738 Shares 8025 views

Jak nauczyć się chodzić w szpilkach bez szkody?

Prawdopodobnie każda kobieta wie, że stylowe buty – w większości przypadków obcasach butów. Klasyczny wprowadzone dawno temu, że nie wychodzą z mody. Ekscytujący spacer, smukłe nogi, zainteresowane spojrzenia z męskiej populacji – nie jest sen? Ale nie wszyscy są ze względu na charakter tej okazji po raz pierwszy stanąć na desyatisantimetrovyh pin i zachować wszyscy wokół ciebie do szału. Rzeczywiście, pionierami w tym przypadku jest bardzo trudne. Ale nie poddawaj się marzenia!


Jak nauczyć się chodzić na wysokich obcasach? Po pierwsze, trzeba określić, co wysokość obcasa dla was jest maksymalna, ponieważ jest po prostu ogromna liczba modeli dzisiaj, gdzie oprócz zewnętrznych kołków ma również platforma wewnętrzna także zwiększa wysokość. należy zacząć od minimum, nie jest konieczne od razu biec do skrajności. Na przykład, bardzo wygodne buty na obcasie – to konieczności jego wysokość wynosi około 4-6 centymetrów, a bez względu na to, jakiego rodzaju jest to (zakręt, „oczyszczenie”, itd.). Jeśli taka opcja już minął, a następnie przejść bezpośrednio do „wyżyny perfekcji.”

Zanim nauczysz program o kryptonimie „Jak nauczyć się chodzić na wysokich obcasach”, jest nauczyć się kilku zasad.

  1. Kroki powinny być małe, schludne i gładka. Wskazane jest, aby zrobić je z łatwością.
  2. Biorąc krok, najpierw na powierzchni stopniami obcasach bezpośrednio, a następnie całą stopę. I ruch pieszy do zrobienia jasno i pewnie.
  3. skarpety pantofel powinien „wyglądać” tylko do przodu i w żadnym wypadku nie jest w środku, a na pewno nie w różnych kierunkach (i to się dzieje), lub tworzone wygląd „Club stóp”, a nawet „pływa” na chód prawie.

Jak nauczyć się chodzić w szpilkach bez szkody dla zdrowia? Głównym wymogiem – wygodne buty. Nie ma potrzeby, aby czuć żal pieniędzy dla tak ważnego tematu garderoby damskiej, ponieważ głównym zadaniem buta – nie stworzyć doskonały obraz, a noga ochrona przed zewnętrznymi wpływami mechanicznymi. Buty nie powinny „wiszą” na nodze, ale nie ciasny. Rozmiar należy dobrać właśnie jego, nie zapomnij o komfort. Nie ma potrzeby, aby nagłe przejście z baletu zbyt dużej wysokości, to lepiej, aby przyzwyczaić się stopniowo. Pamiętać, że takie buty na „czarnej liście” lekarzy, ponieważ powoduje obrzęk, sprzyja powstawaniu i rozwojowi żylaków i deformacjami stóp. Dlatego każdego dnia po powrocie do domu, aby zrobić masaż stóp i łydek, a także zimne kąpiele, które przyczyniają się do poprawy krążenia krwi.

Jak nauczyć się chodzić na wysokich obcasach piękne? Bardzo często można znaleźć na ulicach żadnej dziewcząt miejskich, którzy nie tylko chodzą chwiejnie na wysokich obcasach, ale ledwo, ledwo co małe kroki. Nie chcesz być wśród tych pań? W tych przypadkach istnieją konkretne ćwiczenia, które pomogą Ci zbliżyć się do tak upragnionego ekscytujące spacer. Co jest kluczem do pięknego chodu? Oczywiście, postawa! Rozkłada ręce, wziąć je z powrotem i spróbuj go zamknąć. Secure. Teraz pociągnij żołądka i podnieś brodę, tak że „wyglądał” do przodu. Wtedy śmiało do spełnienia swojego marzenia, nie trzeba spojrzeć w dół na nogach, nie ma nic ciekawego! Jeśli w pierwszym nie ma wspólnego z tych sztuczek, a następnie spróbuj chodzić po mieszkaniu z grubą książką na głowie, nie odrywając rąk. Uformowane w taki postawy prawidłowej postawy.

Pociąg wybrać tylko wygodne buty i mieć pewność, aby uwierzyć w siebie, ale w tym przypadku, wszystko można dostać! Powodzenia!