650 Shares 8774 views

Pepper "Gift of Moldova" – proste codzienne wskazówki

Jeszcze zima. Wszystko biały biały, ale prawdziwy ogrodnik już marzy o tym, jak pójdzie do jego strony, rozejrzyj się dookoła, zabrać śmieci, zacznie przygotować grunt i jak i co doskonałe upraw wzrośnie. I na początku stycznia, regularnie biegnie do sklepu, „Nasiona”, aby dowiedzieć się, co przyniósł przybysza. Tam po prostu nie można znaleźć nabywców tam – old-prestarenkie stara kobieta, która ma na sobie okulary i patrząc na okno sklep i mam nadzieję poprosić niedrogich nasiona w prostym opakowaniu. I elegancka pani, która nigdy nie pomyśli, że są gotowi do kopania w ziemi. Nasiona są starannie dobrane. Widziany opakowanie światła – i ile sztuk nasion w nim jest? A jaka jest trwałość? Zapytanie odmian sprzedawca lub sugerowane przez znajomych lub bliskich, testowane na osobistym doświadczeniu, takich jak pieprz „dar Mołdawii”. A jeśli nie, to rozkaz. Styczeń i luty – najbardziej ruchliwych czasie sprzedaży-zakupu nasion. To nie jest daleko od początku marca – nadszedł czas, aby zasiać ziarno.


siew

Ale nadal trzeba zakupić ziemię. Powinno być specjalistyczny grunt – „Terravita”, „pomidor” lub „bakłażan”. Po pierwsze, nasiona muszą być moczone w narkotyki, dając odporność na choroby. Są one powszechnie znane, nie potrzebuje reklamy, i to w każdym przyzwoitym produktem, ale konieczne jest, aby je przywołać. Ten „Appin” i „Cyrkon”. Następnie nasiona wysiewa się ploshechku lekko pokryta ziemi i przykryto folią. Wentylować koniecznie jako mokra masa może być pokryta formy.

Pielęgnacja sadzonek

Kiedy pieprz „Gift of Moldova” wzrośnie do około 5 cm, a jego nurkowania. Dogodnie bezpośrednio sadzonki w doniczkach z torfu, kompostu nie później szkodzić korzeni podczas sadzenia w glebie. Jeśli chcesz dostać od sadzonek macierzystych i wytrzymały potężne korzenie, a następnie potraktować go z lekami, „sportowiec”. Raz w tygodniu papryki „Gift of Moldova” powinny karmić nawóz z mikroelementami „Twierdza”. Wymagane posadzić jedną łyżeczkę na galon wody.

Sadzenie w ziemi

A teraz cieplej. Nadszedł czas, aby posadzić uprawianych papryki. Studzienki granulowany nawóz „Malyshok”, który zawiera N, P i K miesza się z ziemią i obsadzone delikatnie roślin. Jeśli jest w puli torfu, a następnie umieścić go razem z puli. Jeśli roślina jest w plastiku, to powinno to być dobry pre-cast a potem dostać się ze statku. Tak aby nie uszkodzić delikatnych korzeni. Następnie posypać ziemia powinna być starannie zagęszczona i dobrze rzucić ciepłej wody.

w ogrodzie

A potem pielęgnacja jest bardzo prosta. Papryka nie szczypać, jak, powiedzmy pomidory. Ale musimy się upewnić, że nie jest atakowany przez mączlików lub mszyce. Jeśli tak się stanie, nie są tanie produkty „Inta-sup” lub „Spark”. Jedna tabletka rozcieńcza się w wiadrze wody. Są one nie tylko spryskane pieprzem „Gift of Moldova”, ale także innych rodzajów warzyw. Aby zwiększyć wydajność użytego owocu używek „jajnik” lub „bud”. Ich skład jest dokładnie taka sama. Redukują one przelanie jajników. Po każdym podlewaniu należy poluzować ziemi. Jeśli kondensacji cieplarnianych, konieczne jest, aby przewietrzyć.

To stopniowo dojrzała i ulubionej pieprz „Gift of Moldova”. On jest dobry – pulchna, słodki, witaminy, pyszne. Dobry do sałatek i do lecho i farszu i do mrożenia.