141 Shares 3936 views

Najlepszy Akademia Weterynarii w Rosji

Wszyscy mamy swoje życzenia dla przyszłej pracy. Którzy od dzieciństwa przyciąga do sportu, ktoś uzyskał lepsze wypracowań szkolnych, a inni rozumieją matematyki lepiej niż ktokolwiek inny, a ktoś, kto lubi zwierzęta i chce im pomóc. Wraz z wiekiem, zrozumienie pracy się zmienia, ludzie szukają czegoś, co pomaga zarabiać więcej, aby stać się bardziej skuteczne niż inne, aby zrealizować swoje pragnienia innych, głównie materiał. W ten sposób rodzi się pokolenie ekonomistów i prawników. Ale ktoś z dzieciństwa zachował chęć pomocy komuś, i miłość do świata.


Oczywiście, teraz lekarze weterynarii nie jest tak różowo, jak wydawało się dziecko, ale jeszcze ktoś rozgrzewa duszę. Jednak w celu pielęgnowania profesjonalny, trzeba skończyć. I wyższa jakość, tym lepiej i dla większości ekspertów, a jego przyszłych pacjentów. Tutaj uprawy przypraw i została Akademia Weterynarii. Przeczytaj informacje na temat tej instytucji edukacyjnych na temat.

Akademia Medycyny Weterynaryjnej

Ta instytucja szkolnictwa wyższego jest jednym z najstarszych w Moskwie. To działa od 1919 roku, jest jedną z największych uczelni, które stanowią istotną stan specjalistów w dziedzinie rolnictwa i hodowli zwierząt, a także badania chorób i zagadnień przyrodniczych. Wszystkie te aspekty są bezpośrednio związane ze zdrowiem publicznym i jakość potraw.

Kierunki i specjalności

Ta uczelnia ma dobrze uformowane jednostki strukturalne. Do swej dyspozycji Wydziału Weterynaryjnego Akademii składa się z czterech różnych kierunkach. Wśród nich: pierwszy – Wydział Medycyny Weterynaryjnej; Drugi – zootechniki i rozwijająca; Trzeci – Departament Weterynarii i biologiczne; i ostatni, czwarty – i merchandising wiedzy surowców pochodzenia zwierzęcego. Absolwenci wydziału są pierwszymi specjalistami w leczeniu różnych zwierząt i ptaków, w tym domowych, rolnych, ozdobne i egzotyczne.

Absolwenci drugim krześle Akademii Weterynaryjnej nauczyć się regulować produkcję rolną, kontrolować liczbę reżimów karmienia zwierząt gospodarskich do rozwoju i poprawy wydajności zwierząt gospodarskich w gospodarstwie.

Absolwenci wydziału w kolejnej trzeciej zbada nowe choroby i wirusy w królestwie zwierząt, są one zagrożeniem dla człowieka i produkcji leków przeciwwirusowych. Akademia Departamentu Weterynarii czwarty produkuje specjalistów, którzy mogą prowadzić badania w zakresie jakości i bezpieczeństwa żywności.

Ustawienia edukacyjne

Akademia Skriabin – Akademia Weterynarii, który produkuje studentów z wykształceniem wyższym profilu. Możliwy wstęp do stopnia licencjata, a następnie kontynuować naukę w Sądownictwa. Akademia posiada kolegium dla absolwentów dziewiątej klasy (hodowla). Od ją specjaliści z wtórnej postaci rdzenia. Licencjackie na szkolenia w pełnym wymiarze czasu pracy obejmuje okres 4 lat. Odległość trwa pięć i sześć lat, nie jest we wszystkich kierunkach.

Specjały Akademia Weterynarii

Akademia Skriabina Akademia Weterynarii, produkuje specjalistów w dziedzinie: biologia, biotechnologia, żywności pochodzenia zwierzęcego, badania sanitarno-weterynaryjne, hodowla, język, pies. Wszystkie te specjały są na kawalera, a mistrz inny niż kynologii. Uczy się tylko w Dog Training College. weterynaria jest nauczany jako specjalność, czas trwania studiów w pełnym wymiarze godzin – pięciu lat. Na innych kierunkach – cztery lata w studiach i stopień magistra w dwa lata.

