247 Shares 1846 views

Jak przynieść smoka Merkurego w grze "Dragomania"

"Legendy Dragomania" – doskonała aplikacja dla urządzeń mobilnych działająca na platformie Android. Ta gra, w rzeczywistości jest wirtualnym gospodarstwem do uprawy tych majestatycznych stworzeń. W tym krótkim przeglądzie ujawnimy kilka tajemnic gry, a także powiedz, jak przynieść smoka Merkurego.


Opis wniosku

Według fabuły, złe wikingowie zostali złapani przez Wielkiego Opiekuna Smoków – profesora Hogwina. A teraz stałeś się jedyną nadzieją na zbawienie. Ale nie wszystko jest tak proste, ponieważ silna armia może atakować osadę wikingów. I do ciebie należy stworzyć armię smoków. W tym celu musisz zbudować małą osadę i rozpocząć hodowlę tych stworzeń. Zanim dowiesz się, jak przynieść smoka Mercury, spójrzmy na podstawowe zasady gry. Na początku musisz zbudować kilka przydatnych budynków: schronienie dla smoków, a każdy typ będzie wymagał oddzielnego budynku, kopalni górniczych, wież obronnych i wiele innych. To wszystko odbywa się w celu zapewnienia, że Twoja osada może odrzucić wszystkich wrogów, a ty w tym czasie zaangażowaliście się w wycofywanie smoka walki. W tym przypadku będziesz miał dość duży wybór – w grze jest więcej niż 50 rodzajów tych stworzeń.

Istota gry

Przekraczanie smoków i pozyskiwanie nowych gatunków jest praktycznie głównym celem aplikacji. Z każdym nowym poziomem, który możesz wykorzystać do działań w witrynie, dostępne będą potężniejsze i potężne typy tych skrzydlatych stworzeń. To z kolei zwiększy szanse na wygranie walk z Wikingami lub innymi graczami. Oczywiście, zanim pojawi się silny smok, musisz jeszcze go wyhodować. I jak to zrobić, chętnie poinformujesz o tym profesora – wirtualnego asystenta w grze.

Ponadto uprawa smoków – całkiem atrakcyjna okupacja, ponieważ każde stworzenie przynosi pewien zysk. I otrzymane od nich złoto można wydać na wszelkiego rodzaju ulepszenia lub przyspieszenia w grze. Im więcej licznych i różnorodnych "farm dla smoków", tym więcej zyskujesz, a tym więcej możliwości. Aby mieć do dyspozycji dużą liczbę osób, musisz zrozumieć zasady ich uzyskiwania. Niektóre można kupić w sklepie z dziczyzną za diamenty lub diamenty lub wygrać na imprezie, podczas gdy reszta jest wyprowadzana w wyniku przekroczenia. Jak wyciągnąć smoka Merkurego lub jakiegokolwiek innego rodzaju? Odpowiedź na to pytanie czeka na Ciebie w następnym bloku.

Przekraczanie jednostek

Aby zdobyć nowego smoka, potrzebujesz dwóch dorosłych co najmniej poziomu 4. Muszą być przeniesieni do Wigilii i odczekać chwilę, dopóki istoty nie będą mogły się ze sobą łączyć – ta zasada jest główną zasadą hodowli, w tym w celu dostarczenia smoka Mercury w grze. Okres reprodukcji istot zależy od rzadkości i należy do jednego lub innego elementu. Ale masz jajko. Teraz musi zostać przeniesiony do zadania Inkubatora, gdzie będzie to dopóki nie są gotowe domki. Następnie powstałe stworzenie musi być wysłane do mieszkania, które mu odpowiada według elementów.

Jak przynieść smoka Merkurego w "Dragonomania". Instrukcje

Aby wycofać to stworzenie potrzebujesz dwóch rodziców o różnych elementach. Pierwszą opcją są smoki, na przykład metal i śnieg, drugi – chmura i ciernie. Następnie należy umieścić przyszłych rodziców w budynku Gniazda, gdzie spędzą 12 godzin. Następnie należy przenieść jajko do inkubatora. Po 16 godzinach i 50 minutach możesz wziąć gotowe dziecko. Po tym możesz zacząć uprawiać skrzydło bojowe. Ponadto, jest inny sposób, jak przynieść smoka Merkurego w grze "Dragonomania" – jest to zakup stworzenia kryształów. Należy pamiętać, że takie przejęcie jest dość kosztowne. W końcu jeden smok kosztuje 900 kryształów. Teraz, gdy dowiedzieliśmy się, jak wydobyć smoka Merkurego, przejdźmy do swoich cech.

Opis istoty

Dragon Mercury jest rzadkim stworzeniem, ale jednocześnie nie można nazwać zbyt silnym lub potężnym, ponieważ używa tylko dwóch rodzajów uszkodzeń: główny jest metalowy, a dodatkowy to woda. Atak bazowy osiąga 58 punktów, a zdrowie – 225. Dochody z smoku – 325 monet / za godzinę. Ale jednocześnie Mercury jest niezwykle potrzebny do hodowania bardziej rzadkich gatunków, na przykład księcia. Pamiętaj, aby spróbować dostać ten stwór do swojej kolekcji.