552 Shares 2859 views

Polowanie na bobra na wiosnę z pistoletem jak dana?

Otwarcie sezonu wiosennego odstrzału, wiele spodziewać aktywnego wypoczynku z wielką niecierpliwością. Wiosna jest interesujący nie tylko dla jego wspaniały charakter budzi się z zimowego snu, ale również bogactwo możliwych trofeów. Wśród wielu zwierząt i gry, chwytania, który jest dostępny na wiosnę, najpopularniejszym bobra polowanie z bronią. Ten rodzaj wypoczynku pozwala w pełni zrealizować każdy myśliwego do ich wiedzy i umiejętności.


Zakaz polowania

W czasach sowieckich, polowanie na bobra był kategoryczny zakaz. Dzięki futro, zwierzę od dawna uważane zdobycz pożądane myśliwski. Beaver futro zawsze było oznaką bogactwa i dobrobytu. Popularność cenne futro doprowadziła do masowego niszczenia zwierząt futerkowych, który następnie spowodowane najostrzejsze zakazu. Nawet jeśli myśliwy-kłusownik udało się nakręcić trofeum, solarium skóra staje się prawdziwym problemem. Obawiając się kary, kuśnierzy chciał mieć nic wspólnego z futra bobra, chętny do pracy, aby znaleźć mistrz nie było możliwe.

Oficjalnie polowania dla właściciela futra magisterskiej została zakazana w 1928 roku. Korzystanie immunitet prawny, Beaver osady stopniowo zaczęły przenikać wszystkie możliwe lokalizacje osad. tamy bobrów sieci przyczyniły się do zalania ogromnych obszarów, które doprowadziły do znacznych strat w rolnictwie. Przez popularne popytu cierpienia z leśnikami zalewowych, rolników, lokatorów, myślistwo bobra na wiosnę z pistoletu, został on rozwiązany.

Jednak uzyskanie pozwolenia, aby strzelać, myśliwi zauważyli, że futro zwierzęcia nie jest tak popularny, a cena za to jest dość niska. bóbr polowanie na skalę przemysłową została przerwana. Rzadkie myśliwych wyszedł złapać bobra, dla zabawy i smacznego mięsa, dekorowanie dowolną tabelę.

Jak znaleźć bobra?

Nowa fala polowania hazardu dla cennych zwierząt przyszedł z datą przyjazdu. Teraz miłośnicy wypoczynku na świeżym powietrzu ze sobą konkurować w znajomości zwyczajów, siedlisk, sposoby łapania budowniczym tamy. Fascynujący proces poszukiwania i śledzenia bobra co roku przyciąga nowych myśliwych.

Polowanie na bobra z pistoletu na wiosnę jest szczególnie interesująca. Beaver – bestia jest bardzo przebiegły i ostrożny, która ma cienką zmysł węchu i doskonałego słuchu. Ulubionym miejscem siedlisk zwierzęcych są małe rzeki i jeziora z bujnej roślinności na linii brzegowej. Beaver można wykryć liczne ukąszenia świeżych drzew, resztki obfitym posiłku zwierzęcia ściętych krzewów i młodych drzew, tworząc tamy.

Beaver mieszka w małym domu myśliwych zwanych domki. Ze względu na małą budowę właściwie może mieć szereg wyjść obu lądzie i pod wodą. Kiedy masz zamiar polowania bóbr na wiosnę z pistoletu, myśliwy musi najpierw wykryć i wyśledzić rozmieszczenie populacji zwierząt. Na szlaku, pozostaw włochatą bestię, doświadczony łowca łatwo wykryć chatę Beaver.

Polowanie na bobra przez zasadzkę

Znalezienie mieszkalnych bobra rozliczeniowy, w sąsiedztwie byłoby dobrze, aby znaleźć mały otwór na zorganizowanie zasadzki. Jeśli nie ma takiego miejsca, trzeba znaleźć gęsty krzew lub drzewo z opadłych liści bujnej, które mogą czaić i Hunter. Jest to szczególnie ważne, gdy w zasadzce, zachowywać się jak najciszej. Przebiegły bestia, wyczuwając niebezpieczeństwo, pozostawiając siedlisko dłuższej perspektywie, wraz ze swoją rodziną. Dalsze polowania w tym momencie nie ma znaczenia.

Jeśli celem polowania nie jest warta wydobycie cennego futra, nadaje się do połowu frakcję o średnicy nie mniejszej niż 9 mm, nowi w branży myśliwskiej lepiej jest użyć kartacze, którego średnica wynosi 6,5 mm. Według doświadczonych myśliwych, Beaver zawsze pojawia się nagle, bo pistolet musi być w stanie gotowym do strzału. Trofeum oczekiwanie może trwać dłużej niż jedną godzinę, ale polowanie na bobry wiosną pozwoli myśliwym cieszyć się kilka chwil spokoju przebudzenia natury.

polowania bóbr z melkashki

Wiosna złapać bobra z małego otworu karabinu – to proces, który wymaga doskonałej trafienie z myśliwego. Cechą charakterystyczną tej metody jest trudność w precyzyjnie uderzyć. Zwierzę ma bardzo silną czaszkę, która nie zawsze jest możliwe, aby strzelać, nawet gdy nie jest polowanie na bobra z pistoletu na wiosnę. Dla łatwego wydobycia trofeum przez melkashki powinien znać dokładne miejsce upadku, które pomogą łatwo zrzucić cenne zwierzę.

Jeżeli wykryty Beaver, nieświadomy Hunter, siedząc bokiem do niego snajper musisz celować i strzelać w głowę między okiem i uchem. Kiedy cel został bestia odwróciła się, i trzeba strzelać bez zwłoki, trzeba celować w miejscu czaszki z przyłączeniem kręgu. Nieletni w kontakcie z pociskiem pozostać na miejscu, starsze agonia może próbować uciec. Tutaj głównym zadaniem myśliwego – nie przegap rannego zwierzęcia.