W niepełnym wymiarze czasu forma szkolenia pod warunkiem, specjalność: licencjat – „weterynaryjno-sanitarnych egzamin” (cztery lata), specjalność – „Weterynaria” (pięć lat), Master – „Biologia”, „biotechnologia”, „produkty żywnościowe pochodzenia zwierzęcego pochodzenia”, " weterynaryjnych i sanitarnych egzamin „” Hodowla zwierząt „(dwa lata). Na kształcenie na odległość dostępnej z hodowli specjalnych, towaru (pięć lat) i Weterynarii (sześć lat). Psów szkolenie zawodowe w studiach stacjonarnych wynosi 3 lata i 6 miesięcy, korespondencyjnie i niepełnym wymiarze czasu pracy przez okres trzech lat. Wszystkie funkcje są akredytowane przez państwo aż do 31 maja 2019.

stypendia

Jako stan akredytowanych instytucji edukacyjnych, Moskwa Akademia Weterynarii płaci swoim studentom stypendia i inne rodzaje wsparcia materialnego. Stypendia są podzielone na kilka typów: RF Stypendium Prezydenta i specjalny stan rządu RF; stypendia, pobierane przez państwo dla studentów; stypendia naukowe prisvaivamye dobrej i doskonałej semestru studiów; stypendia socjalne, wyznaczona przez państwo dla dzieci z rodzin ubogich i sierot; stypendiów; stypendia za szczególne zasługi i osiągnięcia do Akademii lub w jego imieniu w różnych wydarzeniach.

Hostele

Moskwa Akademia Medycyny Weterynaryjnej ma sześć schroniska dla uczniów niebędących rezydentami. Ich łączna pojemność wynosi 2750 miejsc. Pokoje są w pełni wyposażone w meble miękkiego i twardego, dostarczenia dokumentów normatywnych odpowiada w stu procentach. Aby żyć w akademiku, należy w określony sposób powiadomić dziekanat na piśmie o takiej potrzebie. To musi być zrobione tak wcześnie, jak to możliwe, przed rozpoczęciem roku szkolnego.

zatrudnienie studentów

Moscow State Akademia Medycyny Weterynaryjnej ma charakterystyczny jakość wszystkich innych szkół. Fakt, że praktycznie skład studentów studiów i zdaniu wszystkich przedmiotów, praktyk i egzaminów niezależnie zatrudniony w imieniu Akademii w różnych firm i organizacji współpracujących. Takie podejście znacznie upraszcza życie absolwentów. Ze względu na brak doświadczenia młodych profesjonalistów, nie zawsze jest szczęśliwy, aby zaakceptować ofertę, stracił cenny czas, w którym możliwe było zebrać niezbędną wiedzę praktyczną iw pełni rozwijać się w zakresie ich specjalizacji. I takie podejście to konieczne dla dalszego rozwoju doświadczenia zawodowego zdobytego w tych spółkach, w których absolwenci inscenizowanych samej Akademii jest.

Co jest potrzebne do przyjęcia

Jeśli działasz na podstawie 11 klas na kawalera, trzeba zdać egzamin w trzech dyscyplinach: biologii, matematyki i języka rosyjskiego. Specjalizacja „Żywność z roślin” i podobnych, związanych z badaniem żywności, „żywność pochodzenia zwierzęcego” zamiast egzaminu z biologii wymagają wynik chemii. Kandydaci na podstawie średniej szkole zawodowej testują lub za pomocą egzaminu lub wewnętrzne testy do wyboru. Po przybyciu na Masters przechodzą egzaminu na głównych przedmiotów i testów wewnętrznych. W drugim wyższym Akademii Medycyny Weterynaryjnej i Biotechnologii otrzymuje również żadnych wyników egzaminu lub testu śródlądowych. Prawo do wprowadzenia bez badań mają następujące kategorie obywateli:

  • studenci, którzy wygrali w końcowych etapach różnego rodzaju konkursach i otrzymali nagrody w konkursach z przedmiotów, organizowane przez Ministerstwo Edukacji, uczniów i studentów, aktywnie przejawia się w zakresie wiedzy i badań, posiadaczy różnych certyfikatów i nagród za osiągnięcia w dziedzinie kultury i edukacji;
  • Zwycięzcy igrzysk olimpijskich, mistrz sportu i kandydatów, którzy wzięli nagrody honorowe, zwycięzcy sportów w Europie i mistrzów świata i zwycięzców w poszczególnych kategoriach zawodów, uczestnicy Igrzysk Paraolimpijskich, zwycięzców i mistrzów w sporcie na liście wydarzeń olimpijskich.

Czesne i kwoty

Kwoty dla budżetu edukacji przeznaczono nie więcej niż połowa studentów przyjeżdżających. Resztę zapłaci za ich własnym treningu. Ale nawet w komercyjnych zakwaterowania szkoleniowego w schronisku będą miały nierezydentami studentów bezpłatnie. W zależności od specjalności na szkolenia wewnętrzne, studenci będą musieli zapłacić od 75 do 130 tysięcy rocznie. Korespondencja od 40 do 60 tysięcy rocznie. Pod warunkiem rejestracji na budżetową inwalidów bazowych i sierot.

Kogo do pracy po Akademii Weterynaryjnej

Ten zawód w dzisiejszych studentów nie są szczególnie popularne. I, nawiasem mówiąc, jest to niesprawiedliwe. W ostatnich latach rząd aktywnie rozwijany i rozwój sektora rolnego w gospodarce, przyciągane do młodzieży wsi, którzy nie są w stanie wzbudzić stojących przedsiębiorstw. Wylewanie ogromne ilości środków budżetowych w nowych miejsc pracy i zapewnienie mieszkań w nieodpłatnego korzystania z miejskich specjalistów, którzy zgodzą się poświęcić swój wiejskich pracy. Ale praca dla absolwentów z dyplomem, który dał Akademii Weterynarii (Kazan i Moskwy) i znajduje się w dużych miastach i obszarach metropolitalnych.

Fakt, że ktoś musi wykonywać różne rodzaje wiedzy, organizacji zaangażowanych w kontroli podaży i przygotowywania żywności. Wszystkie te funkcje są realizowane właśnie absolwenci Akademii Weterynarii. I patrzeć, ile żyć w domach ulubionych zwierząt, co jest również ktoś powinien być traktowany. Mamy dbać o swoich zwierząt, rosną im duszę i nie chcą pozwolić sobie z wyprzedzeniem, nie zostawiaj bez ogromnej warstwy specjalistów pracy. Wszystkie problemy epidemiologiczne związane z przeniesieniem wirusów zwierzęcych i bakterii – jest to zadanie dla specjalistów z tego profilu.

Trening Dovuzovaya, podyplomowe i doktornatura

Poważne Szkoła musi przygotować poważne studentów i poważne personelu. Jest możliwe, że absolwent nie będzie chciał pozostać w jednym miejscu, na schodach swojej wiedzy na ten temat. Wielu ludzi widzi sens życia jest odkrywanie i odkrywać nowe, a następnie przekazać swoją wiedzę następnym pokoleniom studentów. Dla innych, status profesora, doktora – wystarczy zaznaczyć niezbędny na relaksujący oddech duszy. Niezależnie od powodu, możliwość dalszego rozwoju powinno być.

Akademia Weterynarii otrzymuje informacje zwrotne o swoich uczniów, być może, z całego kraju. Ci ludzie nie mogą natychmiast przyjść do pragnienia dla Discovery i pomagać innym. Jest prawdopodobne, że oni, jak wszyscy inni, rozpoczął szkolenia dovuzovoy, a potem jakoś kręciło. Pozostaje jednak faktem, silny Akademia sprzyja silny generację profesjonalnych specjalistów w swoich nie najłatwiejszych sektorów gospodarki, nauki i przemysłu.