713 Shares 5717 views

Co do karmienia czerwone uszami suwaki?

Gdy dom nie jest tak egzotyczny jak rezydent czerwonymi uszami suwaków, to rodzi wiele pytań. Chcesz dowiedzieć się wszystkiego o czerwonymi uszami suwaków. Jakie powinny być warunki do wygodnego treści? Co jest konieczne, aby utrzymać temperaturę wody w akwarium? Kiedy stary? Wszystkie kwestie są ważne i powinny być dokładnie przeanalizowane. Ale szef wśród nich jest jeszcze kwestia jak karmić czerwonymi uszami suwaki. Spójrzmy prawdzie w oczy.


Większość ó zasilające (Bloodworm, mięso, SQUID) rozwiązuje problem zapewnienia im białka w organizmie. Jednak nie nasycić je z wapniem. Co do karmienia czerwone uszami suwaki , aby zrekompensować tym sprzęcie? Najlepszym źródłem wapnia dla małych żółwi są chude ryby kości, a także lądowe lub ślimaki wodne. Można też karmić żółwia rozmrożone ryby rodzinę okoń, przecinając ją na kawałki. Duże ryby powinny być oczyszczone z kości żeber. Po tym można go wyciąć z kości kręgowców i żółwia paszowego. tłuste ryby, takie jak sardynki, gromadnika, śledź, należy przytrzymać przez 1-2 minut w wodzie o temperaturze 80 ° C. Nie zapominaj, że mięso jest żółw nie jest najlepsze jedzenie z wszystkich dostępnych. Jako dodatku paszowego dla młodych żółwi będzie bardzo przydatna ywo – bloodworm, karetra, dżdżownice, Tubifex. Wspaniały dodatek do diety mięso jest krewetki, kalmary, surowa wątroba. Jeśli raz w tygodniu, aby dać wątrobę żółwia, możliwe jest zrezygnowanie z dodatkiem witamin w żywności.

Co do karmienia czerwone uszami suwaki tak, że nie brak w paszy roślinnej? Do tych celów mogą być podane do młodych kapusty, sałaty, Staw glonów.

Karmienia żółwie słodkowodne można przygotować mieszankę opartą na żelatynie. Aby to zrobić, trzeba 70 g marchwi, 50 g jabłek i kapusty 2 surowe jajka, 145 g filetów rybnych, 100 g kałamarnicami (filety), 150 ml mleka, 20 „Tetravitum” lek kropelek 10 tabletochek glicerofosforan wapnia, 30 g żelatyny i 150 ml wody. Wlać żelatynę ciepłej wody. Po pęcznieje całkowicie rozpuścić go przez kąpiel wodną. Stały pokarm mielone, dodać do roztworu żelatyny i jaj, bitą z mlekiem. Kruszywo glicerofosforan i witaminy wchodzi w mieszaninie po ochłodzeniu do temperatury 30 ° C. Dobrze wszystko wymieszać i przechowywać w lodówce. Przed wprowadzeniem mieszaniny jest cięty na kawałki, a ogrzanie do temperatury pokojowej. Ta część mieszanki wystarcza do karmienia dziesięć dorosłych żółwia. Ponadto można ją dodać leki jeśli żółw jest chory.

Kiedy już zdecydowaliśmy się na menu, to pewnie zastanawiasz się, jak karmić żółwie krasnouhih? Aby rozpocząć, należy umieścić jedzenie w pobliżu brzegu. Po żółw przyzwyczajeni, można karmić go na wysepce, w żywności nakładanie spodek z wodą.

Teraz, gdy wiesz, co karmić czerwonymi uszami suwaki. Nie zapomnij dać jej jedzenie lub ona może jeść ryb akwariowych, jeśli w ogóle. Młode żółwie poniżej 2 lat powinny być karmione codziennie, ale jedzenie jest uprawiana jest nie wymaga więcej niż 2-3 razy w tygodniu.