Korzyści z polowania na bobry na wiosnę z broni małego kalibru, jest integralność wyodrębnionych futer. Jak wspomniano powyżej, część może znacznie się popsuć sierść zwierzęcia jest obarczone jego doskonałych właściwości.

Polowanie na bobra w nocy z łodzi

Jednym z najprostszych i ekscytujących sposobów, aby uchwycić bobra można nazwać noc polowanie z łodzi z dużym centrum uwagi. Co ciekawe, żeglarstwo w ciemnym bobra nie boi się hałasu łodzi motorowych. To może pozwolić, aby zbliżyć się do myśliwego wystarczająco blisko, nie do nurkowania w głąb wody. Doświadczeni myśliwi mówią o tym, jak przeprowadzić polowanie na bobra z pistoletu, na podstawie własnego doświadczenia w ekscytujący proces.

Jedną z metod polowania z łodzi motorowej jest dość prosta: widząc w bobra reflektor pływania, należy dodać gazu przy pełnej mocy. Eksperci twierdzą, że obroty generowane przez wir śruby znacznie utrudnia ruch zwierzęcia, zamiast pozwolić mu uciec pod osłoną wody. Siedząc na strzelca łuk musi podjąć szybkie i dokładne strzałów na ustępującego bestii.

Po strzale, odczekaj chwilę zejść bestia mogła powstać, ku uciesze myśliwych. Jeśli tak nie jest, to miejsce polowania powinny być kontrolowane świcie, nawet silny prąd nie będzie kolidować zabił bobra przybić do brzegu w pobliżu miejsca strzału.

Polowanie na bobra noc

Dyskusja o tym, jak polować na bobra odbędzie się wiosną, z pistoletu wyposażonego w noktowizor, są doświadczeni myśliwi znać. Uciekając uchwycić bestię z cennego futra, bez wcześniejszego wywiadu, powinny być ściśle i starannie dobrane do miejsc możliwych populacji zwierząt. O znalezieniu w pobliżu Beaver szybkich świeże ślady pozostawione przez zwierzęta na rosnące wzdłuż stawu drzew. Wydeptane ścieżki pomagają łatwo wyśledzić budowniczy chata zapór.

Polowanie na bobra na wiosnę z pistoletu wymaga szczególnej uwagi i wiedzy o okolicy. Aby wybrać odpowiednie miejsce ambush miejsca z dobrym widokiem na terytorium wolnej strefy i na strzelaniu. Więcej kamuflaż dla myśliwego nie jest wymagane, w zmierzchu zwierzę nie będzie w stanie zobaczyć strzałkę czai. Ale obecność ostrych, obcych zapachów może znacznie zmniejszyć szanse udanego polowania. Ma wspaniały węch zwierzęcia w znacznej odległości wywęszyć zapach dymu papierosowego lub perfum.

Odkryta tamy, bóbr wykonane bronią, może znacznie zwiększyć szanse na złapanie przebiegły zwierzę. Jeśli złamiesz strukturę i ukrywa się w pobliżu w miejscu o dobrej widoczności, czekać kudłaty budowniczy nie jest trudne. Beaver pewnością przyjść na miejsce uszkodzonego wiosłowania do naprawy. Kolejnym rezultatem polowania zależy od zręczności i umiejętności myśliwego.

Przypadkowe spotkanie

Amator polowanie na bobry to miła niespodzianka w postaci losowej spotkaniu z łowcy zwierząt. Zwierzę w cichej przyjemnej pogody może dać lekki plusk wody, który rozprzestrzenia się na dużych odległościach. Przechodząc w pobliżu wody, można usłyszeć charakterystyczny dźwięk, który publikuje zwierzę, unoszące się na powierzchni wody.

W takich momentach, że ważne jest, aby nie dać się. spokojne zwierzę, koncentruje się na ich obawy, może przyjść w bardzo bliskiej odległości od myśliwego. Nie straty, strzelec otrzyma upragniony puchar bez czekania długi i żmudny. Ważne jest, aby wypłukać zdobycz, starając się zbliżyć. Lepiej jest poczekać, aż sama bóbr będzie po prawej stronie na odległość strzału.

sezony wiosna polowanie

Zwykle zmierzch – czas najbardziej dogodny, że idzie na polowanie na bobra wiosnę. Termin okresu polowań kończy się w połowie maja. Ponieważ fani sportu i polowań komercyjnych nie powinna być długa zwłoka w wydaniu szlaku łowieckiego. sezon produkcyjny jest ulotne, bo doświadczeni myśliwi od zimy rozpocząć aktywne przygotowania do wychwytywania bobra.

Wraz z nadejściem pierwszej odwilży może przejść badanie, zauważając siedlisk zwierząt. Szczegółowe badania zwyczajów Traper pomaga nakreślić plan zbliżający się polowanie. Należy pamiętać, że zwierzę zginęło w pobliżu jego domu, reszta bobrów i przestraszyć polowania w tym miejscu już nie produkują pożądany wynik. Tropiąc jak prowadzić swoje życie właściciela cennego futra, może zająć miejsce z dala od Lodge Beaver, gdzie zorganizować zasadzkę z otwarciem sezonu polowań.

Konkludując

Polowanie na bobra na wiosnę z pistoletu zamienia się w fascynującą i niezapomnianą procesu, który pozwala spędzić czas w zgodzie z naturą. Długoterminowa stalking zwierząt podnieść zasłonę codziennego życia rodziny bobrów, zwracając szczególną właściciela duma cenne trofeum.