789 Shares 3350 views

Podróż na Krym: Storm – Podróżni

W celu przeprowadzenia doskonałe wakacje, nie muszą szukać ośrodków w innych krajach. Państwo spędzić wakacje odwiedzając Krymie. Burza, opinie potwierdzają to jest miejsce, gdzie można nie tylko odpocząć, ale również w celu poprawy ich zdrowia. Jest to mała wioska wakacyjna, która ciągnie się 25 km od Jałty. Jest bardzo piękne i ciekawe, od tej miejscowości od ponad stu lat. Dużą zaletą jest to, że znajduje się na wybrzeżu Morza Czarnego. Dzięki leczniczym błocie, pięknych naturalnych plaż i klimatu to jest bardzo popularne wśród turystów. Niedaleko wsi i ośrodków Vitino Popovka.

Trochę historii

Jeśli zdecydujesz się na odpoczynek na Krymie (Burza), opinie są mało prawdopodobne, aby dowiedzieć się o historii ośrodka. Osada przyszło ponad sto lat temu. Pierwotnie został nazwany na cześć patrona w święto Wniebowstąpienia Chrystusa – Voznesenovka. Od 1934 roku, podczas zamykania wielu kościołów, miasto zostało przemianowane w Frunzeevku. Ale nazwa ta nie trwała długo, gdyż w regionie Saki była inna wieś nazywa Frunze, a często jest zamieszanie. To z tego powodu podjęto decyzję o zmianie nazwy ośrodka w Storm w 1979 roku. To nie ma nic wspólnego z burzami, które przychodzą tu nie więcej niż reszta krymskich kurortów.

transport

W jaki sposób możemy uzyskać na Krymie (burze)? Recenzje spędzać wakacje w tym ośrodku wcześniej powiedziano, że aby dostać się do wsi nie jest trudne. W większości przypadków, ludzie idą do dworca kolejowego w Symferopolu, a następnie zmienić na autobus do Jałty. W ten sposób można spędzić 1,5 godziny, a stamtąd – do wioski. Autobusy odjeżdżają co 20 minut w okresie letnim. Ponadto, istnieje bezpośredni autobus z Symferopola do burzy, ale to idzie bardzo rzadko. Ponadto, podczas gdy hotel zapewnia transfer, który z łatwością można dostać się do samego miejsca zamieszkania.

Rest in the Storm

Jeden z najlepszych wakacji można zrobić wchodząc na Krym (burze). Opinie turystów potwierdzają, że są tu doskonałe warunki klimatyczne. Ze względu na niską wilgotność łatwo jest oddychać. temperatura latem jest zawsze w przedziale 25-29 stopni, a rzadko wznosi się wyżej, i to dopiero w ostatnich latach. Od drugiej połowy maja sezon pływania otwiera i kończy się pod koniec września. Oprócz doskonałych warunków do pływania, Burza słynie z piaszczystych plaż, które rozciągają się wzdłuż wybrzeża do 10 kilometrów. Ich charakterystyczną cechą jest łagodny stok z dna morskiego, który przyciąga wiele rodzin z dziećmi. Spacerując po plaży, nie potknie się na gliny, kamieni lub innych skał. Piasek jest dość małe, więc nagrzewa się szybko.

leczenie

Jeśli udał się do letniego wypoczynku na wsi Storm (Krym), tutaj można połączyć wypoczynek z leczeniem. Tutaj można uzyskać różne zabiegi ambulatoryjne oraz masażu próżniowego. Podczas tej procedury, specjalny masaż odbywa się pod wpływem którego jest funkcją mięśni, ścięgien ograniczonej, narządy wewnętrzne, krążenie krwi jest lepsza. Wzrost tkanki mogą być wymieniane poprzez procedury UST i wdrożenie krovoottok rozszerzenie naczyń krwionośnych, poprawiają pracę skurczową mięśnia sercowego można znormalizować do układu krążenia przez magnetoterapią. Są koktajle tlenowe, infrarush i darsonval.

Infrastruktura i rozrywka

Dla reszty istnieje wiele otwarte bary, restauracje i różne sklepy spożywcze. Jest to rynek, poczta, telefon biuro długodystansowe, fryzjer, centrum kultury. Szczególna uwaga powinna być Oyburgskoe jezioro z niebieskiej gliny plastycznej i czarnym błocie. Ponadto, goście wsi znajdują się liczne zorganizowane wycieczki z Półwyspu Krymskiego. Na wynajem katamaran plaży, skutery, zainstalowane zjeżdżalniami. Ci, którzy byli na wakacjach w poprzednim roku, w Burzy Resort Village (Krym), ceny w 2013 roku zaskoczył mile. Tak, hotel „Golden Beach” Cena pokoju zaczyna się od 60 UAH., W zależności od kategorii. Dla tych, którzy wolą bardziej komfortowe warunki życia, ich numery zapewnia hotel „Morze”, który koszt zaczyna się od 400 UAH., Lub hotelu „Emerald”, gdzie stawka 605 UAH. Niskie ceny zakwaterowania i wyżywienia. Tak więc, w pensjonacie „Yaltas” – od 75 UAH. Istnieje wiele możliwości zakwaterowania: pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, hotele, sektor prywatny, który jest znacznie koszt jest niższy niż z podobnym umieszczenia w wielkich kurortach.