506 Shares 9645 views

Jak dziane opaski?

Opaski mogą być bezpiecznie przypisana do kategorii akcesoriów, które pozwolą każdej kobiecie wyrazić swoją indywidualność. Już w sprzedaży, można znaleźć dużą liczbę tych produktów, do wytworzenia których producenci na ogół różni się materiały elastyczne są używane. Mogą być wykonane w bardzo cienkie paski, a może być dość szeroki, w pełni obejmujące czoło. A ci, a inni są zawsze popytu na kobiety, bo mogą jednocześnie wykonywać kilka różnych funkcji. Z jednej strony pozwalają one ustalić włosy podczas wysiłku, az drugiej strony – to projektant biżuterii, który podejmie ostateczną touch do wizerunku kobiet. Mogą one chronić przed zimnem w zimie i zaoszczędzić na ciepło w okresie letnim.

Ale bez względu na oryginalną formą lub barwiących nie mają produkt sprzedawany na rynku, w butiku lub sklepie, w każdym przypadku istnieje ryzyko, aby znaleźć inną kobietą dokładnie taki sam opatrunek jak ty. Dlatego też, jeśli chce być jedynym właścicielem tego akcesorium, należy zrobić to sam. Pałąk można szyć, podnieść do tego celu wystarczająco elastyczny materiał, splot wykorzystaniem frędzla, można połączyć. Ta ostatnia metoda jest wielką szansą dla wyobraźni. Po pierwsze, krawat bandaż na głowie będzie w stanie praktycznie każdej kobiety, jako podstawy dziania wszystkich nauczanych w szkole. Po drugie, dzianiny można nosić cały rok, najważniejsze, aby odebrać część wątku sezonu. Jeśli połączyć je z wełny, a następnie produkt modny zamieni się w kapeluszu, który będzie w stanie ogrzać jego posiadacza, nawet przy bardzo niskich temperaturach. Jeśli wybierzesz skórę skład którego właściwości identyczne lub w pełni zgodny z bawełny odcinku, a następnie w taki bandaż nie będzie gorący najbardziej gorące lato, i będzie to wspaniały dodatek do Dzianiny strój kąpielowy lub Topu tego samego wątku. Po trzecie, dzianina może być bardzo łatwo ozdobić nie tylko ze względu na wzór, ale również z powodu różnych elementów dekoracyjnych.

Jeśli mówimy o tym, jak zawiązać bandaż na głowie, jest możliwe na dwa sposoby:

  • hak;
  • szprychy.

W pierwszym etapie, w obu przypadkach jest konieczne, aby połączyć się z podstawy w postaci prostokąta o długości 3-4 cm, mniejszy niż obwód głowy, a jej szerokość jest równa żądanej szerokości gotowego wyrobu. Łącząc końce prostokąta, masz puste przyszłych bandaże, które następnie można ozdobić w swoim smaku, na przykład związane z kwiatem lub koralikami.

Przy wytwarzaniu zaczepu biżuterii, będzie ona dostatecznie gęsta (z właściwym doborem gęstości obwodu i dziania). W przypadku wybrania opcji kolumny bez sc, gotowy produkt zachowa swój kształt, ale trudno będzie w złym doborze przędzy jako głównego wzorca. Aby tego uniknąć, skład wątku musi być taki, że gotowy produkt może łatwo dotrzeć z powrotem do swojego pierwotnego rozmiaru. Gęstość dziewiarskich można odebrać na numer konta grubości haka i nici. Bardzo często pałąk z dzianiny w formie girland kwiatowych. Do tego vyvyazyvayut poszczególnych elementów, które są następnie łączone ze sobą albo zszyte z hakiem gwintu. Takie produkty są najlepiej nadaje się na lato, lub w przypadku podróży do krajów tropikalnych.

Opatrunki związane głowę szprychy, cieńsza, łatwo stracić kształt, ale dlatego, że lepiej jest nosić w czasie upałów. Jeśli chcesz, aby ten dodatek do poza sezonem lub zimą, trzeba albo podnieść przędzy z maksymalnie wełny (igieł w tym przypadku konieczne jest podjęcie bardziej subtelne) albo początkowo dostarczyć Państwu produkt został wyprodukowany przez dwie warstwy. Szerokość podstawy w tym ostatnim przypadku będzie dwa razy tyle.

Jak widać, można zrobić sobie jako akcesorium mody z minimum czasu, wysiłku i materiałów.