226 Shares 2005 views

Sergey Losev: biografia i twórczość

Bohaterem tego materiału jest aktor Siergiej Losev. Życie osobiste i jego praca zostanie omówione później. Mówimy o radzieckiego i rosyjskiego aktora kina, teatru i telewizji. Otrzymał tytuł Honored Artysta Rosji.

biografia

Sergey Losev – aktor, urodzony w 1948 roku, w dniu 2 sierpnia. Studiował na Uniwersytecie Leningradzkim. Ukończył studia na 4 roku na Wydziale Matematyki i Mechaniki. Naukę kontynuował w Państwowym Instytucie Leningrad Teatralnej. Studia ukończył w roku 1975. Od 1980 roku służył w BDT BDT. Pracował jako nauczyciel aktorstwa. Pracuje w Centrum edukacji estetycznej Uniwersyteckiego. Od 1989 roku staje się stałym członkiem skecze teatralne tzw. „Czwarta ściana”. Vadim Żuk skierował ją. W 2015 roku, 25 września, aktor brał udział w teatralnych odczytów online „Czechowa żyje.” Odznaczony Medalem Puszkina.

Role w teatrze

Teraz, gdy wiesz, kto jest Sergey Losev. Biografia aktora został podany powyżej. Teraz porozmawiajmy o sztuce teatralnej. On wykonany obraz Velikatova wystawił „Talenty”. Wygrała rolę kapitana Antonio w spektaklu „Wieczór Trzech Króli”. On wykonany obraz Mangan w produkcji „Domu”. Wylądowała roli Harolda Korrindzha w spektaklu „czarnej komedii”. Sergey Losev urzeczywistnił obrazu Mitrich w produkcji "The Power of Darkness". Kleń dostał rolę w spektaklu „Noc”. Ulrike Brendel zdobyła rolę w produkcji „kilka”. „Miesiąc” ucieleśnia obraz Ignatiya Ilicha Shpigelskogo w sztuce. Wylądowała rolę geologa w produkcji „Cruel Intentions”. Brał udział w spektaklu „Papież w internecie.”

Filmografia

Sergey Losev zawarte wizerunek policjanta w filmie „starych znajomych”. Zagrał w „The Nose” w roli urzędnika. On wykonany obraz Boris Semenovich Rashevsky w filmie „Allegro”. Pracowałem nad filmem „Obcy”. Zagrał w filmie „kradzieżą”. Pracowałem na krótki film „Incomparable wskazówki». On wykonany obraz Ivan Nikolaevich w filmie „Podróż”. Zagrał jako planista w filmie „In Love”. Sędzia grał w filmie „środek przymusu”. Zachowywał się w roli trenera w „The Boys”. Zagrano oficer grać w filmie „Śmierć Tarelkin”. Zachowywał się w roli administratora edik w filmie „Unicum”. Pracowałem nad filmem „Jeden z dziesięciu”. I Got Siergiej Pietrowicz Bobrová rolę w filmie „Naszyjnik Charlotty”. Grał lekarza w filmie „O mój Boże”. Zagrał jako kapitan policji w „Sunday tata” obrazu. Grał majster w almanachu „Wyjątki”. Baldwin wystąpił w roli w filmie, gra „Little Baba Jaga”. Pracował na obrazie „My najmilszego detektywa”. Zagrała w filmie, sztuce „Pickwick Club”. Zagrano dyrektor piekarni w filmie „przełom”. Zagrał w "The Life of Klim" jako dr Somov. Pracował na obrazie „Król jest nagi”. Katie grał męża w filmie „Jestem przyjacielem.” Chuhlyaeva dostał rolę w filmie „Moja walka obliczeniowej”. Sergey Losev grany przez pracowników na służbie w filmie „Moonzund”. Pracował nad filmem „Planeta”. Zagrano sługę Hrabiny w filmie „To”. Pracował na obrazie „Vaska”. „Energetyczne People” wystąpił w spektaklu filmowego. Pracował na obrazie „Kwartet Criminal”. „Prawnik” odegrał sędzia w filmie. Mam PENSJONAT rola pasażerów w filmie „Duch Day”. Khrustalyova grał w filmie „New Szeherezada”. Pracował na obraz „historie”. Redaktor grał w filmie „Pan ryb.” Pracował na obrazie „Mój najlepszy przyjaciel”. „Fairy Tale” grał w sztuce filmowej. Pracował nad obrazem „skandaliczny incydent.” Mąż grał w filmie krótkometrażowym „Bettman”. I pracował przy filmie „Two Captains”. „Pasja” odegrał sędzia w filmie. Pracował na obrazie „kuropatwy”. Grał reżysera w filmie „Samolot”. Zagrał jako policjanta w filmie „Cienka drobiazg”. Grałem ofiarę w serialu "The Streets of Broken Lights". Zachowywał się w roli patolog w filmie „National Security Agent”. „Imperium” grał policjanta w serii. Zagrał jako Mudrolyubova w filmie „życie Deadly”. Vasiliya Isaevicha grał w filmie „Kret”. Zagrał jak Chruszczow w filmie „Breżniewa”, a także płk Fedor Pietrowicz Boltina w filmie „Traffic” policjantów. „Kamenskaya” grał serię Ogólne Bykov.

Działki

Sergey Losev zagrała w filmie „syn ojca narodu”. Obraz opowiada historię Vasiliya Stalina życia. Bohaterem był w stanie zrobić błyskotliwą karierę jako pilot. Stał się ogólnie ulubiony ulubieniec fortuny, dzielny pilot, zdobywca serc. Bazylia było wentylator hokej i piłki nożnej. On pierwszy zaczął tworzyć drużyn sportowych radziecki Air Force.