla siebie planu treningu. Teraz nadszedł czas, aby rozpocząć ćwiczenia.

Skuteczne ćwiczenia:

 • Najprostszym skoki na dwóch nogach, pamiętamy je z mojego dzieciństwa.
 • Alternatywne nogi podczas skoków (po lewej stronie, a następnie po prawej stronie).
 • "Stray skoków." To jest, gdy w procesie jesteś w ruchu z boku na bok lub przodu do tyłu.
 • Bardzo skuteczna jest ćwiczenie do tyłu. W tym czasie, zwiększa koncentrację i spalić więcej kalorii.
 • Można nawet zrobić symulację na miejscu, daje doskonałe rezultaty.

Dzięki temu zestaw ćwiczeń, będzie można zróżnicować swój codzienny trening. To nigdy nie nudzi cię, ale wręcz przeciwnie, sprawi, że zajęcia bardziej przyjemna. Co ważne, nie należy zapominać o indywidualnych obliczeń, ile minut trzeba skakanka, aby schudnąć, i zanim nie przekroczy ten okres czasu.

Reakcja na skoki

Najważniejszą rzeczą w ćwiczeniach na linie – jest utrzymanie pierwsze 6 minut. Faktem jest, że w tym czasie ciało brakuje tlenu, serce zaczyna bić szybciej, i czujesz się zmęczony. Doświadczenie nie jest konieczne, to jest całkiem normalne, bo dajesz mięśnie obciążenie.

Taki stan będzie trwał 5-6 minut. Jeśli można zebrać siły woli w pięść i nosić go wtedy byłoby znacznie łatwiejsze. Organizm przyzwyczaja, tętno wyrównać starty zagłodzony na tlen.

Po kilku tygodniach będziesz musiał zapomnieć, ile trzeba skakanka, aby schudnąć. Intensywność treningu wzrośnie, a ty spokojnie wykonywać ćwiczenia przez 30-40 minut na raz, nie zauważając czas.

Kiedy będzie wynikiem

Ile czasu trzeba skakanka schudnąć – to pytanie, które interesuje każdą kobietę, która postanowiła zaangażować się w tego typu szkolenia. Średnie spalanie kalorii , 15 minutowy trening jest około 750 kalorii.

Jeśli chcesz, aby dokładnie obliczyć, ile energii zużywa się z pewną intensywnością treningu na swoją wagę, trzeba pomnożyć przez 9 kalorii ilość kilogramów. Wynik ten będzie liczba wskazująca, ile energii można spalić na treningu. Oczywiście, wynik ten może wydawać się nie tak wielkie. Jednak największym plusem jest to, że skakanka przeciwieństwie do diety to nie zyska masę z powrotem. Kilogramów będzie go stopniowo, wynik jest zabezpieczona.

Ile razy trzeba skakanka, aby schudnąć? Wartość ta może być zindywidualizowane dla każdego. To wszystko zależy od intensywności treningu.

Przeciwwskazania

Pomimo faktu, że lina jest najbezpieczniejszym symulator, który można znaleźć dzisiaj, istnieje szereg przeciwwskazań, które są ważne do rozważenia:

 • Nie zalecamy skakanka do tych ludzi, którzy cierpią z powodu nadwagi. Fakt, że jest to często w takich przypadkach, osoba ma pewne problemy związane ze stanem wewnętrznym organizmu.
 • Konieczne jest indywidualnie obliczyć, ile czasu trzeba skakanka, aby schudnąć, a nie zwiększać intensywność treningów przed czasem, to jest niebezpieczne dla wszystkich grup mięśniowych.
 • Jeśli masz najmniejszych problemów z kręgosłupem, lina jest surowo zabronione, a także inne działania fizyczne.
 • Nie można zacząć wykonywać po posiłku, żołądek dać trochę czasu na przetrawienie wszystkiego i odpocząć.

Teraz, gdy wiesz, ile trzeba skakać na linie, aby schudnąć. Recenzje tego typu szkolenia mogą znaleźć tylko pozytywne. Wszystko w jednym głosem mówią, że skoki – to jest naprawdę skuteczne. Przy odpowiednim czasie klasy zarządzania wynik nie jest długo czekać. Potwierdzają to opinie wielu stażystów, niezależnie od wieku.